Praktilisi nõuandeid algajale

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.

• Ganna kirjutas korduvküsimused-vastused päris algatajatele. Mina jätkaksin siit järgmise sammuga. Mida teha, kui oled otsustanud, et BDSM on ikka see asi, mida katsetada tahad. Kuidas edasi?

Minu nõuanded on kirja pandud lähtudes enda kogemustest (netis kaaslast otsiv sub-naine) ja tehtud vigadest.

* Alusta algusest - loe, suhtle, vaata, uuri, õpi. Lugemiseks leiad materjali tervest internetist, mõned lingid on kogutud siiasamasse foorumisse: http://www.bdsm-est.net/foorum/viewtopic.php?f=3&t=6. Püüa aru saada, mis sulle võiks huvi pakkuda. Jaa, kindlasti õpid sa veel kaua. Aga mingid esmased huvide suunad suudad enda jaoks kindlasti välja mõelda[/list]
    * Kui oled oma esialgsetes huvides selgusele jõudnud, võiksid läbi lapata aktiivsed kuulutused BDSM-foorumis ja ka üldkasutatavates täiskasvanute portaalides. Kui sobivana tunduvat kuulutust ei leia, võid proovida ise kuulutuse lisada. Kuulutuse jaoks tee eraldi anonüümne meiliaadress, mis ei seondu su pärisisikuga – sulle ei pruugi meeldida, kui su meili guugeldades jõutakse su pärisnimeni.
    * Nii kuulutusele vastates kui ka ise tutvumiskuulutust lisades tee seda võimalikult põhjalikult. Ära unusta mainida, et sul puuduvad kogemused. Mida rohkem on infot, seda suurem on võimalus leida just seda, mida otsid.
    * Arvesta, et sinu pandud kuulutusele võib vastuseid tulla väga palju, vähemalt siis, kui oled pannud selle mõnesse üldkasutatavasse täiskasvanute portaali. Paljud neist vastajatest ei pruugi ka ise täpselt teada, mis on BDSM, nad loodavad lihtsalt seksi saada. Paljude vastuste haldamisega ära kaota pead. Sa ei pea kõigiga mängima. Sa ei pea kõigiga isegi pikalt suhtlema. Loe vastused rahulikult läbi, vali välja mõned, kes tunduvad sarnaste huvidega olevat ja asjast teadvat ning keskendu neile.
    * Kui oled leidnud arvatavalt sobiva partneri, siis võtke aega kirjavahetuse jaoks. Kirjelda oma huvisid, uuri partneri huvisid. Kindlasti leppige kokku turvasõna. Algaja subina ei pruugi sa veel teada oma taluvuspiire, sul peab alati jääma võimalus taganeda.
    * Kui kirjavahetuses on kõik oluline räägitud, siis kohtuge. Esimene kohtumine võiks olla neutraalsel pinnal. Ei ole vaja kohe ummisjalu võõra inimesega metsa tormata. Enda turvalisuse ja vastastikkuse sobivuse kindlakstegemiseks kohtuge esimesel korral kuskil inimeste hulgas.

Mina oskasin teemat valgustada ainult enda vaatevinklist. Kindlasti on lisaks netikuulutustele partneri leidmiseks veel palju teisi võimalusi Kindlasti on asi natuke erinev ka Dominandi või mehe seisukohast vaadatuna. Nii et palun lahkelt kõigi täiendusi.
    aave

Sept 7th, '10, 20:08

• Üsna hea oleks lahti mõtestada, mida tahetakse ja miks. Paraku pole sügavamõtteliste huviliste hulk eriti suur ja seetõttu tekibi igavesi otsijaid, ka neid, kes kipuvad mängima nendega, kes seda ei soovi. Või räägivad sellest valel ajal, ebasobivas kohas.
    Mõtlemine on vast mõtlematusest parem, kuigi mõistuse targutamisega võib ka uppi minna, kaotades seejuures taju, tervikutunnetuse. Andke andeks! minu arust mõtles üle ka kirjanik Sade, kes eeldatavasti polnud vanglas mitte märter, pigem kodanik, keda oli vaja teistest eraldada. Nii et mängijate pühak ja eeskuju ta ka ei ole, või arvab keegi teisiti?
    Mõneti meenutavad meie mängud seiklusi, mida soovivad kirjaniku- näitleja- või elukunstnikuhingega persoonid kogeda.
    Jalutaja

• Seda linki on siin võibolla juba postitatud, kuid kordamine... on vahel ju hea.
    http://www.humansexmap.com/
    Kasutaja avatar
    slave

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 18:42, muudetud 1 kord kokku.
    maille

• Minu arust hästi kirjutatud maille poolt. Kiitus!
    Huvitav, kas Dom, kes vitsa valida ei oska, seda kasutada oskab?
    Kalev

• Päris hea konspekt jah :-) Hea et ma end üheski punktis ära ei tundnud, kuigi algaja ju ise ka just :D Aga tänud kirjapanijale 8-)
    dragonP

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline