Esimest korda

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Veebr 24th, '09, 18:33

• kassiahistaja kirjutas:
    Ma vabandan, kui ma millestki nüüd aru ei saa, aga oma huvide ja teatud olemuslike tahkude juuri me ju antud teemas otsimegi. Ma tõesti ei soovi kellegi algatatud teemat risustada reeglite lahkamisega, aga antud juhul jääb mulle seosetuks, miks teemasse puutuvaid mõttearendusi püütakse ohjata ja millised on nimetatud piirid?

Kulla kassiahistaja, meil lihtsalt on pisut pikemad kogemused BDSM-teemalistest internetikeskkondadest. Paraku tekitavad igasugused sexuaalsemad teemad erilist erutust just sellistes ähmase silmavaatega tyypides, kellel mingil põhjusel puudub selge sisemine piir lubatu & lubamatu vahel. Me ei saa välistada, et kuskil istub arvuti taga mõni ilane tont, kes verinoorte inimeste sexuaalsuse väljakujunemisest lugedes oma monitori täis onaneerib, aga saame hoida oma avalikumad jutud siin allpool sellistele rahuldust pakkuvat piiri.

kassiahistaja kirjutas:Hea Karoliina, see sõnavõtt kurvastas mind natuke. Sa soovitad mul suhelda - ja seda ma teen, ka siin ja praegu - aga kas sa ise oled valmis tunnistama, et kuigi sinu jaoks "paraku", võib minu arvamus antud küsimuses mõnel puhul ka tõele vastata? Või arvad sa, et olen teinud oma elus valesid tähelepanekuid?

Vabandan girlie666 ees, et aitasin kaasa teema vasakule juhtimisel ja luban, et rohkem ma sellesse teemasse ei postita.

Mina vabandan omalt poolt ka, aga siin on yx konx, mis väärib tõepoolest täiesti uut teemaalgatust. Millega ma jõudumööda pyyan kohe algust teha.
    'ganna

Veebr 24th, '09, 20:14

• No nii. siin on siis kätte jõudnud järgmine juhus,kus teisitimõtlejate suu pihta lyyakse, kusjuures mitte sugugi yksi vaid nagu ikka, kambaga.
    Alati on võimalik hoida teemad nii kaugel seksuaalsusest , et kellegil ei teki huvi ekraani täis ",,,,,,,da",
    Räägime siis talsest või radikuliidist või minu poolest kasvõi yhiskondliku transpordi sõiduplaanist ( ikka selle poliitilise korrektsuse mõttes ). Aga kas see on siis enam see foorum mida pealkirja järgi võiks aimata ? või oletada ? või isegi eeldada?
    Kassiahistaja seisukohad ei ole ka minu arvates alati õiged ja on isegi kohati naljakad aga see ei ole põhjus teda avalikult risti lyya ,
    Kohati tundub, et põhirõhk on pandud reeglite järgimisele , tekst nagu oleks teisejärguline, inimeste arvamusi ei aktsepteerita, kui need ei lange 100 % kokku moderaatorite omadega,. jne jne jne
    Foorumis inimesed ju otsivadki endasarnaseid, otsivad neid, kellega oleks millest rääkida, kellega saab ka vaielda erinevate argumentide ja arvamuste yle aga see eeldab ikkagi vaba suhtlust ,
    Ja kui mõnel inimesel on oma esimese korra mälestused nooremast east kui ehk avalik koodeks kohaseks peab , siis ei ole ju selles midagi hirmsat... Iga teemat saab tahtmise korral käsitleda arukalt ja iga teemat saab tahtmise korral kasutada nii, et see ei kõlba kuhugi.
    Kas me ikka alati peame siin otsiam mingeid peidetuid tagamõtteid ja varjatud sõnumeid ?
    minu arvates ei pea,
    piitsa

Veebr 24th, '09, 20:51

• Vabandan teemaalgataja & vestlejate ees veel kord, aga piitsa text on väga hea näide teemavälisest postitusest, mille tõttu kurjad moderaatorid teda nyyd igati taga kiusavad.
    'ganna

Veebr 24th, '09, 20:55

• kassiahistaja kirjutas:Ma vabandan, kui ma millestki nüüd aru ei saa, aga oma huvide ja teatud olemuslike tahkude juuri me ju antud teemas otsimegi. Ma tõesti ei soovi kellegi algatatud teemat risustada reeglite lahkamisega, aga antud juhul jääb mulle seosetuks, miks teemasse puutuvaid mõttearendusi püütakse ohjata ja millised on nimetatud piirid?

Kassiahistaja, mul on tõesti kahju, et Sa ei loe teemat läbi, enne kui lahmima hakkad, teisel leheküljel läks teema juba väga piiripelseks ja sellele sai esimest korda piir ette pandud!!

kassiahistaja kirjutas:Hea Karoliina, see sõnavõtt kurvastas mind natuke. Sa soovitad mul suhelda - ja seda ma teen, ka siin ja praegu - aga kas sa ise oled valmis tunnistama, et kuigi sinu jaoks "paraku", võib minu arvamus antud küsimuses mõnel puhul ka tõele vastata? Või arvad sa, et olen teinud oma elus valesid tähelepanekuid?

Kui Sulle jääb postituse sisu arusaamatuks, küsi minu käest otse ja privas, ilma, et risustaksid teemat. Ma ei mõista Su arvamust hukka, vaid lihtsalt soovitan seda mitmekesistada, sest Sinu arvamus alluva naise olemusest on, anna mulle andeks, aga tõesti natuke liiga ühekükgne. Kõrvalteemas Sa ju ometi toetad mitmekülgsete arvamuste olemasolu, miks siis siin solvud, kui soovitan Sul natuke ringi vaadata ja avastada, et kõik subnaised ei ole "katkised" ja "kompleksides"?
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Veebr 20th, '10, 20:49

• sm_kutt kirjutas:girlie666 palju sa neid Dom mehi nüüd tead mind hakkas ka huvitama ja kõik nad veel head ka :)

Huvitav küsimus.
    Huvitav seepärast, et võib viia äratundmiseni ja esimese kogemuseni cuckold teemal.
    Paljusid mehi kogenud neiud on julgemad, enesekindlad, vabad ja teadlikud oma valikutes, mis teeb nad väga ihaldusväärseteks ja erutavateks naisteks.

Minu teadlik esimene kogemus oli 23 aastasena. Ettevaatlikult ja tasapisi rääkisin tollasele tüdruksõbrale, et minu armastus tema vastu pole väiksem kui ta teiste meeste lähedust naudib. :P
    Leidsime mõne aja jooksul sobiva mehe (vähetähtis polnud fakt, et tema mehetunnus oli minu omast oluliselt suurem) ja esimene kogemus saigi teoks, suhtlesime selle mehega aastakese vähemalt, selle aja jooksul kohtusid nad korduvalt ja minus polnud kahetsust ega armukadedust. Kui tüdruk temaga kohtumiselt tuli, oli meie seks väga kirglik ja nauditav. Silmast-silma ma selle mehega ise ei kohtunudki, jutukas sai küll omavahel suheldud, ka tema rääkis oma tegemistest mu tüdrukuga.
    cuckoldslut

Veebr 26th, '10, 02:44

• girlie666 kirjutas:Mäletate, kuidas teil tekkis esimest korda huvi sm maailma vastu? Mis oli nii paeluvat, et leidsite et see kuulub just teie ellu?:P
    Mina pean igatahes tänama interneti jututubasid. Uskumatult palju inimesi on huvitatud sm teemast kuid teadlikult ei julge seda veel endale tunnistada :D

Lahe oleks öelda, et sünnist. Kuid tegelikult oli see põhikoolis. Ma olin 7-8 klassis, ajal kui klassivennad ja õed suudlesid esimest korda, siis mina magasin juba endast vanemate naistega. Kui kord oled maitsnud seda keelatud vilja, siis sellest loobuda on võimatu.
    Naljakas on see, et enne ilmusid mu unenägudesse sidumised ja piitsad ja seda just Dom-i kujul. Põhjust ei tea, kuna mu lapsepõlv oli väga ilus ja õnnelik nii, et seal pole seda põhjust. Võib olla meis kõigis on need tunded olemas ja küsimus on hoopis selles, et mida sa nende tunnetega teed. Kas eirad neid ja muutud üheks osaks hallist massist või lased tunded valla.
    Möödusid aastad ja ma lahkusin Eestist. Läbi oma ühe sõbra tutvusin Euroopas meeldiva naisterahvaga, kes osutus Emandaks. Vaatasin talle suurte silmadega otsa, kuna ma ei teadnud mida see tähendab. Ta kutsus mind vaatama ühte sessiooni orjatariga ja vot seal meenusid mulle mu unenäod. Toimus niiöelda eneseleidmine ...
    Temast sai mu mentor ja kulus umbes aasta enne kui olin valmis oma esimeseks orjatariks. Enne seda olin lihtsalt vaatleja.
    Tema oli see kes avas mulle BDSM-m maailma ja ma ei unusta seda kuidas ta suutis näha mu tõelist olemust. Mõistis, et ma pole sub vaid Dom. Kuigi tahtis mind ahelates näha :lol: Kahjuks õnnestus tal ainult korraks käeraudu kasutada :lol: Nii algas mu teekond
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 27th, '10, 20:47

• See esimene kord on see kõige magusam ;) Täpselt nagu seksiga :lol: ja mida rohkem tegeled, seda paremaks läheb 8-)
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Jaan 10th, '11, 19:11

• Esimest korda...
    Need mõtted hiilivad lihtsalt kusagilt hinge seest välja.
    Osadel inimestel on rohkem julgust tunnistada oma olemust vist.
    See kujuneb aja jooksul välja lihtsalt. Algus on suhteliselt süütu. Pisikesed laksud ja kaugel pole ka käerauad ja väike bondage...
    Ning nii ühel hetkel avastadki end, piits käes, tegemas midagi hoopis uut.
    “To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”

(O. wilde)
    Kasutaja avatar
    Dommin

Dets 28th, '11, 16:05

• esimest korda ei mäletagi ju tegelikult,,,,
    piitsa

Dets 29th, '11, 18:17

• Päris huvitavad arutelud ja huvitavad BDSM maailma avastamised.
    Nii, nagu ma juba korra eelnevalt olen maininud, et mina avastasin endas selle joone siis, kui ma ei teadnuki sellise temaatika olemasolust. Mis tähendab, et väga varases nooruses.
    Üsna vara tabasin end mängimas noormeeste, kes mind tahtsid, kuid kes mulle kui "mehed" pinget ei pakkunud, sexuaalsusega. Sealt ka arenes asi vaikselt ja alateadlikult edasi just selleks rollijaotuseks naine kui kõikide mängude Domineeriv pool, kelle tahtmist mööda meestel tuleb elada.
    Karistamised, piinamised ja kõik muu hakkas aja jooksul lisanduma, kuni ma juba teadlikult hakkasin asju edasi uurima.
    Nii, nagu mu kunagine väga hea sõber, kes kahjuks on lahkunud maisest ilmast ütles, ma olen sünnipärane Domina. :)
    Arbeit macht frei
    DominaeMulierem

Eelmine

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline