BDSM: It's Not What You Think - VAADAKE ja JAGAGE

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.

• matiSpirit68 kirjutas:Selline lühike BDSM'i tutvustav film - "BDSM: It's Not What You Think"
    http://www.youtube.com/watch?v=0qWDS_qBCdk

See on kindlasti hariv aga seda ei tasu mingil juhul võtta kui mingit viimast tõde ja piiblit,,,,Osade inimeste jaoks on tõesti vaja,et kõik yksipulgi lahti seletatakse ja igale asjale silt kylge pannakse ja siis kindlasse kohta riiulisse paigutatakse,,,,minu jaoks on selline lähenemine võõras, ( subjektiivne arvamus), ja minu arvates ei ole võimalik BDSM maailma tundma õppida läbi raamatute ja loengute ( ilmselt jällegi minu piiratuse viga :D )....Mäng on minu jaoks see märksõna ,mille ymber kõik koondub,ja selle mängu reeglid lepitakse kokku mängijate vahel , ja need ei ole kivisse raiutud, mäng võib täna olla hoopis teine ,kui see oli eile ja hoopis teine, kui see saab olema homme, sellest hoolimata on see hea mäng,,
    Ja mingist raamatust ei ole võimalik näpuga järge vedada ega yhestki kohast spikerdada,sest hinde annab ju alati partner , mitte sina ise,
    piitsa

• Iga info kild, mis teeb sind targemaks on kasulik ning meeli avardav. Tuleb tunda seda mis meeldib ning ka seda mida kindlasti ei tee.
    Mina vaatasin seda videot üldharivana. Olles domineeriv pool tunnen enda kohust end pidevalt harida, et suudan vajadusel alluvale poolele rahulikult ja põhjalikult asjaolusid seletada.
    Kõigesse mida loed, kuulad või näed tuleb suhtuda väikese kahtlusega. Inimesed on erinevad ning seetõttu on hea kui sul on selles maailmas häid sõpru, kellega on võimalik arutleda erinevate mooduste ja mõtete üle.
    Insener

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline