Esimest korda

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Jaan 5th, '09, 15:40

• Mäletate, kuidas teil tekkis esimest korda huvi sm maailma vastu? Mis oli nii paeluvat, et leidsite et see kuulub just teie ellu?:P
    Mina pean igatahes tänama interneti jututubasid. Uskumatult palju inimesi on huvitatud sm teemast kuid teadlikult ei julge seda veel endale tunnistada :D
    girlie666

Jaan 5th, '09, 17:50

• See on kogu aeg olnud. Isegi mitte huvi, pigem teadmine või olemus.

Paraku kasvasin mina yles nõukogudemaal, kus sexi ei existeerinud & kõik kõrvalekalded uue proletaarse põlvkonna tootmisex hädavajalikust aktist liigitati haigusex või kuriteox. Nii et alles internetivalguse saabudes sain ma aru, et mu sexuaalsetel eelistustel ei olegi midagi viga.

Kuigi ka selles keeldude & tabude maailmas aimus teadmisi, võimalusi, kujutlusi. Liikus inimesi, kes võib-olla ei teadnud täpselt, mida nad tegid, aga ei suutnud oma olemust normi piiridesse vägistada. Sõnadeta & suhtluskanaliteta juhtus ometi, et sellised inimesed leidsid teineteist mingite peaaegu tabamatute märkide põhjal yles & tegid asju, mille jaox neil puudusid igasugused määratlused.

See on kogu aeg olnud -- ma olen kogu aeg olnud see, kes ma olen.
    'ganna

Jaan 5th, '09, 22:56

• Sama siin - see on koguaeg olnud - see võluvalt räpane maailm minus. Ja paheliste fantaasiate salajane sädelus mu silmis... Aga kõigepealt tuleb ise küpseks (loe: eneseteadlikuks) saada, et julgeda olla see, kes oled. Üks asi on aimamine, teine teadmine ja kolmas oma alateadvuslike ihade tunnistamine ning omaks võtmine...
    Danae

Jaan 5th, '09, 23:18

• Kahjuks on aga nii et paljud ei julge seda endale tunnistada...Mõeldakse et sm on midagi häbiväärset ja taunitavat. Osades ringkondades see kindlasti ongi nii...Küll aga usun, et ei saa endale valetada. Lõpuks me lihtsalt tüdineme enesepetmisest ja leiame, et tõesliselt rahul oleme siis, kui teeme seda mida meile meeldib ilma häbita. Sm huvilised leiavad lõpuks ikkagi tee sellesse veidi patusesse maailmasse :D
    girlie666

Jaan 5th, '09, 23:33

• girlie666 kirjutas:Kahjuks on aga nii et paljud ei julge seda endale tunnistada...Mõeldakse et sm on midagi häbiväärset ja taunitavat. Osades ringkondades see kindlasti ongi nii...Küll aga usun, et ei saa endale valetada. Lõpuks me lihtsalt tüdineme enesepetmisest ja leiame, et tõesliselt rahul oleme siis, kui teeme seda mida meile meeldib ilma häbita. Sm huvilised leiavad lõpuks ikkagi tee sellesse veidi patusesse maailmasse :D

Iseendax jäämine ei ole patt. Patt olex teesklus, et me lepimegi leigete peaaegu-suhetega.

Jah, paljud inimesed -- minuvanused, minust vanemad -- ei suuda seda endale tunnistada, sest maailmal, kus me yles kasvasime, ei olnud selle jaox sõnu ega mõistmist. Nooremad, edukultuse rotirallis kasvanud, ei pruugi hakkama saada usaldusega.

Aga kui see on meie sees -- me jõuame kuidagi ikka enda juurde koju & leiame kellegi.
    'ganna

Jaan 5th, '09, 23:41

• Nu igal juhul ma arvan, et oled see kes sa oled..:D Ega kaua oma soove ja igatsusi peita ei saa..
    girlie666

Jaan 6th, '09, 00:03

• 'ganna kirjutas:Aga kui see on meie sees -- me jõuame kuidagi ikka enda juurde koju & leiame kellegi.

Mina olen selle elav näide. Pubekaeas ja enne seda olid mul kenad SM-fantaasiad. Edasi elasin ma pea 20 aastat siivsat vanillaelu, oma kunagisi fantaasiaid ma mäletada ei tahtnud. Ühel hetkel olid need fantaasiad tagasi, sõber internet aitas mõttekaaslasi leida ja siin ma nüüd olen, rahul oma praeguse minaga rohkem kui iial oma vanillaelus.
    aave

Jaan 6th, '09, 13:49

• Harige mind rumalat.

ganna kirjutas järgmised sõnad: See on kogu aeg olnud. Isegi mitte huvi, pigem teadmine või olemus.

Kuidas saab olemus olla alluja või Domineerija?
    Seda isikulist asja olen ka teiste suust kuulnud. Olen alati teinud vahet sellel maailmal ja päriselul. Selle kohta imestati, miks ma neid kahte sõna eraldan.

Arutleks kahel viisil:
    1. "mängus" on Domineerija võimukam, kes määrab mida tema teeb ja mida alluja teeb. Alluja allub Domineerijale ja "mängib tema pilli järgi". Kandes selle pärisellu, peaks Domineerija olema siis väga vastutusrikkal ja võimukal ametil, sub siis lihtsal tööl ilma mõjuvõimuta. Tegelikult see ju pole nii.
    2. võib-olla juhib "mängu" hoopis sub, sest tema seab ju piirid, millest üle minna ei tohi. Domineerija lihtsalt tegutseb nendes piirides ja kujutab ette, et on jube tegija. Seega peaks hoobis sub olema vastutusrikkal ja võimurohkel ametil ja Domineerija madalamal positsioonil. Tegelikult ju pole nii.

Arutluste järel jõuan ikka arusaamale, et "see maailm" ja päriselu on kaks eri asja. Palun veenge mind ümber.
    Elina

Jaan 6th, '09, 14:36

• Vastuseks Elinale:
    Alluv olemus ei väljendu otsustus- ega töövõimetuses, samuti mitte pädevuse või kvalifiktasiooni puudumises. Ühiskonnas on võimalik hea haridusliku, tööalase ja sotsiaalse tausta või lihtsalt ka hea õnne puhul väga kõrgel või võimukal positsioonil olla. See ei ütle midagi selle kohta, mis kahe inimese vahel toimub. Või ühe inimese sees. Enesekindel ja karismaatiline sub pole harukordsem kui ebalev ja otsustusvõimetu dominant. Ganna mõistes alluv olemus ei tähenda automaatselt madalamaid ja vähemaid isikuomadusi, vähemtasustatud tööd vms. Ei oska ganna eest rohkem rääkida, aga minu jaoks tähendab alluv olemus pigem seesmist sättumust, mis lähisuhetes avaldub.
    Undu käpaalune
    Kasutaja avatar
    Krissy

Jaan 6th, '09, 15:54

• Ma ei saa aru, miks peaks üldse kedagi kuhugile lahterdama! Niipalju kui siin on erinevaid kasutajaid on ka erinevaid suhtumisi BDSM maailma ja tulge siis, ning ütelge, mis õige mis vale suhtumine. Igal ühel on õigus ise otsustada, on siis BDSM tema jaoks kaasa sündinud omadus, õpitud elustiil, rollimäng või meeldiv vaheldus!! Minu meelest on palju olulisem oma suhtumisi/käitumist teistele mitte peale suruda. Maailmas pole hullemat kombinatsiooni, kui loll aga aktiivne BDSM huviline.
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Jaan 6th, '09, 16:21

• tegelikult nõustun täielikult karolinna seisukohaga ja laindan sea veel pisut, loll ja aktiivne on hull variant ka kõiges muus peale BDSM maailma, ela ise ja lase ka teistel elada, kellegil ei ole monopoli tõe peale ,sest tõde on igayhe jaoks individuaalne ( ka selel ja lolli j aaktiivse tõde on tema jaoks tõde ) ja igayks peaks sellesse ka nii suhtuma, see tähendab, et sinu tõde on sinu jaoks tõde ja teise tõde on teise jaoks tõde j arahulikult koos saab eksisteerida vaid juhul kui seda põhimõtet ka reaalses elus austatakse
    piitsa

Jaan 6th, '09, 16:54

• Eh Elina, Elina . . .

Kui Sinu jaox tähendab BDSM rollimänge, millel pole mingit sidet argipäevase reaalsusega -- selles ei ole midagi halba ega valet. Halvax kisub asi alles siis, kui Sa taandad need mängud puhtale võimuvahekorrale, unustades ära empaatia & diplomaatia, kokkulepped & vastutulekud, hoolimise & usalduse, austuse & armastuse.

Olemuslikuna määratlesin ma allumise enda jaox sellepärast, et see on lahutamatu osa minu sexuaalsusest. Võib-olla koguni kõige magusam, kõige kirglikum osa. Täpselt nii, nagu yhtki tervemõistuslikku tegelast ei kisu mingi vägi voodisse suvalise töllmoka või krokodilliga, ei tunne ma vajadust sexuaalsuhete järele mõne vaniljevennikesega -- see ei pakux mulle mingit elamust. & sexuaalsus paraku on VÄGA oluline isixuse komponent, mis mingil määral annab oma varjundi kõigile meie suhetele & suhtumistele.

Meie jaox see ei ole mäng, vaid edukas elukorraldus. Õnneliku perekonna argipäev. Seda, millised kokkulepped meid õnnelikux teevad või mis toimub meie magamistoas, teame ain't meie ise. See on meie vabatahtlikult valitud tee, mis ei peagi istuma igayhele, aga sobib meile suurepäraselt.

Aga töises elus . . . kas, ytleme, yhe ametniku töötulemusi mõjutab see, kas ta on homo- või heterosexuaalne? Ei mõjuta ju, ega? Mixpärast siis eraeluline vajadus allutada või alistuda peax mõjutama?
    'ganna

Jaan 6th, '09, 17:13

• Ausõna ei soovinud kedagi solvata. See oli lihtsalt ühe aktiivse ja rumala inimese arvamus.
    Elina

Jaan 6th, '09, 19:34

• Mina tundsin esimest korda siis kui tundsin ,et tavaline seks on kuidagi igav ,tahaks midagi vürtsikat ja nii saigi alguse.Esmalt muidugi kartsin mis kaaslane arvab ,kui seksi tuua erinevaid fantaasiad ja mänguasju ,aga samm-sammult ja ükskord avastasime ,et me arrastame täielmääral S/M.Peale seda tundus isegi tavaseks suht mõnus vahest peale mänge.
    Kasutaja avatar
    zorro

Jaan 6th, '09, 21:38

• inimesed on erinevad, nii on ka erinev see viis, kuidas keegi ümbritesavt maailma tajub. kes veab väga selge piiri reaalsuse ja mängu vahele, kes vastupidi püüab neid just ilmtingimata segada...... igaühele oma.....
    mina ise ei oska tõmmata piiri, kust maalt minu fantaasiad algasid. mäletan end vaid juba üsna noorena piilumas moeajakirjadest sihvakate jalgadega pikkades saabastes modelle ja fantaseerimas end nende jalgade juurde põrandale......
    Kasutaja avatar
    klemo

Jaan 7th, '09, 04:25

• Naised on Veenuselt, mehed Marsilt - olete kindlasti kuulnud?
    Allumine ongi lahutamatu osa naise seksuaalsusest. Naise olemuses on tung alluda, anduda, pühenduda, kuuluda, tingimusteta armastada. Need on ürgnaiselikud instinktid, igale naisele sünnipäraselt sisse kodeeritud. Tõsi küll - mõnes naises on naiselikkust vähem, mõnes rohkem... kuid veenuslannad oleme me kõik.
    Ilmselt ongi nii, et D/s suhtes, kus naine on sub, on vähem näitlemist ja rohkem päris-elu, nagu räägib ´ganna. Mängus, kus aga naine domineerib ja mees allub, on sünnipärased rollid lihtsalt ära vahetatud. Mina, kes ma meest allutada/alandada ei taha ega suuda, olen püüdnud mõista, mis sellises rollimängus osalisi köidab, ja oletan, et just see kellegi teise endast erineva mängimine, võimalus proovida vastassugupoolele omast käitumist... Sellise mängu puhul on tõesti "see maailm" ja päriselu kaks erinevat asja, nagu räägib Elina.
    Ja veel - seda usun ma ka, et mingis mõttes juhib varjatult mängu hoopis sub;)
    Danae

Jaan 7th, '09, 21:56

• Ja veel - seda usun ma ka, et mingis mõttes juhib varjatult mängu hoopis sub;)

seda ei saagi vist kunagi täpselt selgeks, kes siis tegelikult mängus "peremees" on......
    näiliselt on rollid määratud, aga tegelikult........
    Kasutaja avatar
    klemo

Jaan 7th, '09, 22:04

• nu subi seatud piiridest ei saa mingil juhul lihtsalt üle minna... Kõik käib ikka kokkuleppe järgi..Nii kontrollib kaudselt mänge hoopis sub.. sub määrab ju ära mida dom võib ja ei või teha..
    girlie666

Jaan 8th, '09, 21:08

• girlie666-ga absoluutselt nõus. Vast seepärast ongi nõnda palju sube ja vähe Dome, vähemalt häid Dome, et Domi roll on palju raskem, tema peab mängu juhtima ja teist tunnetama, tema peal on suurem vastutusekoorem ürituse õnnestumise eest. Seda teades peaksid subid eriti tänulikud olema kui leiavad hea Domi ja tema suhtes äärmiselt püüdlikud olema, sest teist leida ei ole sugugi lihtne.
    Kasutaja avatar
    eksleja

Jaan 8th, '09, 22:31

• Nu ma usun et Dom naisi on vähe... nad tavaliselt ikka Subid...Dom mehi on aga suhteliselt palju...ja nii palju kui ma neid isiklikult tean on nad kõik väga head.
    girlie666

Jaan 8th, '09, 23:02

• girlie666 palju sa neid Dom mehi nüüd tead mind hakkas ka huvitama ja kõik nad veel head ka :)
    sm_kutt

Jaan 8th, '09, 23:55

• Kallis sm-kutt...ma lihtsalt tean neid..Nagu sa tead on mul tekkinud mõned tuttavad sm teemas. Ja nii palju, kui ma olen aru saanud...on nad lausa suurepärased...Nii sm maailmas kui ka lihtsalt tavaliste inimestena. :D
    girlie666

Jaan 9th, '09, 12:57

• Eks esimene kord tuleb siis kui selleks õige aeg. See kõik on inimeses sees olemas algusest peale. Mõn ion sellest kogu aeg teadlik, mõnel käib ükskord see "plõks" ära ja saab teadlikuks. Edasi algabki mõttekaaslaste otsimine.
    Mendoza

Jaan 13th, '09, 02:03

• Ega kaua oma soove ja igatsusi peita ei saa..

Oi, saab küll kaua peita. Väga kaua! Minul läks umbes kakskümmend aastat kaotsi. Teadsin tegelikult juba lapsest saadik, mida ma vajan, aga mis sellest teadmisest kasu oli, kui puudus usk, et need fantaasiad võivad olla reaalselt elluviidavad. Ja nii ma seal kapis konutasin, kuni tekkis internet ja vabastas mu ihu ja hinge. Kui internetti poleks leiutatud, oleksin tõenäoliselt surmani kapis konutanud.
    liine

Jaan 14th, '09, 15:55

• nu esimene kord on ikka eriline...Kui oleks nt täiesti hull katastroof see siis vaevalt niipea julgeb edasi sm teemaga tegeleda...vähemalt nii arvan mina :D
    girlie666

Järgmine

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline