Ekspress

Siin võib kõigest muust ka muljetada.
Apr 24th, '14, 12:33

Apr 24th, '14, 18:50

• MA jõudsin kahjuks liiga hilja, kommentaare enam ei näinud. mis seal kommentaarides sellist oli, et kinni pandi?
    aave

Apr 24th, '14, 20:42

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 18:11, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Apr 24th, '14, 21:22

• maille kirjutas:Kommentaarium suleti üsna ruttu, alguses üritati kommentaare kustutada, aga siis jäeti ainult regatud kasutajatele kommenteerimise võimalus ja need kah ei sobinud lõpuks. Ma jõudsin lugeda.

Viha, põlgus... Mõned kaitsvad kommentaarid inimestelt, kes ilmselt slavega tuttavad. Minule ajas Ekspressi kommentaarium hirmu peale, ausalt öeldes. Ma ei mõista seda vihkamist. Mida erineva seksuaalsusega inimesed nö normaalsetele kurja on teinud? Bdsm mäng on perverssus, aga joodikust mehe naisepeks on normaalne? Inimesi tänaval surnuks peksvad retsidivistid on norm, aga reeglitega piiritletud bdsm on haigus?

Tahan ära!

Ahah. Anonüümsed netikommentaatorid täies hoos:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZQCGl9JanS0 (Virve ka kommenteeris ilmselt, eksole?)
    aave

Apr 24th, '14, 21:29

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 19:05, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Apr 24th, '14, 23:04

• Jah, paljud kommenteerijad olid kurjavõitu. Osad viskasid nalja nagu ikka, osad sidusid BDSM-i jäigalt homoseksuaalsusega ja sõimasid mind selles mõttes :)
    Kasutan siinkohal võimalust tänada kommenteerijat EE, kes minu kohta positiivselt väljendus! Paar tükki oli veel, kes "maha-taha" seisukohti eirasid.

maille, ega see kommenteerijate suhtumine nüüd uudiseks ei olnud ju?! Õnneks ongi nad sellised ja ei määra tegelikult midagi.
    Kasutaja avatar
    slave

Apr 24th, '14, 23:46

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 18:11, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Apr 25th, '14, 23:19

• maille, osadele inimestele pole mingit ajastut. Neile kehtib blatnoiloogika, et kõiki inimesi peab keppima lihtsalt ja see mida sellest erinevalt tehakse on "pidarastõ"... need, kes teisi mehi kepivad, ei ole loomulikult "pidarastõd" :)
    Kuuldavasti on isegi naisele keeleka tegemine suur eksimus selles kategoorias...

Ehk siis vaata laiemalt ümbritsevaid tõekspidamisi, mis on poolsunniviisiliselt kaua kehtinud, paljusid mõjutanud ja tõesti ära imesta.

Samas ei saa ju lasta ennast sinnasamasse mutta suruda. Meie eetika ja tõekspidamised on teistsugused (mulle tundub, et intelligentsemad) ja elame nii, nagu soovime (vähemalt oma kogukonnas).
    Kasutaja avatar
    slave

Apr 26th, '14, 12:50

• Artikkel on küll kirjutatud vaimus "asi, millest keegi midagi varem kuulnud ei ole" kuid vaatamata sellele ei olnud seal midai uut. Minumeelest isegi tavalise inimese silme läbi vaadatuna. Või on see teema tavalise koduperenaise silme läbi vaadatuna tõesti midagi "täiesti enneolematut ja šokeerivat"? IRLi Riigikogu naisliikmed loomulikult minestaks (no need traditsioonilised pereväärtused) aga teised?
    mtom

Mine Vaba teema & Möla ja läbu

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist