Katse domineerida või põmmipäisus?

Siin võib kõigest muust ka muljetada.

• Mis teie arvate, on see pisiskese psüühilise naudingu saamine või kõigest põmmpäisus?
    1.Rkngteel olles iga hinna eest kiirust lisades, et teistele pealetulijatele mitte võimalust anda.
    2. Maanteel külma kõhuga pärisuunas ette keerates sellega ülejaanuid pärisuunalisi kaasliiklejaid tugevalt pidurdama sundides.
    3.Nähes,et kaasliikleja ootab parempöörde võimalust, vasakule ta kõrvale sõites ja vaadeldavust ära nullides.
    4. Neljarealisel vist väikese orgasmi saades sellest, kui keegi aeglasem rekkast mööda üritab sõita ja talt see võimalus ise kiirendades ära võttes.
    5.Muu jura: ristmike kinnisõitmine, suunatule mittenäitamine, sest ta ju ise teab, kuhu sõidab, idiootlikud möödasõidud, juba tavaline.

Ei, ei! :) Ma ei ole vingats! :)
    Lihtsalt liiklen palju ja mõningaid idiootsusi nähes tekib paratamatult mõte: ei tea, kas läks ka lahti?
    Mr.X

• Äkki ma ei saa su küsimusest ja selle mõttest aru, kuid oletan, et paljudel sellistel on lihtsalt politsei ja kohtufetish .No et saab "mentidega" jamada ja kas siis jääb ise süüdi või õnnestub vastaspool "süüdilavastada .Nii et ma oletan, et paljudel juhtudel pole tegu ei põmmpäisuse ega ka otseselt domineerimisega teiste liiklejate üle, vaid pigem ametkondade.
    salaselts

• :)
    Eesti Vabariigil on poltsei. :)

Kui ükski teemat lugenu mõtleb:"Kurat, ka mina olen niimoodi kaasliiklejate suhtes arrogantselt käitunud, ma rohkem enam nii ei tee!" :D , on teema oma kasvatusliku eemärgi täitnud ja arutelust maas. :)
    Mr.X

Mine Vaba teema & Möla ja läbu

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline