Piitsad.

ow Ow OW!
Veebr 10th, '11, 13:42

• Toon siis siin ära oma piitsakollektsiooni. Vabandan piltide kehva kvaliteedi pärast aga aru on ikka saada millega tegu. Paluks siis asjatundjatel neile õiged nimed anda. Ja kirjutage oma kogemustest erinevate piitsadega.
    Manused
    Picture 01.jpg
    Picture 01.jpg (36.65 KB) Vaadatud 16635 korda
    Picture 02.jpg
    Picture 02.jpg (28.15 KB) Vaadatud 16635 korda
    Picture 03.jpg
    Picture 03.jpg (27.84 KB) Vaadatud 16635 korda
    Viimati muutis Diosa, Veebr 11th, '11, 20:40, muudetud 4 korda kokku.
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 10th, '11, 13:44

• Järgmised kolm piitsa.
    Manused
    Picture 04.jpg
    Picture 04.jpg (15.59 KB) Vaadatud 16635 korda
    Picture 05.jpg
    Picture 05.jpg (34.83 KB) Vaadatud 16635 korda
    Picture 06.jpg
    Picture 06.jpg (36.74 KB) Vaadatud 16635 korda
    Viimati muutis Diosa, Veebr 11th, '11, 20:39, muudetud 2 korda kokku.
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 10th, '11, 13:46

• Veel piitsasid.
    Manused
    Picture 07.jpg
    Picture 07.jpg (45.77 KB) Vaadatud 16635 korda
    Picture 08.jpg
    Picture 08.jpg (43.49 KB) Vaadatud 16635 korda
    Picture 09.jpg
    Picture 09.jpg (58.63 KB) Vaadatud 16635 korda
    Viimati muutis Diosa, Veebr 11th, '11, 20:35, muudetud 1 kord kokku.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 10th, '11, 13:48

• Viimased kaks.
    Manused
    Picture 10.jpg
    Picture 10.jpg (27.92 KB) Vaadatud 16635 korda
    Picture 11.jpg
    Picture 11.jpg (62.31 KB) Vaadatud 16635 korda
    Viimati muutis Diosa, Veebr 11th, '11, 20:36, muudetud 1 kord kokku.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 10th, '11, 13:54

• Nüüd on pildid pisut vaadatavamas suuruses. Vabandan ebamugavuste pärast.
    Viimati muutis Diosa, Veebr 11th, '11, 20:37, muudetud 1 kord kokku.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 10th, '11, 17:18

• Piitsade pildid on nummerdatud ja selle järgi toon nüüd ära ka kirjeldused.
    1. Naturaalsest nahast flapper (?) Pikkus koos varrega 30 cm ja laius 12cm
    2.Naturaalsest nahast flapper(?) Pikkus koos varrega 40 cm ja laius 6,5 cm. Originaalis olid sel ka needid aga kui selle kingiks sain olid needid juba eemaldatud. Ju arvati, et nii on ohutum :D
    3.32 cm pika "varre" otsas on neediga kinnitatud nahast südameke. Flapper(?) Piitsa kogupikkus on 50 cm.
    4.Pikk peenike jäik "vars" mille otsas on tugev 12 cm pikkune kapronnöör. "Varre" pikkus on 83 cm ja piitsa kogupikkus on 110 cm. Piitsa õiget nimetust ei tea.
    5. Bull whip (?) naturaalsest nahast. Piitsa kogupikkus on 145 cm.
    6. Naturaalsest nahast narmaspiits. Narmaste pikkus on 50 cm. Narmad on pehmed ja küllaltki peenikesed. Kokku 13 narmast. Pehme ja kerge.
    7. Naturaalsest nahast punutud kolmeharuline piits. Narmaste pikkus on 75 cm. Otstes olid sõlmekesed aga need on lahti tulnud.
    8. Kunstnahast punutud üheksaharuline piits. Piitsa narmaste pikkus on 60 cm. Piits on eilsest kasutamisest lahti hargnema hakanud. Pole jõudnud veel ära parandada. Cat o nine(?)
    9. Metallvarrega naturaalsest nahast narmaspiits. Narmaid on 24 ja narmaste pikkus on 60 cm . Narmad on suht laiad, tugevast paksust nahast. Raske piits.
    10.40 cm pika "varre" otsas on naturaalsest nahast lapakas. Piitsa kogupikkus on 65 cm. Flapper(?)
    11. Naturaalsest nahast narmaspiits (kõik ühes tükis). Narmaid on 28 ja narmaste pikkus on 52 cm. Keskmise paksuse ja laiusega narmad. Kerge aga tugev.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 10th, '11, 20:35

• Vau, väga tõsine kollektsioon piitsasid! :o Mul endal palju kogemusi seoses piitsadega pole. Härral on põhiliselt kasutusel ratsastekk ja lisaks üks minu kunstnahast vöö, mis on haruline ja otsas sõlmed. See viimane on kõigest kõdi võrreldes stekiga. :shock: Ja stekk jätab korralikud jäljed, isegi mulle, kes ma olen suht madala valulävega ja intensiivset töötlemist piitsadega pole kunagi saanud.

Kas tohib küsida, kust sellist südamekujulise lapakaga piitsa võiks leida? See oleks ideaalne kingitus mu Härrale. Tänud.
    Härra isiklik printsess
    maggie

Veebr 10th, '11, 21:16

• Sain selle kingiks alles hiljuti ja oma soome sub-ilt. Ma pole seda veel kasutada jõudnudki. Minu arust ta näeb välja kui haldja võlukepike :D Sobikski vist rohkem naiste pepu jaoks.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 10th, '11, 22:34

• Diosa kirjutas:5. Bull whip (?) naturaalsest nahast. Piitsa kogupikkus on 145 cm.

See agregaat võib olla suisa eluohtlik... Kui seda Sul käes näeks ohutust kaugusest, siis oleks vaatepilt kindlasti erutav, kuid märklauaks olemine... Kas Sa oled ise seda kellegi peal kasutanud?
    Kasutaja avatar
    kitano

Veebr 10th, '11, 23:16

• Diosa, mul sama küsimus: kas oled seda kasutanud/oskad kasutada?
    Ilmselgelt selline instrument nõuab vilumust. Oskamatu käed pigem ohtlik jah......
    Rahel

Veebr 11th, '11, 00:24

• Diosa kirjutas:Sain selle kingiks alles hiljuti ja oma soome sub-ilt. Ma pole seda veel kasutada jõudnudki. Minu arust ta näeb välja kui haldja võlukepike :D Sobikski vist rohkem naiste pepu jaoks.

Kahju kuulda, Soome seda küll otsima ei lähe. See on muidugi tõeliselt armsake, mulle sellised asjad meeldivad. :) Kahju, et Eestis pole korralikku meistrit, kes nahast sääraseid asju meisterdaks (või on?). Need poe omad kohe üldse ei ahvatle.
    Härra isiklik printsess
    maggie

Veebr 11th, '11, 07:22

• Bull Whipi sain ka suht hiljuti aga seda olen juba kasutanud. Tõepoolest on selle piitsaga vaja ettevaatlikust. Esiteks juba suuremat ja avaramat ruumi, et lühtrit või kardinapuud kaasa ei haaraks või lööki valesse kohta ei suunaks. Heli on sel piitsal väga ilus. 145 cm pole õnneks liiga suur. Selle pikkusega on võimalik veel ohutult mängida. Pikemat Bull whipi ei julgeks minagi proovida.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 12th, '11, 05:40

• Kitanole rahustuseks võin öelda, et praeguse seisuga tean vaid kaht sub-i kellega kohtumisele võin piitsad kaasa võtta kasutamiseks mitte aksessuaariks. Ülejäänud võivad rahuliku südamega (lähedalt, mitte ohutust kaugusest) vaadata kuidas ma piitsaga välja näen :D Mul ei tuleks pähegi neid teiste peal kasutama hakata.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 13th, '11, 00:08

• Mul endal on üks bull-whipi ohutu edasiarendus: 2-meetrise suhteliselt jäiga varre otsas vaid paarikümne sentimeetrine painduv nöör, otsas veel ilus tutt. Siitsamast ostetud. Sellise puhul ei ole karta, et piitsa ots algaja käes valesse kohta tabaks. Hirmuäratav näeb välja küll. Täie jõuga saaks kasutada vist ainult masohhistliku elevandi peal...
    Mina

Veebr 13th, '11, 00:15

• Südamekujuline on tõesti kena. Nii armas oleks ju suvisel ajal näha miniseelikust paistval reiel sellist südamekujulist jäljekest.
    Mina

Veebr 13th, '11, 17:07

• Piitsast saaja pilgu läbi.

Olen üks neist inimestest, kes on unistanud piista puudutusest oma kehal: Ja mul on olnud võimalusi seda ka tunda saada. Piits tekitab mulle peale valu ka mõnutunnet. Eriti löögid tagumiku ja reite pihta.
    Tähtsus on ka interjööril ja Dom-il. Minu jaoks on olulised turvalisus ja kokkulepetest kinnipidamine. Ma enam-vähem tean, millele välja lähen ja mida ootan ja otsin.
    Olen tähele pannud, et üsna paljud piitsad mida seksipoodidest saada on jäävad minu jaoks nõrgaks. Nad lihtsalt lagunevad ära. Ju siis on mõeldud rohkem aksessuariks.

Nüüd kogemustest:
    kõige valusamad on olnud tekstiilist punutud sõlmilised piitsad, mis juba paarikümne löögiga lõhuvad tugevasti nahka

flapperi moodi ratsapiitsad tekitavad tugevaid vorpe ja valu on tunda peale naha ka allolevates lihastes

narmaspiitsad löövad kergesti naha punetama ja tekitavad pindmist valu. Palju sõltub ka piitsa raskusest ja löögi kiirusest

pikemate punutud nahkpiitsadega on kogemused mõõdukad. Valu on järsk nagu sähvakas ja valgub tundena üle keha laiali. Ettevaatlik tasub nendega olla aga efekt on eriline sest vihin on ka lisaväärtuseks.

Lõpetuseks: piitsast saab mõnu tunda ainult asjasse teadlikult suhtuja. Üllatused võivad tõsiseid pettumusi tuua.
    astiip

Veebr 15th, '11, 20:34

• maggie kirjutas:......
    Kas tohib küsida, kust sellist südamekujulise lapakaga piitsa võiks leida? See oleks ideaalne kingitus mu Härrale. Tänud.

Pisut ettevõtlikust, ja meeldima hakanud mänguasja ei pea mitte ülelahe otsima minema :) http://www.hotlips.ee/sex-lelud-fetish- ... e6e20fdd3e
    google abiks alati :)
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Veebr 15th, '11, 22:50

• JESS! :D Aitäh, Karoliina! :)
    Härra isiklik printsess
    maggie

Mär 22nd, '11, 15:10

• Nr. 4 on "dresasage whip", "dressing whip" ehk "dresser" - neid on kahte sorti - pika varre ja pika piuga v. siis sellised ainult varrest koosnevad, natuke ratsapiitsa meenutavad.
    Ja Tegelikult see "bull whip" pole päris "bull whip" lühikest "bullwhippi" kutsutakse enamasti "snake whip" v. "signal whip"
    Arstionu69

Mär 22nd, '11, 21:50

• Suur tänu info eest.
    Narmaspiitsu kutsutakse ka erinevalt. Üks variant on scourge (roosk, pikemate ja paksemate narmastega?) ja pisemat varianti kutsutakse martinet ehk prantsuse roosk. Praegu pole mul veel päris selge, millised variandid minul on. Kui keegi oskab öelda oleksin väga tänulik.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Mai 6th, '11, 13:49

• I- tähti on meie keeles mõningate sõnadega seoses palju: piits, vits, rihm.
    Jalutaja

Okt 14th, '12, 21:11

• Diosa üheharuline piits leidis ruttu oma õnneliku omaniku, aga millised on muud võimalused midagi sarnast (eelistatult küll siiski veidi lühemat) endale hankida? Või siis hankida sobivat nahka sellise ise valmistamiseks?

e.
    Kõige suuremad aarded on peidus inimhinge sügavustes...
    Kasutaja avatar
    eric

Okt 27th, '12, 05:37

• Kõik mu piitsad on leidnud omale uue õnneliku omaniku. Vist. :D Lähen teen mõni päev inventuuri mis mul veel alles on ja siis annan siin teada.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Mine Ahelad ja Piitsad

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline