Küsi Dominandilt/Dominalt

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.

• Arabella kirjutas:Arstionu69, mul on au tõdeda, et olen pälvinud Su tähelepanu.

Ei, tegelikult ei ole. Sa pole pälvinud mitte mingisugust minu eri-tähelepanu (kuigi Sulle võib-olla meeldib sedasi uskuda). Ma lihsalt kommenteerin poste, milles ma leian midagi kommenteerimise-väärse olevat.

Arabella kirjutas:Vahepeal leidsin aave poolt kirjutatud kuldsed sõnad: „Ja see, et siin ei lubata üksteist solvata, on ainult positiivne.“

Vaat kui tore, et leidsid. Kes Sind solvanud on?

Arabella kirjutas: Ma kirjutasin ainult oma arvamust ja see ei pruugi kaugeltki vastata Absoluutsele Tõele. Ma võin eksida, sest ma olen inimene mitte Jumal.

Kaunikesti dotseerival toonil, mis pidi laskma seda paista Absoluutse Tõena. Hea, et Sa selle nüüd välja ütlesid. Ma oilngi veidi mures, et äkki noored inimesed loevad neid kirjatükke, kus on kirjas, et "must-valgelt-nii-on" ja jäävadki uskuma, et "ainult nii on".
    Arstionu69

• cordelia kirjutas:Arstionu kipub olema vahel liiga ründav.
    Motiiv?

Ah, et kui ma leian postituse, kus postuleeritakse, et Õige-Dom-Suudab-Mõtteid-Lugeda-ja-Omab-Maagilisi-Telepaatilisi-Võimeid, ning kahtlen selle väite tõelevastavuses, siis ma "ründan".
    Ah, et "motiiv"? Motiiv on see, et see on plain wrong ja ma ei tahaks, et mõni algaja oma esimesed elamused sellega ära rikub, et usub Sellesse-Õigesse ja Telepaatiasse.
    Arstionu69

• Loomulikult ei suuda keegi teise inimese mõtteid lugeda. Aga selle asemel, et vaielda teemal, mida Arstionu mõtles, et Arabella mõtles, (mis ilmselt kuhugi mujale ei vii kui tõdemuseni, et inimesed saavad samast asjast erinevalt aru ka siis kui nad räägivad) siis hoopis rohkem huvitaks mind kuulda, kuidas asja lahendatakse, kui selgub, et mängu ajal saadi üksteisest valesti aru ning sub tegelikult seda ei tahtnud, mida Dom tegi? Seda ilmselt juhtub ikka, sest nii sub kui Dom on ikkagi tavalised inimesed, aga kuidas sellist olukorda lahendama peaks?

L.
    Life Is Complex: It Has A Real Part And An Imaginary Part.

Power is like being a lady... if you have to tell people you are, you aren't.
    -Margaret Thatcher
    hea_laps

• Isiklikult mina arvan, et sellisel juhul peavad need kaks olevust maha istuma ja julgema asja arutada. Ennekõike oleme ju sõnu mõistvad inimesed ja alles siis alluvad või Domineerijad. Mitte lahendama probleemi läbi kolmandate isikute või veel hullem läbi foorumi. Tegelikult teavad ju konkreetselt ainult need kaks inimest mis juhtus, mitte keegi kolmas kes kogemata puu otsas istus kui pauk käis. Tõsi, see võib olla väga raske, sest tunded on tulised ja hing on haiget saanud.
    Nüüd see sõnadeta mõistmine. Kui „kohtumisi“ on juba päris palju olnud ja Dom pole just kuu pealt kukkunud põmm-pea, siis tegelikult tekib mingi partneritaju ehk see ilus roosa illusioon sõnadeta mõistmisest.
    Kui „kohtumisi“ on olnud vähe siis peavad reeglid väga täpselt paigas olema ja alluval PEAB OLEMA VÕIMALUS ASI IGA HETK LÕPETADA. Samuti peavad mõlemad partnerid võimaluste piires maksimaalselt hästi mõistma teineteist.
    Arabella

Apr 12th, '17, 05:18

• ottt kirjutas:Kas mõni Dominant /Domina on kunagi kedagi ka läbi weebika käsutanud

Allusin..mommywetile. Aga haistus õhku. Et ei teagi.oli mees vxi naine.jutt nais moodi.
    Kaira

Juun 8th, '17, 19:21

• Tere....sooviks õppida domineerimist ja sidumist...kas keegi oskab mind aidata?
    virko88

Juun 8th, '17, 19:35

• Tere...Oskab keegi nõu anda kuidas domineeriv pool peab rääkima oma alamaga et teda neti teel korralikult käima ajada kuna ise vahepeal välismaal tööl
    virko88

Eelmine

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline