Kontroll ja karistused.. natukene abi vaja

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.

• Oleme mõnda aega tegelenud juba BDSM teemaga, kuid asjade edasiarenedes olen jõudnud natukene keerulisse olukorda. Sub naine soovib kontrolli ja reeglitest üleastumisel karistusi. Oleme kasutanud näiteks piitsa aga ka nõelalaadseid asju külgede juures subi liigutuste kontrollimiseks. Omame ka sekskiike.. Milliseid kontrolliviise ja karistusi siinne foorumirahvas soovitaks?
    Viimati muutis xtrez, Mai 6th, '12, 01:39, muudetud 1 kord kokku.
    xtrez

• Karistuseks vitsa. Emakesel Loodusel on nii palju ammendamatuid vitsavariante pakkuda, et selle mitmekesisuse vastu ei saa ükski pood. Ja raha jääb tasku alles.

Kontrolli jaoks pakun välja sidumise peenikeste paberiribadega. Kui need katki lähevad, siis järelikult on ülemäärane liigutus tehtud.
    Ryytel

• Tänud reageerimise eest. Piitsad ja igasugune atribuutika on tõesti kallis kuid väärtusliku asja korral tasub kindlasti ära. Paberiribade kohta ütleks niipalju, et minu sub astub vahel meelega reeglitest üle, et noolida karistust - tundub, et olen karistuste jagamisel olnud liiga leebe. Ilmselt jäi mu algne postius suhteliselt segaseks, sest ei täpsustanud, et sub ei karda eriti valu, mis piitsutades tekib. Kinnisidumisvariante meil kodus jagub. :D Seega karistus võiks olla seksuaalse alatooniga valu tekitamine, mis võib sisaldada endas, kuid ei pea, alandavat komponenti
    Veel ideid keegi? Tänud ette.
    xtrez

• Kõik oleneb maitsest. Mind näiteks erutavad nahk ja metall ja korralikud mänguasjad märksa rohkem kui mingi tavaline vits. Ainuüksi chastity belti lukukestega nikerdamisest võib sellise naudingu saada, et ... ;) Nii, et korralikku mänguasja investeerimine pole üldsegi asjatu kulutus. Minu arvamus on selline.
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

• Nahk ja metall on minu arvates ka paremad, aga chastity pole päris see teema, mida sooviks.
    xtrez

• Jah loomulikult. Maitse asi. Aga selles asi ongi, et mänguasju on siiski märksa suurem valik kui vitsasid. Samas ma tõenäoliselt pole kõige õigem inimene vitsade teemal sõna võtma. Ma lihtsalt ainult vitsaga mängides küll sellist naudingut ei saa kui naha, metalli, kettide, lukkude ja muu sellisega mängides. Ja variante on niivõrd palju, et iial ei teki mõtet, et ähh see juba oli ja no ei eruta enam.
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

• Ju siis oled liiga leebe olnud, kui juurde noritakse :) Alati on võimalik kibedamini anda. Domi võimuses peaks alati olema nahutada nii kibedasti, et sub sellega arvestama hakkab. Iseasi, kuidas seda kasutada.

Siin on mingi sarnane teema: viewtopic.php?f=2&t=1101 Sinepit, tshillit jms. olete proovinud?

Kas nõgesed sobivad? Kas siis lehthaaval kasutada seal, kus vaja või metsas jalutamas käies nõgeseviht seeliku alla kinnitada ning anda korraldus edasi jalutada nagu enne.
    Ryytel

• Ma olen nii egoistlik inimene, et mängin ainult nende mänguasjadega mis mind ennast erutavad. Mis teha, et see pole vits vaid nahast piitsad ja ahelad ja metall ja ketid ja tabalukukesed :D
    Kasutaja avatar
    Diosa

• Ryytel kirjutas:Kas nõgesed sobivad? Kas siis lehthaaval kasutada seal, kus vaja või metsas jalutamas käies nõgeseviht seeliku alla kinnitada ning anda korraldus edasi jalutada nagu enne.

Nõges on hea, kuid olen kasutanud ka kadakat, ehk kõike mida emake loodus annab .... ingver, mädarõigas, kuusekäbid jne.
    Nüüd olen avastanud, et ole nö. BDSM-i "roheline"
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

• Mind selle ökoteemaga ei eruta kohe üldse :D
    Kasutaja avatar
    Diosa

• aga mind jälle ei eruta latex ja metall - igaühele oma. hea, et me siiski kõik erinevad oleme ja valikuid on palju.
    Rahel

• Otse loomulikult :)
    Kasutaja avatar
    Diosa

• Diosa kirjutas:Mind selle ökoteemaga ei eruta kohe üldse :D

Arvasin vahepeal, et mind ka :oops: kuid pagan ... suvekõrvits on originaalne vahend :D
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

• MortonX, mis suvekõrvits? Miks mitte priskem melon kohe? Mõtle suurelt, tegutse julgelt.
    Arabella

• Arabella kirjutas:MortonX, mis suvekõrvits? Miks mitte priskem melon kohe? Mõtle suurelt, tegutse julgelt.

:roll: no see post läks nüüd teemase : verivorsti kasutamine BDSM-is ehk kuidas traumatohtrid puhastasid sub-i pärakut tangudest.
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

• Vahendid on maitse ja harjumuse asi. Kuigi olen mänginud erinevate vahenditega, olen jäänud kasevitsa või tavalise püksirihma juurde. Selleks on ka omad oletatavad põhjused.
    Jalutaja

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist