BDSM abielus

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Juul 21st, '15, 20:13

• Tere
    Olen täiesti roheline ja praktiliselt kogemusteta mees ning sooviksin abikaasaga sub/dom suhet.Ennast ajab mõte talle alluda hullult pöördesse.
    Oleme sel teemal vestelnud, veidi katsetanud,aga kokkuvõttes ei ole ta hästi vedu võtnud.Ise sooviks,et see ulatuks voodist ka väljapoole,mitte just 24/7 ,aga veidi siiski.On üldse lootust ühel subil domi treenida või rikub see sub/dom suhte juba eos,kuna ideeliselt võiks asi ju vastupidi olla?
    Amatöör

Juul 28th, '15, 13:16

• Proovima muiduigi pead aga inimeses see alge kas on või mitte. Päris tyhja koha pealt ikka Dom I ei kasvata. Moni aeg võib ta ju sulle vastu tulla aga kui esmane uudsus kaob siis on jah asi untsus. Halvemal juhul rikub kogu suhte ära .aga kui õnnestub , siis on asi ikka väga väärt proovimist. Risk on sinu
    piitsa

Juul 28th, '15, 18:04

• Eks vaikselt tule proovida jah.
    Huvitav kui lihtne võiks olla leida dominat, kes osaleks paariga koos mängus, aga nii, et käsutaks siis mees subi oma naisele erinevatel viisidel mõnu tegema, alandaks verbaalselt, karistaks füüsiliselt, kuid ainus viis kuidas seksuaalselt osaleks oleks strap oni v muu vidinaga mehe aanuses? Saab midagi sellist mõnes klybis korraldada? Oleks mees domi leidmine lihtsam kui ta ka naist põrutada võiks?
    Amatöör

Juul 28th, '15, 18:11

• Nii ta on jah. Kui inimeses on see alge sees või kui on muidu väga avatud maailma- ja seksuaalvaadetega, siis saab toimida. Vägisi aga midagi ei õpeta-koolita. Alguses võib olla põnev, et ahaa, selline maailm ka, lõpuks aga läheb inimene ikka oma tavarolli tagasi. Kuid samas, olen näinud-suhelnud, sellised abielud, kus huvid erinevad, kipuvad nagunii lagunema ja inimesed võõranduma või teineteist võõristama hakkama. Eks vali, kas sinu kiiks või kui suudad sellest loobuda (kõik ei suuda), siis harmooniline vanillaabielu.
    Mina muuseas olen väga pikas abielus, kus on ka BDSM-suhe sees. Ja kaasa olen nn. "koolitanud", kuigi ilmselgelt mingid alged olid tal ennegi olemas, kuigi endale tunnistada ei tihahtnud.
    Rahel

Aug 12th, '15, 12:35

• Võimalik, et ma saan teemapüstitajast valesti aru, kuid BDSM on siiski palju-palju rohkem kui lihtsalt käsu peale naise rahuldamine.Ja jällegi ma ei saa aru,et miks peaks kindlasti submees laskma enda anust straponiga "markeerida".Kui selline värk meeldib, siis meeldib.Ainult et millegipärast arvatakse, et alluva peal võib kõike teha.

Kas su naine on ka loomupäraselt domineeriv töö juures või kodus või ta tuleb sulle vastu või milline on teie tööjaotus perekonnas?Lihtsalt mainiks ära, et alluvmees ei tähenda alati "libu" rolli, keda "peedistatakse".Ja mehele straponiga tähistab pigem täielikku orja kui alluvmeest.

Lihtsalt tasuks tähele panna, et allumine mehe poolt on nagu Feministide märg unelm-dresseeritav mees, kes täidab kõiki naise käske.Ja siin tuleks paika panna Reeglid,mis piirini Domina või Isand alluvmeest kamandada tohib ehk et ei sunniks tegema seda, mis submehele ei meeldi või naisele.

Kus kandis elate ka?
    salaselts

Aug 31st, '15, 22:45

• Mina vaatan asjale teisest küljest. Siiani olete elanud mees ja naine kes koos toimetavad ning mõlemad on nn võrdsed. Nüüd kus üks pool tahab alluda teisele siis teine võib esiti võõristada (ka siis kui huvi on olemas) sellepärast, et mine tea mis kaasal on plaanis. Kahjuks tänapäeval on koduvägivald liiga popp sõna mida kasutatakse kõige puhul ning siin võib naisel tekkida mõte, et miks ta seda teeb ja ega tal ei ole mingit tagamõtet millega naine lõpuks endale midagi halba teeb.

Mida ma soovitan?

Lülitage telefonid välja, valiga selline õhtu kus keegi ei tule segama ning lapsed juba magavad või saadate vanavanemate juurde ära. Keeltepaelte lahti saamiseks võib-olla ka klaasike veini ning rääkige. Peamiselt mees peab veenvalt seletama ja põhjendama mida ta teha tahab ja miks. Mida saab sellest mees ja mida peaks saama sellest naine. Kui kohe on raske rääkida siis pane need punktid ja tekst enne paberile ning võta see abiks jutustamisel. Mulle meeldib kirjutada seepärast soovitan ka et mõtle kuidas sina tahad oma naisele alluda ning pane see kirja, et mida teed sina ja mida teeb su naine ning anna see talle lugeda ning jäta peale lugemist aega seedimiseks. Sellised jutuajamisi tuleb korrata ja korrata kuni on mõlemale poolele selge mida ta ise ja teine pool saada tahab.
    Insener

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline