Küsi Dominandilt/Dominalt

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Juun 15th, '10, 22:50

• Siia ootaks küsimusi domineerivale poolele, vastata võivad loomulikult kõik, kes arvavad end asjaga kursis olevat. Vastuseid oma küsimustele on võimalik paluda saata ka privasse.
    Küsige julgesti, sest pole olemas rumalaid küsimusi, vahel on ainult keerulised vastused :)
    NB!!! Siiski kuuluvad halastamatult kustutamisele küsimused stiilis "aga mida sa minuga teeksid"!
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Juun 16th, '10, 13:01

• Asetan oma küsimuse siia, kuigi see tegelikult puudutab kõiki kategooriaid. Kui palju sooviks mängusuhte järgselt domineeriv pool alluvalt saada tagasisidet, või ka vastupidi. Ja kas Teie meelest jagatakse seda piisavalt, või loodab enamus siiski sellele, et Dominant on Jumal ja loeb soove silmadest :) ? Kohati allujatega suheldes tundub mulle, et ega seda tagasisidet vist väga jagata küll. :?:
    Kasutaja avatar
    karoliina

Juun 16th, '10, 14:08

• Selgeltnägija pole keegi. Rollimängud nõuavad partneri sügavat tajumist, aga kui ta avameelne pole, siis ju ei taju teda ka.
    vitsakimp

Juun 16th, '10, 16:10

• Eks reageeringutest "mängu" ajal loeb ka üht koma teist välja aga mina ikka alati küsin oma mängupartnerilt pärast, et no kuidas siis oli ja mis väga meeldis ja mida järgmine kord proovida võiks. Võibolla seda kuuldes saad nagu veel kinnitust mis arvamus endal jäi. Ausalt öelda ei kujutaks teistmoodi ettegi.
    Ja subpoisid ka on väga huvitatud, et kuidas mina nendega rahule jäin. :)
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Juun 20th, '10, 10:25

• Selline tagasiside on lihtsalt kohustuslik kui soovid täiuslikku suhet.
    Mendoza

Juun 21st, '10, 01:49

• Ise arutlen partneriga alati pärast, et mis oli hästi ja mis halvasti.
    Kasutaja avatar
    OrdinarySucks

Juun 29th, '10, 22:04

• Väga tore, et domineeriv pool aktivselt sõna võtab ja tagasisidet hindab, selst allujatelt olen kuulnud just põhjendusi "äkki ta solvub" "äkki ta ei mängi enma minuga, kui talle midagi keelan"jne
    Tänud kõigile vastajatele.
    Kasutaja avatar
    karoliina

Juul 1st, '10, 08:55

• Kas mõni Dominant /Domina on kunagi kedagi ka läbi weebika käsutanud
    ottt

Juul 2nd, '10, 10:00

• Mina olen kuigi eelistan reaalseid kohtumisi.
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Juul 2nd, '10, 10:18

• Diosa kirjutas:Mina olen kuigi eelistan reaalseid kohtumisi.

ja mida teha oled lasknud,mis nagu meeldinud on,et tehakse
    ottt

Juul 2nd, '10, 10:20

• Kirjutan privasse sulle. Vaevalt see pikk jutt siin kõiki huvitab.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Juul 2nd, '10, 10:21

• Diosa kirjutas:Kirjutan privasse sulle. Vaevalt see pikk jutt siin kõiki huvitab.

ok
    ottt

Dets 13th, '10, 16:09

• Naised armastavad kõrvadega. Asjast rääkimine, raporteerimine on minu jaoks sisuliselt pool mängust. Kui see ära võtta on pool naudingust puudu.
    Kas usaldada vaistu, lugeda kehakeelt või rääkida, oleneb sellest kellega tegu. Kui inimene kohe üldse ei räägi, siis võtab tundmaõppimine aega kordades kauem. Samas võib asjadest liiga palju rääkimine kustutada tegevuse võlu - justkui tellimustööd teeks või saaks.
    Tasakaal peab olema.
    Piirid on hädavajalikud. Ilma piirideta poleks midagi, millest üle astuda.
    Fantaasia

Dets 16th, '11, 16:01

• Minu käest on mitmeid küsitud, kui palju ma arvestan alluva soovidega.

BDSM põhineb vastastikustel kokkulepetel, kus kummagi poole soovid on tegelikult võrdsed. Kui alluv avaldab hiljem soovi, et tema tahtmisi vähem arvestataks, siis on see jällegi kokkulepe. Ma ei suuda uskuda suhtesse, kus alluva soove üldse ei arvestata. Filosoofiliselt on ka soovide puudumine kaudselt soov iseendas.
    Kasutaja avatar
    Storm

Apr 16th, '12, 07:10

• Tahaks teada täpsemalt: kas BDSM - kuultur ja BDSM - litsimine kaks erinevad asjad, või üks sama ?
    Kas Sub peab alati maksma ?
    kvazimodo

Apr 16th, '12, 21:03

• Kui alluv maksab „Dominale“ teenuse eest siis kes kellele tegelikult allub?
    (Ei mõtle kohtumispaigale ja abivahenditele kulutatud raha.)
    Arabella

Apr 18th, '12, 08:33

• Väga hea vastus! No aga dominad tahavad ka süja. Ma arvan mõned Dominad teenivad sellega raha. Head rahad, kui tund on 100-200 euro!
    kvazimodo

Apr 18th, '12, 08:49

• No see hind on minu arust üle igasuguse mõistlikuse piiri juba. Kahtlen kas need küsijad on piisavalt pädevad. Tundub, et üritavad lihtsalt kergelt raha teenida ja sellest elavadki.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Apr 18th, '12, 09:34

• Tere K/kõigile!

Olen siin foorumis uus liige [alluv] ja olen BDSMi nö. harrastanud ainult online_is. Päris elu kogemust veel ei ole, seega arvan, et ma pole piisavalt adekvaatne eriti sõna võtma, kuid nii palju kui olen aru saanud ja õppinud, arvan, et verbaalne kommunikatsioon Domi ja subi vahel on äärmiselt oluline. Kuigi võim [power] on alati Dominandil, siiski mõlemad pooled ju soovivad saada rahuldust, seega ka Dom nii öelda teenib subi. Paneb toda tundma ennast turvaliselt ja hästi. Seega aftercare ehk tagasiside andmine ja sub spacest välja toomine kuuluvad hea Dominandi või Domina "tööülesannete" hulka. Nagu keegi juba siin mainis, mõtteid ei oska keegi veel lugeda ja heale Domile tagasiside andmine ei peaks olema Talle hirmu tekitav. Mulle tundub, et mitte ausa tagasiside andmine hirmus Teist poolt solvata, kuulub tugevalt vanilla elustiili juurde. Meie siin peaksime olema, ja arvan, et kindlasti ka oleme, palju tolerantsemad, teatud mõttes ausamad ja otsekohesemad oma suhete loomisel. Austus, ausus, lojaalsus ja pühendumine algab ju oma sisehääle kuulamisest ja selle rahulikus edasi andmises nii sõnas, kui teos. Mis T/te arvate, kas olen õigel teel? Ilusat päeva K/kõigile!
    Sugar

Apr 30th, '12, 22:35

• Ma mõtlesin natuke seda tasulist asja. Hea Domineeriv pool toob alluva olukorrast välja ja suudab teda mõista ka ilma sõnadeta. Kuidas ta saab õppida alluvat piisavalt tundma kui alluv on talle lihtsalt mutrike liinitöös? Võib-olla neljale, viiele partnerile suudab ta ennast piisavalt pühendada aga inimvõimetel on piirid. Oskus tekib kogemustega aga mis oskus saab tulla siis kui Sul on tegelikult täiesti ükskõik partnerist.
    Ma ei tea aga ma arvan, et tasulisele esitad „mängukava“, kus on täpselt määratletud mida teha, kuidas ja kui palju. Kui ta unustab ja kipub kõrvale kalduma siis juhendad ta sessiooni käigus õigele teele. Alluva ideed saavad tõesti sellisel juhul realiseeritud aga Domineeriva poole soovid? Kui kaua suudab alluv leppida sellega, et Domineeriv teeb tööd mitte ei naudi asja?
    Hea suhe, ilus kohtumine on siiski mõlema poole soovide koogel-moogel, kus vajadusel annavad mõlemad kuldseks keskteeks tsipa järele. Ideaalselt sobivaid partnereid (kus mõlemad partnerid soovivad 100% ühtemoodi) kindlasti on aga miskipärast ei usu, et neid eriti palju on.
    Töötada SM alal või hariliku sexteenendajana vanilla-maailmas on kahtlane. Kergelt tulnud raha kipub sõrmede vahelt veel kergemini sulama ning see suurendab soovi saada kiiremini uut raha juurde. Lõpuks oled nagu orav rattas. Kulude katmiseks pead järjest rohkem sessioone läbi viima. Samas saadud raha kulutad täiesti mõtlematult tuulde, sest tööstressis ja vaimselt väsinud inimese mõtlemine ei ole just väga läbimõeldud.
    Sobiv partner pakub midagi palju enamat kui lihtsalt sessiooni. Raha on tõesti vaja inimväärseks eluks aga tõelisi väärtusi raha eest ei osta.

PS! Alati eksisteerib erandeid.

Vabandan postituse pärast, sest:
    a) siin rubriigis peaksin ma ainult küsima mitte mõtlema
    b)ma ei tea teemast eriti midagi ja ei tohiks veel oma arvamust avaldada
    Arabella

• Ma ütleks, et see Sugar on üks nutikas tütarlaps(?). Loomulikult on kommunikatsioon erakordselt oluline. Samas, Arabella, ise juba suur tüdruk, elab ikka veel illusioonides, mis iseloomustavad pigem teismelisi tütarlapsi. Tsiteerin: "Hea Domineeriv pool toob alluva olukorrast välja ja suudab teda mõista ka ilma sõnadeta." See on pigem juhus. Pole mingeid teaduslikke tõestusi telepaatia v. mõtete lugemise võime kohta. Kirjutan veelkord, puust ja punaseks: kallid naised, mehed (isegi mitte Dominandid, isegi mitte Head Dominandid) EI SUUDA LUGEDA TEIE MÕTTEID. Palun ärge eeldage seda.
    http://www.lolbrary.com/content/36/wome ... -12036.jpg
    Ja loomulikult ei koosne maailm ainult kahest äärmusest, kus ühes servas on imevõmetega tegelepaat (Hea Dom) ja teises servas juuksekarva täpsusega etteantud stsenaariumi täitev robot.
    Arstionu69

• Arstionu69, mul on au tõdeda, et olen pälvinud Su tähelepanu. Võiksin pikalt väidelda teemal hea ja halb, Dom ning robot jne. Sinu stiili arvestades kujuneks väitlus kahjuks üksteisele ära panemiseks. Vahepeal leidsin aave poolt kirjutatud kuldsed sõnad: „Ja see, et siin ei lubata üksteist solvata, on ainult positiivne.“ Seega olen valmis Sinuga mõtteid vahetama privaatkirjades.
    Ma kirjutasin ainult oma arvamust ja see ei pruugi kaugeltki vastata Absoluutsele Tõele. Ma võin eksida, sest ma olen inimene mitte Jumal.
    Arabella

• .
    Viimati muutis cordelia, Nov 16th, '12, 12:49, muudetud 1 kord kokku.
    cordelia

• Arabella kirjutas:Hea Domineeriv pool toob alluva olukorrast välja

Mulle toob see meelde inglisekeelse termini "aftercare" http://en.wikipedia.org/wiki/Aftercare_(BDSM)

Kuulaksin huviga kui keegi räägiks rohkem sellest, mis on "aftercare" siinses BDSM praktikas?

L.
    Life Is Complex: It Has A Real Part And An Imaginary Part.

Power is like being a lady... if you have to tell people you are, you aren't.
    -Margaret Thatcher
    hea_laps

• Ma ei oska küll ’siinse praktika’ kohta arvamust avaldada, aga proovin hästi lühidalt oma arusaama sellest kirjeldada. Aftercare on kombinatsioon mitmest asjast. Kõigepealt hoolimine oma partnerist ja valmisolek peale mängu tema kõrval või talle toeks olla. Siis veidi asjatundlikku teadmist, mis subi füüsises ja psüühikas intensiivse mängu ajal ja peale seda toimub. Tegu on keemiliste protsessidega ja neid on asjaosalisel endal üsna raske kontrolli all hoida. Mõnikord tekib mängujärgne reaktsioon (sub-drop) alles hiljem või kestab mitu päeva. Sellest teadmine aitab mõlemal osapoolel teineteise käitumist mõista. Kolmandaks võiks olla natuke kogemust konkreetse partneriga, sest ükski aftercare-vajadus pole täpselt ühesugune. Mõni tahab segamatult keras olla, teine vajab aktiivset poputamist, kolmandale piisab magusast joogist ja šokolaadist. Mina ei saanud enda täpsetest vajadustest ka enne aru, kui olin piisavalt mängujärgseid meeleolulangusi läbi teinud. See oli veidi nagu PMS-iga, et tegelikult teadsin küll, mis see on, aga ikka juhtis mu enesetunnet ja käitumist. :twisted:
    Undu käpaalune
    Kasutaja avatar
    Krissy

Järgmine

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline