Esimest korda

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Jaan 14th, '09, 17:29

• girlie666 kirjutas:nu esimene kord on ikka eriline...Kui oleks nt täiesti hull katastroof see siis vaevalt niipea julgeb edasi sm teemaga tegeleda...vähemalt nii arvan mina :D

Minu esimene kord oli ysna korralik katastroof. Peamiselt selle tolleaegse tiheda teadmatuse tõttu. Aga näe, ikka olen siin ;)
    'ganna

Jaan 14th, '09, 19:11

• Nu eks igaühe jaoks natu erinev teema ..Ma oleksin vist küll parajalt pettunud ja järgmise korraga oleks pikem vahe tulnud sisse:P Kindlasti ei oleks ma nii julmalt pettunud et loobuksin täielikult..Õnneks pole olnud sellist probleemi:D
    girlie666

Jaan 16th, '09, 01:39

• DevGirl, mida Sa mõtled sellega, et usaldad vaid ennast? Kas seda, et tahad olukorda tingimata enda kontrolli all hoida? Või seda, et ainult Sina ise tead, mida tõeliselt vajad? Või...?
    Danae

Jaan 16th, '09, 19:51

• Ma seda tegelikult ühe oma pakutud variandiga mõtlesingi, et Sa ei taha anda otsustamist enda üle kellegi teise kätte, vaid ise olukorra/toimuva üle kontrolli omada.
    Selleks, et lasta end allutada ja nautida allumist, peab olema piisavalt tugev ja enesekindel isiksus. Selleks on vaja usaldust enese ja teiste vastu, julgust anda ohjad teise kätte... Samas nõuab domineerimine hoopis teistsugust julgust, sest võtta vastutus alluva eest on vägagi julge tegu!
    Danae

Jaan 16th, '09, 21:44

• kui ma oma lapsepõlve unenägusid meenutan, siis oli seal ikka väga mõnusalt pervosid asju. paar korda oli peategelaseks muinasjuttudest loetud võimukas ja ilus Kuninganna, kelle paljaste alluvate hulka ma muidugi kuulusin. noorusest mäletan, et mõne raamatu mõnda kohta jäin millegipärast ikka kordadeks lugema. kui interneti ajastu saabudes esimesed temaatilised pildid silma jäid, siis ei olnud mul mingit kahtlust enda eelistustes. mõte liikus niipalju eespool, et kui esimest korda reaalse Dominaga (kes oli ka väga algaja) kohtusin, siis oskasin olla "kaval" ori ja mängust mõlemile poolele nauditava teha. ilmselt mingi mõju edaspidisele tuli sellest, et kohe esimesel korral oli mul tegemist Domina ja tema uudishimuliku sõbrannaga :)
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 17th, '09, 12:47

• Mina jälle mängisin kummalisi politseimänge..kusjuures selle ametiga ei olnud midagi seotud:P nu seal oli nii kinnisidumist, rape, karistamine.....kujutasime seda endale ise ette..vist olen alati olnud huvitatud nata karmimast ja põnevamast värgist:P
    girlie666

Jaan 17th, '09, 13:00

• jaa tuleb tuttav ette aga meil oli veel sõjamängud pantvangide võtmisega ja siis oli loomulikult läbi otsimine poisid otsisid tüdrukud ja vastupidi kui juhtus ja vahel ka piinati ja häbistati.Aga huvitav on see ,et paljud hoovikaaslased kellega me mängisime on ka täna mulle sõbrad ja me käime väga hästi läbi ,kuid pealt näha ja juttu põhjal on nad küll väga rahulikud pere inimesed keda vist ei huvita SM mängud ,kuid kes kunagi olid väga kõva imagoga mehed.Või oskavad siis väga hästi end ära varjata?
    Kasutaja avatar
    zorro

Jaan 17th, '09, 14:31

• nu eks ole nii et ega need lapsepõlve mängud ka nii ei loe kui ei olda huvitatud sm teemast.. lihtsalt kui tunnistatakse endale et on huvi sm vastu siis hakatakse mõtlema seoseid..ja et kuidas võis tekkida huvi..jne
    girlie666

Jaan 18th, '09, 15:50

• ;)
    Viimati muutis Danae, Jaan 19th, '09, 20:05, muudetud 2 korda kokku.
    Danae

Jaan 18th, '09, 18:37

• Kuulge, meil kõigil on õigus oma lapsepõlvemälestustele, aga palun, pöördume nyyd tagasi reaalsete esimeste kogemuste juurde.
    'ganna

Jaan 18th, '09, 23:24

• Aga me kõik tuleme ju oma lapsepõlvest ja huvitav on lugeda teiste sarnastest kogemustest... Mine võta kinni, mis see "reaalne" esimene kogemus üldse tegelikult on;)
    Mina hakkasin selle nn reaalse asjaga tegelema samm-sammult, mingisugust suurt šokki ega katastroofi ei olnud, siiani olen kogenud ainult meeldivaid üllatusi/elamusi ja positiivses mõttes šokke:) Ja siiani olen bdsm-teemas kokku puutunud ainult tõeliselt toredate inimestega.
    Danae

Jaan 18th, '09, 23:54

• olen ka Danaega nõus milline see õige algus siis oli oli see lapsepälves piinamine ja karistused või hilisemal ajal tulnud internet ja sealt tulnud info ja hiljem praktika või hoopis see kui me kaaslasega läksime sexpoodi ja ostsime esimese piitsa ja õhtul andsin piitsa ,tee siis see tagaltjärgi kindlaks. ;) On kuidas on minu esimesd on olemas ja mul on hea meel ,et leidsin sellise põneva maailma nagu BDSM.
    Kasutaja avatar
    zorro

Jaan 19th, '09, 00:51

• Jah, BDSM on ilus maailm, jah, BDSM on põnev maailm, jah, BDSM on vaimustavate inimeste maailm -- aga see on ikkagi maailm, mis tavakodaniku ajudes seostub kõikvõimalike sexuaalperverssustega. Sealhulgas pedofiiliaga. Nii et olgem selle lapsepõlvega pigem ettevaatlikud.

Sellest pole kymmet aastatki möödas, kui Yahoo lõi suures moraalses poliitkorrektsuses ette hoiatamata maha kõik meililistid, mille nimes sisaldus BDSM.

Ma olen näinud, mis juhtub õpetajaga, kelle BDSM-eelistused avalikux tulevad. Ma olen näinud, mis juhtub kunstnikuga, kui ta teeb fetishfotosid tydrukust, kes ise väidab end täisealisex. Armsad algajad, ärge mängige tulega & ärge, palun, meie foorumile jamasid kaela tõmmake. Äärmuslikud postitused paraku kuuluvad kustutamisele kohalike hea käitumise reeglite 4. punkti alusel, aga teie muidu nii huvitavat arutelu olex kahju kustu lasta.
    'ganna

Jaan 19th, '09, 00:56

• Uudishimu pidi loomulik olema, kuid liigne uudishimu ei kaunista kedagi. Seega toetan ganna't, seelles teemas võiks siiski kajastuda juba teadlik tegevus, mitte see, mida keegi oma esimeseks kogemuseks nüüd tagantjärele peab! Palju põnevam on avastada BDSM maailma uusi võlusid tulevikus, kui kaevata kadunud juuri otsides kauges mine vikus.
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Jaan 19th, '09, 08:37

• Kui esimese korra juurde tagase tulla siis oli see 25 aastasena. Jutu sees tegi naistuttav ise ettepaneku talle vitsa anda. Vastavad soovid ja fantaasiad olid mul mõistagi juba varem.
    Mendoza

Jaan 19th, '09, 10:42

• Kahju, et ka sellises foorumis tuleb poliitilise korrektsusega arvestada. Paraku mis teha, kui mõne inimese reaalsed teadvustatud bdsm-kogemused võivad ulatuda ka aega, kui ta passi järgi veel täisealine polnud, ja mingit erilist ootamatut ärkamist teemas hiljem polegi olnud , kõik on lihtsalt loomulikult edasi arenenud. Aga kuna tõesti isegi täisealiste vahelisest vabatahtlikust bdsm-suhest teada saamine oleks tavainimestele liig, saati siis nooremate puhul, las siis parem jutustavad need,kes on bdsm-maailma enda jaoks alles täisealisena neti kaudu avastanud.
    Rahel

Jaan 19th, '09, 15:16

• Aga palun. Kolmekümne seitsmendamal eluaastal sõitsin Stockholmi oma esimesi triibulisi saama, pärast põhjalikku mailivahetust ühest tutvumisportaalist leitud domiga. Isegi hästi läks, et ei pidanud näiteks Ammeerikasse sõitma. :) Eestimaalt näis sel ajal olevat ilmvõimatu kedagi leida. Esimesel korral olin hirmust nii kange, et ei tundnud õieti valugi, aga igatahes sai mulle otsekohe selgeks, et mu fantaasiad ei ole mind petnud - just nimelt see ongi see ÕIGE ASI. Õnneks oli ka dom arukas inimene ja oskas algajaga targalt ümber käia. Ainult kasevitsad olid tal nirud ja mitte eriti värsked, nii et sellest korrast jäi mulle vitstest täiesti vale mulje... mida elu on nüüdseks kuhjaga korrigeerinud. ;)
    liine

Jaan 22nd, '09, 18:50

• Minu esimene kord oli väga huvitav kogemus – igas mõttes huvitav. Alguses siis allujana. Esimene taoline fantaasia, mida võiksin seostada selle teemaga oli kõigest paar nädalat varem.
    Tagant järele mõeldes mingid fantaasiad olid enne ka aga ma ei osanud neid seostada. Isegi ei osanud kujutleda, et BDSM olemas on – arvasin, et need on lihtsalt minu mingid räpased mõtted.
    Peale neid katsetusi tundsin, et see pole ikkagi see mida soovin. Soovin küll midagi sinna kanti aga mitte seda. Sattusid kätte mõned filmid, kus olid siis Domina`d ja alluvad mehed. Need tekitasid tohutu elevuse ära katsetada selles rollis olemise….
    Nüüd olen siis omadega nii kaugel, et minu õnneks on mul „ori“, kellega võin mängudes kõike teha mis pähe tuleb. Samas ka mõistnud oma vigu selle teema avastusretkedel. Nt mingil hetkel arvanud endast liiga palju (sellega suutnud paar inimestki välja vihastada), konkreetselt õppinud sidumist ja spanking`ut (plussiks see, et tean mõnda asja tõesti paremini kui ise katsetades ja avastades; miinuseks see, et tegelikult selles teemas pole võimalik õppida), teinud muudki.
    Tore, et avastasin selle maailma.
    Elina

Jaan 22nd, '09, 19:12

• see võib küll teemast natsa välja minna ,aga pean selle ära mainima ,olen Elinaga nõus ,need kes on dom prooviga ära sub olek ,kellel on muidugi võimalik.Endal oli ka see võimalus ja see arendas mind väga palju.
    Kasutaja avatar
    zorro

Veebr 22nd, '09, 20:26

• Küllap see esimene kogemus ja mälestus tagasi mõeldes kuhugi lasteaeda jääb, sealt on meeles mitmeid huvitavaid tundeid tekitanud sündmused. Aga kalduvus kui selline, ma usun, on enne sees, laps tõlgenab kah sündmusi oma sisemise mõõdumasina põhjal ja mis ühele erutav, võib olle teisele jäle ja vastupidi. Esimesed teadlikud tunnetused ja fantaasiad mäletan olevat kuskil 13-14 eluaasta kandist ja oleks vanuses 16-18 olnud sellised suhtemisvõimalused Interneti kujul nagu praegu on, siis oleks elu ikka hoopis teistmoodi võinud minna. Tore ju fantaseerida, et mis ma siis küll ära oleks teinud ja kellega ning mis rollis aga need fantaasiad jätan kitsamas ringis jagamiseks, ei hakka neid kõigi ette laotama praegu.
    Kasutaja avatar
    eksleja

Veebr 23rd, '09, 00:13

• Moderaatori märkus:
    Pean eelmise postituse valguses taas meenutama, et räägime teemast, mida iseloomustab terve mõistus, kokkuleppelisus ja täisealisus. Lähtugem siis ka oma meenutustes sellest.
    Undu käpaalune
    Kasutaja avatar
    Krissy

Veebr 23rd, '09, 19:58

• OT: Sel korral ei ole mina ja paistab et ka mõned eelkõnelejad moderaatoritega teps mitte nõus. Teemaks on BDSM kalduvuste algupära ning selles ei ole ei midagi kriminaalset ega ka mitte teemavälist, kui postitajad seostavad oma tänast käitumist lapsepõlvekogemustega. Palun enne teema lukkulöömist korraks peatuda - milline on see õiguslik tagajärg, mis võib foorumi haldajaid antud postituste sisu valguses tabada?

Seega teemat jätkates: ma ise ei oska oma huvide allikat nii täpselt määratleda. Ühe võimalusena pakuksin välja, et jõulise vanema lapsena kasvades jäi vajaka elutervetest konfliktidest, samal põhjusel on jäänud hinge kerge tõestamisvajadus ja sellega koos käiv läbikukkumishirm. Seega võibolla vajan täna pidevat kinnitust, et olen (partnerist) tugevam ning tõestan seda vägistaja kombel käsi väänates.

BDSM on sellisel juhul minu jaoks ühiskondlikult tolereeritud (niivõrd - kuivõrd) kanal vägivaldsete tungide väljaelamiseks. Hoiab mind tegelikest pahandustest eemal ;)

Samas oleks huvitav kuulata kiisude analüüsi sellest, miks nad vajavad karistamist. Niivõrd kui olen märganud, on ka siin oma roll keerukatel, ennekõike katkistel peresuhetel. Minu arvamus on, et pahadel kiisudel on sees mingi süütunne, mis võis leida alguse näiteks vanemate lahutamisest vms murdelisest sündmusest. Kuivõrd tegelikkuses nad milleski süüdi ei ole, puudub neil ka reaalne võimalus sellest süütundest vabaneda. BDSM praktika võimaldab aga mängida läbi reaalsuses lahendamatu probleem ja kanda mängukarsitus (karistus on süü lõpp) üle tegelikku ellu. Kuivõrd sublimatsioon ei ole kunagi lõplik, on vaja protseduuri korrata, mille puhul tekib juba teatav sõltuvus. Mis mulle muidugi väga sobib :)
    Kasutaja avatar
    kassiahistaja

Veebr 23rd, '09, 22:03

• Aga palun, kassiahistaja . . . ;)

Kassidega mul on vähem pistmist kui rottidega. Aga ma kasvasin ainsa armastatud lapsena peres, mis siiamaani hoiab kokku. Suguvõsas, mis siiamaani hoiab kokku. See, kes ma olen, on minust endast.

Jah, psyhholoogilised spekulatioonid ei ole keelatud (kuigi mind ajavad natuke naerma, no isiklik eripära, noh), aga igasugune lapsepõlve kujutamine sexuaalses valguses palun ära jätta. Ei ole vist nii raske arvata, mix.
    'ganna

Veebr 24th, '09, 14:15

• kassiahistaja kirjutas:OT: Sel korral ei ole mina ja paistab et ka mõned eelkõnelejad moderaatoritega teps mitte nõus. Teemaks on BDSM kalduvuste algupära ning selles ei ole ei midagi kriminaalset ega ka mitte teemavälist, kui postitajad seostavad oma tänast käitumist lapsepõlvekogemustega. Palun enne teema lukkulöömist korraks peatuda - milline on see õiguslik tagajärg, mis võib foorumi haldajaid antud postituste sisu valguses tabada?

Alati ei pea tagajärg olema õiguslik, vaid siia kipub tekkima rida juuretute juurteotsijate väga piiripealseid postitusi niipea, kui keegi selleks vähimagi tõuke annab.

kassiahistaja kirjutas:Samas oleks huvitav kuulata kiisude analüüsi sellest, miks nad vajavad karistamist. Niivõrd kui olen märganud, on ka siin oma roll keerukatel, ennekõike katkistel peresuhetel. Minu arvamus on, et pahadel kiisudel on sees mingi süütunne, mis võis leida alguse näiteks vanemate lahutamisest vms murdelisest sündmusest. Kuivõrd tegelikkuses nad milleski süüdi ei ole, puudub neil ka reaalne võimalus sellest süütundest vabaneda. BDSM praktika võimaldab aga mängida läbi reaalsuses lahendamatu probleem ja kanda mängukarsitus (karistus on süü lõpp) üle tegelikku ellu. Kuivõrd sublimatsioon ei ole kunagi lõplik, on vaja protseduuri korrata, mille puhul tekib juba teatav sõltuvus. Mis mulle muidugi väga sobib

Jah, paraku on see tõesti Sinu arvamus ja Sul on sellele õigus, aga oma silmaringi avardamiseks suhtle paaridega, kellel ei ole ebakõlasid, purunenud illusioone ega võimuiha. Siis usun ma, et ka Sinu arvamus saab nüansse juurde. Või kasvõi, kui Sa suhtled samal teemal mõnega nendest samadest "katkistest" kiisudest, kui neil on terve ja toimiv suhe, on nende vastused totaalselt erinevad!
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Veebr 24th, '09, 16:59

• karoliina kirjutas:Alati ei pea tagajärg olema õiguslik, vaid siia kipub tekkima rida juuretute juurteotsijate väga piiripealseid postitusi niipea, kui keegi selleks vähimagi tõuke annab.

Ma vabandan, kui ma millestki nüüd aru ei saa, aga oma huvide ja teatud olemuslike tahkude juuri me ju antud teemas otsimegi. Ma tõesti ei soovi kellegi algatatud teemat risustada reeglite lahkamisega, aga antud juhul jääb mulle seosetuks, miks teemasse puutuvaid mõttearendusi püütakse ohjata ja millised on nimetatud piirid?

karoliina kirjutas:Jah, paraku on see tõesti Sinu arvamus ja Sul on sellele õigus

Hea Karoliina, see sõnavõtt kurvastas mind natuke. Sa soovitad mul suhelda - ja seda ma teen, ka siin ja praegu - aga kas sa ise oled valmis tunnistama, et kuigi sinu jaoks "paraku", võib minu arvamus antud küsimuses mõnel puhul ka tõele vastata? Või arvad sa, et olen teinud oma elus valesid tähelepanekuid?

Vabandan girlie666 ees, et aitasin kaasa teema vasakule juhtimisel ja luban, et rohkem ma sellesse teemasse ei postita.
    Kasutaja avatar
    kassiahistaja

EelmineJärgmine

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline