Armastuses ei ole piire

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Okt 15th, '13, 22:58

• Algne kuulutus, millest teema alguse sai:

viewtopic.php?f=9&t=9427

Ma ei tea, see 'kõik on lubatud' tundub nagu küsitav. Petmine, üksteise tagant varastamine, üksteisele käki keeramine, et elu lõbusamaks muuta? Ma nagu tahaks ikkagi ka seda muidu ilusana kõlavat filosoofiat natuke täpsemalt tundma õppida, enne kui kuhugi alla kirjutaksin.

Ja tegelikult ka seksuaalses plaanis oodata inimest, kel üldse mingisuguseid piire ei oleks... ma ei tea, eks selliseid ka ilmselt on, aga ma miskipärast kahtlen, kas Sina, alandlik, tõesti selline oled, et ise mingisuguseid piire ei oma ja seega just taolist piirideta inimest enda kõrvale otsid. BDSM maailm on väga lai ja kirju ja vähemalt enamikel meist siiski soovi päris kõike omal nahal järele proovida tahtmist ei ole.

Nojah, samas ma olen ilmselt veel liiga noor kah...
    Viimati muutis eric, Okt 16th, '13, 19:09, muudetud 1 kord kokku.
    Kõige suuremad aarded on peidus inimhinge sügavustes...
    Kasutaja avatar
    eric

Okt 15th, '13, 23:17

• Jutt on kõigil megahea ja imeilus. Aga kui asi reaalse suhteni jõuab, siis miskipärast on oma kaaslase käitumist vaadates kuidagi raske uskuda, et tegemist on ikka sama inimesega. Mees võib ju hoida ja hoolida kuitahes palju, aga kui ta ikka ei ole vähemalt 185cm pikk, samasuguse tagumikuga nagu temakese isa ja vikerkaarevärvi silmadega, siis ei maksa see kõik muhvigi.
    Kasutaja avatar
    klemo

Okt 16th, '13, 08:35

• Idee on hea, aga reaalsus on teistsugune. Ma usun, et peale minu leiduks veel naisi, kes oleks nõus mehe juurde kolima, kellel on ilus ja suur kodu ning põnev olemus. Kes pakub igakülgselt naisele turvatunnet ning ausalt - sellisel juhul võib ka meest tingimusteta armastada. Pigem on aga enamus mehi selliseid, kes tahavad lihtsalt midagi, mida nad isegi ei tea, mida tahavad. Natuke mängida, rahuldada oma mõned fantaasiad ning siis huvi kaob ja otsitakse edasi kedagi nooremat ja ilusamat. Tean, millest räägin. Mõned aastad tagasi elasin koos ühe mehega, käisin kodus nädalate kaupa ihualasti ringi, lasin endaga teha kõike, mis tal pähe tuli nii päeval kui öösel. Aga mis oli tulemus? Mõne kuu pärast oli tal ükskõik, kas olen paljalt või riides. Voodielu lõpuks piirdus sellega, et peale suhu võtmise polnud enam mingit huvi partneril. Lihtsalt mees tüdines kõigest ära ja peale esimese uudishimu kadumist jäi vaid pinnapealne voodielu.

Siin ongi see vahe, mille tõttu selline IGAVENE JÄÄGITU ARMASTUS ei toimi. Mehed tahavad kõike kohe ja kiiresti ning tüdinevad, naistele aga meeldiks pigem, et asi oleks pikemaajalisem, et tekiks turvatunne. Peale selles veendumist võiksid armastuse nimel teha KÕIKE.
    kiks

Okt 16th, '13, 09:31

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 18:26, muudetud 2 korda kokku.
    maille

Okt 16th, '13, 10:10

• Päris karmi teksti panete siin meeste aadressil. Vaene kuulutaja on puhta ära "0wnitud".
    Ma võtaks selle eelneva jutu (natuke omakasupüüdlikult) kokku: nagu kirjutajate kogemustest näha, ei ole bdsm-suhte puhul tegelikult kasu sellest, et mees on "vaba" ja "100% sinu päralt". Mõnikord suudab armuke kõrvalsuhtes rohkem hoolida, kui sellised "vabad ja vallalised" ärakasutajad mehed.
    Arstionu69

Okt 16th, '13, 10:12

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 18:26, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Okt 16th, '13, 10:59

• proovin siis veel kord, sest eelmine postitus kadus kuhugi ?;)
    Tahaksin pisut oponeerida, Olen mees ja nagu mind isiklikult tundvad inimesed siin foorumis võivad kinnitada ,kuulun vanuseliselt algse postituse sihtgruppi :)
    Kahjuks pean oma kogemustele toetudes ytlema, et tavaliselt on just naised need,kes tahavad nyyd ja kohe ja kõik korraga, neil pole reeglina aega midagi arendada,, kõik peab olema valmis nagu poeletil lebav kilekotis T-särk. Üks suurus kõigile, Ja ei olda valmis aru saama , et iga suhe on inidividuaalne, nagu rätsepa juures õmmeldud kostüüm. mille valmimiseks kulub aega ja ja kannatust,,, Aga ei,. kõik peab olema nüüd ja kohe ja kui nii ei ole, siis otsitakse uut väljundit,,,
    Võtke heaks või pange pahaks aga teatud eluetapil mehed loobuvad panustamast üheöö liblikatesse,,,ja seda õigustatult ( kui minu arvamus kedagi huvitab muidugi) Ja kui üks osapool arvab, et suhte tagamiseks vajaminev pingutus peab olema ainult ühe osapoole kanda, siis selline suhe ei püsi.

Ja noortele ( ning alla 30 nd on ju ikka veel vägagi noored) võin vaid öelda, et tegelikult ,ükskõik mida Te olete kogenud ja targad arvate end olevat, elul on Teie jaoks veel palju palju üllatusi, ja ka need kõige suuremad armumised , armastused, tugevad tunded, ja kahjuks ka pettumused muidugi ootavad teid veel ees, Ning ärge kiirustage, ärge tehke mõtlematuid asju hetke hüvede saamise eesmärgil, Teadke ,et ka hoome tuleb ja ka homme on vaja inimestel silma vaadata, kõige ootamatumates situatsioonides sealjuures :)
    piitsa

Okt 16th, '13, 11:21

• Moderaatorid võiks teema ringi tõsta küll, aga pigem "üldine" alla kui "mölasse ja läbusse".

Siinsete kurtvate naistega aga oponeeriks. Ei ole nii, et armastust ei ole ja kõik mehed on sead ja ainult kasutavad vaeseid naisi ära. On palju õnnelikke ja pikaealisi suhteid, kus on armastus, seda nii vanillasuhetes kui bdsm-s, on hoolimist ja andumust. Lihtsalt õiged inimesed peavad kokku sattuma. Armastust ei saa nõuda. Ei saa nõuda, et teine inimene oleks selline nagu mina tahan. Tõelise armastuse puhul aktspteerid partnerit sellisena, nagu ta on. Isegi siis, kui ta ei vasta ideaalile. Aga see selleks. Kas siiski enamus pettumusi ei ole stiilis "mina tahtsin, mina tundsin, mina andsin, aga tema...". Aga mida teine pool tahtis ja tundis? Võib-olla ei tahtnud ega tundnudki, lihtsalt ühe poole armumine pimestas silmad ja pani partnerit kujutama ette teistsugusena, kui ta tegelikult oli.

Mida ma sellega tahan öelda. Igaühele on kuskil keegi, armastus või sugulashing. Tuleb vaid üles leida. Aga kui ei otsi, siis polegi võimalik leida. Selleks, et ükskord saada loterii peavõit, tuleb aeg-ajalt pilet osta.

Ja edu teemaalgatajale otsingutes.
    Rahel

Okt 16th, '13, 11:37

• Nojah, nii palju, kui on inimesi, niipalju on ka erinevaid mõtteid. Ma ei ole tahtnudki kellegagi vaielda, lihtsalt ütlesin oma arvamuse. Seepärast ongi nii, et näiteks mulle küll ei sobi, et nagu kellegagi lihtsalt kohtuda. Pigem nii, et kellegagi suhelda kirja teel pikalt, läbi nende ära armuda, saada kokku, käia ringi, hakata vaikselt koos elama ja siis kolida mehe juurde. Kõige ilusam oleks veel see, kui abielluda. Peale seda ma tahan ise võibolla juba kuuluda nii kehalt kui vaimult oma mehele ja tõestada oma armastust talle. Lubada oma kehaga teha kõike, mis meest huvitab, kinkida oma hing, tunded ja mõtted mehele.
    kiks

Okt 16th, '13, 11:41

• Kiks, aga siis armud ju illusiooni?!
    Kasutaja avatar
    seela

Okt 16th, '13, 11:46

• ei, ei armu illusiooni. see on pigem diil - kingi mulle oma armastus, hoolimine, tähelepanu ning huvi ja ma kingin vastu sulle oma keha, tunded ja mõtted.
    kiks

Okt 16th, '13, 12:03

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 18:26, muudetud 4 korda kokku.
    maille

Okt 16th, '13, 12:15

• armastus ei ole kindlasti mitte diil, et sina annad mulle ja siis mina annan sulle,,,, see sulle mulle on väga äritehingu moodi minu jaoks,, armastus on enda ära andmine teisele poolele ilma tingimusteta,,,
    Ja kindlasti ei saa armuda kirja teel,,,see on nonsenss, see on armumine enda poolt välja möeldud tegelasse, kel ei pruugi reaalse eluga midagi yhist olla...
    Aga see diili jutt iseloomustab minu jaoks millegipärast väga valusalt just seda nooremat põlvkonda, kelle jaoks ongi kõik asjad diilid, mõned kasulikumad, mõned vähem kasulikumad, ja sellised väärtused nagu moraal, eetika, enesest lugupidamine, väärikus jne taanduvad kysimusele, et mis ma selle eest saan ..ja see ei ole minu arvates jätkusuutlik ja hea tee,,, aga see iseloomustab kahjuks kogu meie yhiskonda väga selgelt,,nii vanilla kui ka siinset väiksemat kogukonda,,kõik taandatakse alati materjaalsete hyvede kättesaadavusele,,,kui mehel on hea maja ja auto ja palk, siis ma ju võin sisse kolida ja ka teda armastada,,,,mida sel juhul armastatakse? kas meest ? või maja ? või head autot?
    Ja kui maja ja autot,. siis milleks on mehel sellist "armastust" vaja ? siis on ju palju lihtsam iga kord veenusest uus linnuke tuua,, ei valuta kunagi pea ja alati uus ja värske ja ei vanane ka :=) ja igapäeva rutiini ka pole,,,
    Ja ärge tulge selle peale ytlema ,et kõik mehed on sead,,,, kes on see naine ,kes armastab mehe maja ja autot ja rahakotti ?
    piitsa

Okt 16th, '13, 12:52

• Ma siiski arvan, et oma mõtteid võivad siia kirja panna ka need, kellel elus niiöelda hästi läinud on. Jaa, mul on väga hea pikaajaline suhe. See ei tähenda, et ma pole piisavalt kõrvalt näinud ka möödaelamisi ja haigetsaamisi. Teinekord on seda väga valus vaadata, paraku oma elu saab seada ja muuta ainult igaüks ise. Eriti kurb on, kui näed, et inimesed lihtsalt ei saa teineteisest aru ja elavad eri maailmades.
    Ma olen kaugel sellest, et väita, nagu poleks meeste (ja ka naiste ) hulgas empaatiavõimeta inimesi. Inimesi, kes tahtlikult või siis tahtmatult partnerile haiget teevad. Aga on ka illusioone, millistele on purunemine ette sisse kirjutatud. Armumine ja armastus on kaks ise asja. Armudes mõeldakse kallimale kuldne kuu selga. Kujutatakse teda ette sellisena, nagu ideaalis tahetakse, mitte sellena, kes ta tegelikult on. Kui siis reaalsus lõpuks kohale jõuab, ongi pettumused ja haigetsaamine. Armastus on see, kui suudad inimesest hoolida kõigi nende vigadega, mis tal on. Ja selle nimel tuleb tööd teha, ka iseendaga. Nagu piitsa kirjutas.
    Tõesti, armastus ei ole diil. Isegi kui paljud kooselud on diilid. Aga siis ei maksa ka imestada, et mööda elatakse. Ja halvemal juhul haiget saadakse. Auto, maja ja rahakott ei ole armastus. Või kui mõne arust on, siis ma ei tea... Kui selle inimesega juhtub siis midagi, kaotab kõik materiaalse ja tervisegi, kas siis enam ei ole armastust? Sest ei saa midagi ju vastu?
    Rahel

Okt 16th, '13, 15:19

• Ma ütlen vaid nii palju, et ärakasutajaid (douchebags) on nii vabade ja vallaliste kui abielus meeste seas.
    Rääkides vanusepiiridest ja selle "vaba" otsimisest -- kas teil, kallid naised, ei hakka kelluke helisema?
    40 ja vaba ja vallaline. Peaks ju tekkima kohene küsimus -- MIKS? Mis tal VIGA on?
    Arstionu69

Okt 16th, '13, 18:37

• Moderaatorile, kes selle teema ümber tõstis - kui juba teema ümber tõstsid, siis palun tõsta see algne postitus ka siia rubriiki. Vastasel juhul ei saa näiteks mina üldse aru, millest selline teemaalgatus üldse tekkis.
    Kõige suuremad aarded on peidus inimhinge sügavustes...
    Kasutaja avatar
    eric

Okt 16th, '13, 19:47

• nõus eelnevaga. palun mode, kopeeri ka algtekst, see pole nii raske. usun, eelkõnelejal on väga ebameeldiv olla nagu selle teema algataja. samas tegelik algatus oli ju ilus. ja hea, et läbusse ei tõstetud, kuid teema on ikka rohkem üldine kui algajatele.
    Rahel

Okt 16th, '13, 22:58

• kiks kirjutas:ei, ei armu illusiooni. see on pigem diil - kingi mulle oma armastus, hoolimine, tähelepanu ning huvi ja ma kingin vastu sulle oma keha, tunded ja mõtted.

kiks, jätsid lisamata oma eelmisest postitusest (või sealt kuskilt), et kingi mulle oma ilus suur kodu, lõpmatu turvatunne, põnev olemus... Kõlab tarbimisena, mitte koosloodava suhtena-eluna.
    Meie ühine Teema ning stiil siin võiks ju olla psühholoogiliselt õpetlik: andja saab, alluv juhib, Dom improviseerib, sub on muusaks ja Dom kontrollib, sub loovutab ja Dom vastutab jne.
    See on koostöö ja nauding. Nagu muus eluski.
    Kasutaja avatar
    Storm

Okt 16th, '13, 23:02

• Arstionu69 kirjutas:Ma ütlen vaid nii palju, et ärakasutajaid (douchebags) on nii vabade ja vallaliste kui abielus meeste seas.
    Rääkides vanusepiiridest ja selle "vaba" otsimisest -- kas teil, kallid naised, ei hakka kelluke helisema?
    40 ja vaba ja vallaline. Peaks ju tekkima kohene küsimus -- MIKS? Mis tal VIGA on?

Mis mõttes? PERVERT on!!! :D
    Kasutaja avatar
    Storm

Okt 17th, '13, 07:24

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 18:27, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Okt 17th, '13, 09:24

• Tarbimine-šmarbimine, mingit elementaarset taset võib submissive ju ikka eeldada, eks. 40-aastase, vallalise mehe puhul pole "maja ja auto" ju teab mis imeasi.
    Arstionu69

Okt 17th, '13, 21:53

• Ei ole imeasi. Isegi siis, kui need on tema, mitte panga omad.
    Mugavam on kindlasti suhelda, kui pole kanget sendiveeretamist.
    Aga inimene ise on ju olulisem.
    Kasutaja avatar
    Storm

Okt 17th, '13, 23:02

• Pole vaja ise teemasid segaseks ajada, algatage postitused kohe õiges rubriigis viitega huvi tekitanud postitusele/kuulutusele ja pole mingit vajadust risustada teiste kuulutusi, või teema algust ei tea kust taga otsida!
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Okt 20th, '13, 18:03

• Kirjavahetuse põhjal võib ju inimesesse armuda, aga 9-l juhul 10-st tähendab see pettumist, kui asi jõuab reaalsete kohtumisteni. Kirja teel pole lihtsalt võimalik inimesest täit pilti saada. Nii tähendabki ainult kirjade põhjal tekkinud ettekujutus inimesest ainult illusiooni, millel on üldjuhul reaalsusega vähe pistmist. Kui armastust ja suhteid võetakse kui mingit diili või projekti, siis pole eriti lootust tõsisele ja püsivale suhtele. Sellest arusaamiseks kulub nii mõnelgi inimesel palju aega(ja mõnele ei jõua see iialgi kohale) nii pole ka imestada, et küpsem suhtumine on rohkem omasem pisut vanematele inimestele....
    Kasutaja avatar
    klemo

Okt 20th, '13, 18:09

• Tõeline armastus tähendab eelkõige andmist, aga kui suhteid nähakse vaid saamise ja tarbimise võimalusena, pole imestada, et tulemuseks on tühjad pihud
    Kasutaja avatar
    klemo

Järgmine

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline