Kavatsed postitada? Palun, loe seda! [Reegleid täis teema!]

Siin võib kõigest muust ka muljetada.

 • See siin ei ole päris nii pime ega eraldatud tuba, et võiksime täiesti enesekontrolli minetada. Ma nüüd panen selges kirjakeeles paika mõned elementaarsed nõudmised foorumis osalejatele ja loodan, et teised moderaatorid seda nimestikku täiendavad.

  1) Me kõik vajame privaatsust. Postitused, mis paljastavad kellegi identiteedi, kuuluvad kustutamisele ja nende postitajad heal juhul noomimisele.

  2) Me kõik oleme võrdsed foorumiliikmed. Laim, lahmimine ja sihilikud solvangud kuuluvad kustutamisele ja nende postitajad heal juhul noomimisele.

  3) Me kõik kirjutame nagu oskame. Mida paremas eesti keeles suudame seda teha, seda parem mulje jääb meist teistele foorumlastele. Kirjavigade parandamine ei ole kaugeltki keelatud, kuid ei tohiks muutuda asjaks iseeneses.

  4) Me kõik oleme tervemõistuslikud, turvalisusest hoolivad täiskasvanud. Postitused, kus jõuliselt esinevad lapsed, laibad või loomad, kuuluvad kustutamisele ja nende postitajad viivitamatule eemaldamisele. Olgu, kusagil jooksevad fantaasia ja reaalsuse piirid, aga me keegi ei taha siin näha midagi kriminaalset.

  5) Me kõik oskame lugeda ja kirjutada. Püüame, palun, oma postitustes piirduda paari-kolme pildiga. Samuti pole meist viisakas riputada üles pilte, mille autoriõigus on kellegi teise käes või millel on kujutatud isikuid, kes oma pildi foorumisse panemisest midagi ei tea. Liigselt visuaalsed postitused kuuluvad kustutamisele ja nende postitajad heal juhul noomimisele.

  6) Me kõik püüame olla võimalikult sisukad, teemakohased ja üldarusaadavad. Mõnel meist ei pruugi olla piisavalt taustateadmisi või huumorimeelt foorumikaaslaste repliikide mõistmiseks. Seepärast, palun, püüame end väljendada võimalikult suure selgusega. Seosetu möla sobimatus teemas võib kaasa tuua noomituse.

  7) Me kõik tahame rahus elada, töötada ja vaba aega veeta. Foorumiliige, kelle rumaluse tulemusena meie vastu hakkab huvi tundma politsei või kollane ajakirjandus, kuulub põhjalikule mõnitamisele ja viivitamatule eemaldamisele. Postitused, mis triivivad kriminaalse ja/või skandaalse suunas, võivad lõppeda väga tõsise hoiatusega.

  8) Moderaatorid ei näe privaatsõnumeid ega saa nende sisu kuidagi mõjutada. Kui kellelgi tekib siinse foorumi erakirjavahetusega probleeme, võib alati pöörduda moderaatorite poole.

  9) Tutvumiskuulutused käivad rubriiki Otsin kaaslast: http://www.bdsm-est.net/foorum/viewforum.php?f=9. Oma tutvumiskuulutuse postitamine suvalisse teemasse -- näiteks siiasamma -- toob päris kindlasti kaasa valju rämeda naeru ja postituse ümbertõstmise.

  10) Tutvumiskuulutused oleks kasulik kirjutada võimalikult viisakalt ja arusaadavalt. Ebaviisakaid või raskestimõistetavaid kuulutusi palume mitte vastustega esile tõsta, vaid kommenteerida nende puudujääke privaatselt, kui tarvis. Avalik norimine võib tuua kaasa kustutamise.

  Loodan kõigilt kasutajatelt mõistmist, et need reeglid ei ole mitte foorumlaste kiusamiseks, vaid elukeskkonna säilitamiseks. Samuti loodan, et see loend ei pea palju pikenema.
  'ganna
   
  Postitusi: 167
  Liitunud: Dets 12th, '08, 21:45


 • Kui kirjutad tutvumiskuulutust ja otsid inimest, kellega ka päris-elus kokku saada, siis ära jumala eest maini, millises piirkonnas Sa üldiselt resideerud. Tallinna inimestel pole ju muud teha, kui tutvuda Ida-Virumaa v. Võru inimestega (ja vastupidi). Eriti abiks oleks, kui elad näiteks Ruhnul ja mainid seda "tähtsusetut" fakti alles pärast pikka suhtlust, kui hakatakse esimest kohtumist kokku leppima.
  Arstionu69
   
  Postitusi: 126
  Liitunud: Dets 22nd, '08, 17:06
  Asukoht: TallinnMine Vaba teema & Möla ja läbu
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline