Ohe

Siin võib kõigest muust ka muljetada.
Jaan 26th, '15, 21:58

• Siin on varsti igavam kui surnu kuuris ;) :D
    sisi

Veebr 1st, '15, 17:31

• Peaks siia lehele, midagi meelitavat välja mõtlema. See asi muidu närbub ära jah kuidagi. Või on siine rahvas suuremas osas lihtsalt väga tagasihoidlik ja salasoove omav, kuid siiski reaalsest asjast hoiduv?

K
    Tuleb teenimine, mis püüab seda enam, mida lootusetum ta on. Ja mis on seda lootusetum, mida enam ta püüab.
    Kasutaja avatar
    experience M/N 1979

Veebr 2nd, '15, 22:10

• experience M/N 1979 kirjutas:Peaks siia lehele, midagi meelitavat välja mõtlema. See asi muidu närbub ära jah kuidagi. Või on siine rahvas suuremas osas lihtsalt väga tagasihoidlik ja salasoove omav, kuid siiski reaalsest asjast hoiduv?

Ee, kas foorumis kirjutamine reaalne asi? Või siiski see, mida inimesed omavahel teevad? Ma pakuksin seda viimast ja ma eeldan, et ollakse reaalse tegutsemisega ametis kirjutamise asemel :)
    aave

Veebr 6th, '15, 12:03

• sisi kirjutas:Siin on varsti igavam kui surnu kuuris ;) :D

No selle häda vastu saab siin igaüks midagi ära teha. Asjalikud postitused on teretulnud.
    Mendoza

Veebr 7th, '15, 00:58

• No selleks, et ei postitataks, on siin piisavalt tehtud kahjuks. Paraku on see hetkel ainus ja anname au adminnidele, väga korrektne bdsm-väljund Eestis. Olgem siis ise aktiivsed poliitiliselt korrektseid teemasid tõstatamas.
    Rahel

Veebr 14th, '15, 13:10

• Rahel kirjutas:No selleks, et ei postitataks, on siin piisavalt tehtud kahjuks. Paraku on see hetkel ainus ja anname au adminnidele, väga korrektne bdsm-väljund Eestis. Olgem siis ise aktiivsed poliitiliselt korrektseid teemasid tõstatamas.

Julgeksid sa kirjutada või kritiseerida avalikult,mis mõttes on selleks, et ei postitataks, siin piisavalt tehtud kahjuks . Minu meelest on hetkel ainus konkreetne probleem selles, et meie aktiivsem ja passiivsem kasutajaskond ei näe vajadust BDSM katusorganisatsiooni järgi . Homod ja muud "seksuaalvähemused" nägid vajadust ning asutatigi ära-nüüd saavad oma kooselusid registreerida ja puha .

Meie BDSMindust Eestis ametlikult ei eksisteeri ning kogu see värk ongi tegelikult kordades kõvemini kapis ehk siis kui ilmselt enamvähem iga inimene teab mõnda kuulsust, kes kapist väljas oma homoseksuaalsusega , siis julgen arvata, et enamik inimesi 1) ei teagi,mis BDSM on 2) nende meelest,kes on ehk seda terminit kuulnud on see mingi eriti ekstreemne ja võigas 3)need, kes teavad, mis BDSM on,ei julge ka oma tolerantsust meie suunas lehvitada .

Samas olen kuulnud piisavalt palju juhuseid, kus geitolerantsed nimetavad bdsmlasi hälvikuteks,kuigi tolerantsust peaks nagu ikka kõigile jaguma,ilma erandita.
    salaselts

Veebr 15th, '15, 17:18

• Mina isisklikult ei tunne mingit vajadust mingi katusorganisatsiooni järele ning veel vähem tahan kunagi kuhugi avalikult paraaditsema minna. Kooselu seaduse kriitikaks ütleks ausalt ja tõsiselt, ilma iroonia ja huumorita, kui see on KOOSELUseadus, siis miks ei seadustata seal ka muid teistmoodi kooseluvorme, nt. seksivabad, aga majanduslikel ja muudel põhjustel noore ja vana kaugsugulase või hõimlase või muidu hingesugulase kooselu või seksuaalsed suhted , mis ei mahu 1+1 alla ja mis on vabatahtlikud. Ja neid polegi tegelikkuses nii vähe, ometi seadus neid ei hõlma ja nende huve ei kaitse.
    Mis puutub minu julgusesse midagi avalikult välja öelda, siis seda on mul piisavalt, aga ei pea siin vajalikuks. Veelkord, kõigele vaatamata on mul hea meel, et see foorum sellisena eksisteerib ja on kasvõi mingigi korrektne väljund. Paraade ja muid lollusi ei poolda.
    Rahel

Mine Vaba teema & Möla ja läbu

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline