Eneseturundus

Siin võib kõigest muust ka muljetada.
Dets 16th, '13, 18:32

• Mõni on päris aktiivseks muutunud :)

http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust ... d=67436554

mulle tundub see küll eneseturundusena. Eriti see lõik, kus öeldakse, et kuigi kihlveo kaotas, tahab ta ise seda...
    Aga soovin edu pakkujale, kui juhtud lugema! Küll mõni pakkumise vastu võtab :)
    Kasutaja avatar
    slave

Dets 16th, '13, 20:18

• Need publiku ja naisteka teemad on enamasti nii pastakast välja imetud kui üldse olla saab, vähemalt mulle tundub küll nii. Liiga naiivses toonis kirja pandud, et olla tõsi. Enamasti selline roosa meelelahutus ja ajaviide. Sama tundub ka selle loo juures. Kui muidugi keegi kinnitab, et see pakkuja ja pakutav isend täpselt sellisel kujul olemas on, siis on muidugi üllatus aga sel juhul hämmastab, miks selline naiivne alatoon asjal juures.
    mtom

Dets 19th, '13, 03:39

• Nu mulle pakkus see naine ka orja...alguses täpselt sama tekst ja nuh kuna ma ütlesin, et ma pole meesorjast huvitatud, tahtis et pakuksin oma tuttavatele ja nii edasi...Me rääkisime selle naisega pikemalt ja tema ettekujutus bdsm-st ja minu oma ei kattunud väga...kustutasin fb-st ära ta....ja siis kuulsin ka, et ühele tuttava sõbrannale oli ka pakutud sama asja...nii et keegi igastahes on sellise üsna anonüümse profiiliga, kes käib pakkumas inimestele...nii minu kui tolle andmed oli saanud nii, et fb-s kunagi Sandra Jõgeva dominakoolituse event ja sealt järjelt võttis vist inimesi (iseenesest sealt peaks leidma ka täiesti bdsmi kaugeid ja pigem selle vastaseid, kes olid lihtsalt vastava festivali korraldajatega seotud, mille raames see toimus...)
    Kasutaja avatar
    Edztasy

Dets 19th, '13, 14:05

• Ma arvan, et see "turundaja" on noormees ise, mitte keegi, kes võitis kihlveo.
    kiks

Dets 20th, '13, 02:50

• Nuhjah...ei tea...võib-olla. Aga samas pakkus muidugi too väidetavalt naine ka seda, et ma võiksin ka talle alluvaks minna, kui see pole probleem, et mehed samal ajal talle alluvad...
    Kasutaja avatar
    Edztasy

Mai 30th, '14, 22:53

• Tegelane siiani pakub ennast Fbs muideks. Alles hiljuti sai sõbrants kirja.
    Kasutaja avatar
    seela

Mine Vaba teema & Möla ja läbu

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline