Algaja alluv paarile

Kuna mitte keegi ei peaks olema üksi.
Veebr 9th, '15, 00:42

• Olen korralik pereisa, vanuse poolest 20-date teises pooles.

Üha rohkem olen endas avastanud esile kerkimas soovi seksuaalselt alluda. Eelkõige fantaseerin allumisest endast ca 10-15 aastat vanemale naisele või paarile. Mulle meeldib, kui mind sunnitakse suuseksi tegema. Naisele olen muidugi ka teinud (kuigi oma naisele see eriti ei meeldi), mehele mitte. Väike kogemus on olemas ka naisega, kes "ohjad enda kätte" võttis, meeldis väga, tahaks veel.

Üha kindlamalt on kinnistunud idee, et tahan leida omale dominantse (abielu)paari, kellega mõnikord salaja kohtuda ja olla neile alluv.

Ma ei ole endas päris kindel, kui kaugele ma oleks valmis minema. Kuigi tunnen mingit bi-huvi, pole mul teiste meestega mingit kogemust ja võibolla tekib mingi vastumeelsus. Näiteks mõte teise mehega võrdväärsena (või kahekesi) seksist ei paku mingit huvi.

Küsiks kogenumatelt - kui tõenäoline on sellist paari leida? Millised on suuremad ohud? Millist eeltööd peaksin tegema? Või tasub see mõte ikkagi vaid fantaasiaks jätta?
    Cuckmissive

Mär 15th, '16, 13:42

• Üle aasta vana teema on millegi pärast taaskord mõtteisse ja päevakorda tõusnud.
    Cuckmissive

Mai 29th, '16, 23:47

• Endiselt otsin partnerid (partnereid), kes mind distsiplineeriks ja ära kasutaks.

Kirjutada võib siia postkasti või cuckmissive@mail.ee
    Cuckmissive

Apr 9th, '17, 21:45

• Ei ole siiani leidnud, kuid väikestviisi ikka loodan. Äkki ikka leidub selline paar, kellele pakuks huvi teemad nagu forced-bi, femdom jne...
    Cuckmissive

Juul 2nd, '17, 17:21

Juul 26th, '17, 21:16

• Uuendaks teemat.

Endiselt otsin seiklusi, kus märksõnadeks võiks olla femdom, creampie, forced bi, etc.
    Cuckmissive

Aug 20th, '17, 17:29

• Ei ole kuhugi kadunud huvi leida paar, kus domineerivaks pooleks on Naine.

Usun, et olen paljukski valmis, sellesisulised ettepanekud on oodatud privaatsõnumina või meilile cuckmissive@mail.ee
    Cuckmissive

Sept 17th, '17, 21:13

• Minu fantaasia on endiselt realiseerimata.

Ootan pakkumisi asjast huvitatud paaridelt.
    Cuckmissive

Mine Otsin kaaslast

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist