Esmakordsed postitused foorumis.

Kuna mitte keegi ei peaks olema üksi.

 • Kuna esmakordsete postitajate seas on tekitanud segadust postituse nähtamatuks jäämine, siis mõni sõna selgituseks .
  Esmakordne postitus läheb automaatselt moderaatori järjekorda ja moderaator peab selle heaks kiitma, vahel võtab see paraku pisut rohkem aega, kui tund või paar, korra ööpäevas aga vaatavad moderaatorid järjekorda kindlasti. Edaspidi saab foorumisse postitada juba otse. Tegemist ei ole mitte uute postitajate umbusaldamisega, vaid see on kõige tõhusam meetod vältimaks spämmirobotite postitusi foorumis.
  Päikest ja pisut kannatlikust uutele postitajatele :)
  Foorumi salajane nõid......
  Kasutaja avatar
  karoliina
   
  Postitusi: 234
  Liitunud: Dets 13th, '08, 10:49
  Asukoht: siinsamas foorumis :)


 • Soovitaksin registreerimisel oleva captcha (pilt, millel olevad tähed/numbrid pead sisestama) vahetada mõne lihtsa eestikeelse küsimuse vastu. Näiteks: "Mis kuu järgneb veebruarile?". Aktsepteeritavad vastusevariante saab mitu olla: seega, võib teha, et loetakse õigeks nii märts, märtsikuu, märtsi kuu, paastukuu, urbekuu jne.

  Haldasin ise kunagi ühte väikest eesti foorumit ja ei aidanud spämmi vastu ei ükski captcha. Nad palkavad vist hiina "orjasid", kes sisestavad neid olematu tasu eest käsitsi ;). Pärast seda, kui lihtsale eestikeelse küsimusele registreerimisel vastust nõudma hakkasin kadusid rämpspostitajad nagu võluväel. Enam ühtegi ei registreerunud. Samas lihtsurelikule maarahva esindajale on sellisele küsimusele vastamine tihti isegi lihtsam kui captcha mõistatamine (mõnikord on need nii segased).

  Kahjuks ma ei tea, kas antud phpBB versioonis on selline võimalus juba sisse-ehitatud või peab täienduse installeerima. Seda tuleb administraatoripaneelist uurida.
  “S&M is as psychological as it is physical and sexual, Zach. Imagine being as deep inside a woman’s mind as you are inside her body.”
  - Tiffany Reisz, The Siren
  Kasutaja avatar
  Sea-Wyvern
   
  Postitusi: 10
  Liitunud: Mär 20th, '13, 14:29
  Asukoht: TartuMine Otsin kaaslast
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist
cron