Vitsa saladus

ow Ow OW!
Sept 1st, '10, 17:24

• Üks vitsa saladus on minu jaoks see, et see on kokkupuude loodusega. Seega siis puu bioenergeetiline toime. Rihma puhul on huvitav seos nahaga.
    Jalutaja

Sept 19th, '10, 12:19

• Natuke ühest sümboolikast. Loen: " Mõiste fašism pärineb ladinakeelsest sõnast fasces, tähendades vitsakimpu. Vanas Roomas märkis see meid ametnikke, kel oli õigus karistada.
    Vitsakimpu kasutati radikaalse sümbolina illuminaatide riigipöörde ajal, mida nimetatakse Suureks Prantsuse revolutsiooniks aastal 1785. Illuminaatide peakorteris Ingolstadtis oli laemaaling, kus vanamees hoiab vitsakimpu käes. Vitsakimp sümboliseeris illuminaatide võimu, nagu hiljem ka fašistidel. "
    Jalutaja

Nov 5th, '10, 12:10

• Veel üks salapärane tõik. Piiblis, Vanas Testamendis on kirjas, et suurele pahategijale tuleb mõningatel juhtudel anda 40 hoopi. Ja mitte rohkem, et ta liiga häbistatuks ei saa.
    Aga kuna ihunuhtluse ajaloo jooksul on kardetud seadust rikkuda, et saanud traditsiooniks, et piitsahoope ei antakse 39, sest kui kogemata mõni nähvakas juurde läheb, on juba seadust rikutud. Nii et anname 39, sest siis niikuinii rohkem kui 40 ei lähe. Nii kirjutab ka teiste juutide poolt tagakiusatav kristlik apostel Paulus, et ta on saanud juutide käest mitu korda ühe hoobi vähem kui 40.
    Võimalik, et 40 on ka mingi sümbol, sest on ju ka piitsahoop justkui mingi info. Nii et saad iga löögi ajal ühe tarkuse. Kokku siis 40 tarkusesõnumit, või 39.
    Miks piibliraamatus nii julmad seadsed on? Ei tea. Eks inimesed olid ka rohkem primitiimsemnad ning metsikumad, ja, küllap on ka ihunuhtlus sümboolne tegu.
    Aga sellega seoses ma ei poolda ihunuhtlust karistusena. Ent selle järelmängimine võib olla huvitav.
    Jalutaja

Nov 29th, '10, 11:52

• Jalutaja kirjutas:Üks vitsa saladus on minu jaoks see, et see on kokkupuude loodusega. Seega siis puu bioenergeetiline toime. Rihma puhul on huvitav seos nahaga.

Midagi on vitsas tõesti sellist mis paneb, vähemalt mind, seda teistele vahenditele eelistama. Nagu paljutki selles teemas ei saa ka seda sõnades seletada. Juba vitsa käes hoides tunned midagi erilisemat, juba värske vitsa lõhn on midagi väärt ja naise reaktsioon vitsahoobile on kuidagi erilisem näiteks rihmaga nuheldes. :D. Kaunimatest triipudest ma parem ei räägigi :D . Loomulikult on see minu isiklik arvamus.
    Mendoza

Juun 24th, '11, 13:55

• J A A N I V I T S
    Jalutaja

Mai 1st, '15, 16:24

• Eriti hea on valida ise vitsad välja, nõjatuda sealsamas vastu puud, tõsta seelik ja saada magusad triibud...
    Kasutaja avatar
    orjatar83

Mär 29th, '16, 23:03

• Karistuse mõju näiteks mulle on alati olnud rahulolu iseenda ja maailmaga. Ei tea mina, miks see nii on aga pärast vitsa/piitsa/rihma saamist on nii hea tunne. Tunne, et kõik on hästi, kõik on korras. Elu on lill. :)

Vitsa mõju kestab umbes nädala. Siis hakkab kõik jälle kuidagi rööpast välja jooksma...
    Elu on lill kuni elu enam pole lill- muutun närviliseks, haugun vastu, olen palju iroonilisem ja skeptilisem. Ei oska nagu kuidagi olla, ise ka aru saamata, mis valesti on. :oops:

Nii et mulle on füüsiline karistus pigem vajalik, kui soovituslik.
    Kas kellelgi on veel nii?
    Kasutaja avatar
    orjatar83

Mine Ahelad ja Piitsad

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline