Jäljed

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Veebr 6th, '12, 10:48

• Kuidas saab jälgedest lahti? Soovitavalt maksimaalselt nii ühe-kahe päevaga.

Alates 18. detsembrist pole mööda läinud päevagi, mil mu kehal poleks jälgi aga ma tahan tagasi neid asju, mis oli vanilla ajal:
    a)peale trenni spordiklubi saunas käimist koos teistega
    b)laupäevaõhtuseid saunapidusi sõbrannadega
    Mul jääb osa seltsielust elamata aga iganädalastest meeleolukatest kohtumistest ka ei soovi loobuda. Mida ma teen?
    Arabella

Veebr 6th, '12, 11:49

• Arabella kirjutas:Kuidas saab jälgedest lahti? Soovitavalt maksimaalselt nii ühe-kahe päevaga.

Alates 18. detsembrist pole mööda läinud päevagi, mil mu kehal poleks jälgi aga ma tahan tagasi neid asju, mis oli vanilla ajal:
    a)peale trenni spordiklubi saunas käimist koos teistega
    b)laupäevaõhtuseid saunapidusi sõbrannadega
    Mul jääb osa seltsielust elamata aga iganädalastest meeleolukatest kohtumistest ka ei soovi loobuda. Mida ma teen?

Kardan, et kõigepealt pead ikkagi tegema teatava valiku - milline osa su elust on sulle olulisem. 1-2 päevaga ei taha tavaliselt ära kaduda ka leebemad vitsajäljed. See, kas ja kui kiiresti jäljed taanduvad, oleneb mitmetest asjadest :
    - kõigepealt su naha iseärasustest, kui õrn või kui tugev see on
    - millega on jäljed tekitatud
    - kui tugevalt löödud

Soovitan vorpidesse suhtuda samamoodi kui igasse teise nahale jälgi jätvasse traumasse ;)
    Kõigepealt jahuta 1. ööpäeva jooksul, sobib nn. külmageel või ka külm vesi, külm märg riie iga tunni-paari järel.
    Alates 2. päevast määri 2-3-4 x päevas näiteks Lioton 1000 geeli või Troxevasiniga.

Väidetavalt pidada karistamine läbi märja riide jälgede jäämist vältima - lugesin kuskilt, proovinud pole.
    made

Apr 19th, '12, 12:59

• Veidi kiirendab ka aaloed sisaldavad tooted ja üsna head on ühed vene päritolu palsamid, tervistav ja taastav, müüakse apteekides loodustoodete riiulil tavaliselt. Proovitud, abiks on, aga kõige rohkem loeb ikka nahatüüp.
    piripiiga

Juun 8th, '13, 21:13

• Äkki oskab mõni kogenum vitsaandja jagada veel nippe, kuidas anda nii, et valus oleks, kuid jälgi jääks võimalikult vähe?

Pakun näiteks:
    * õrnad löögid pisikese vitsaga, kuid tihedalt, kumuleeruvalt
    * vits ära puhastada, et ei oleks mügarikke jms, mis kergemini jäljed jätavad
    * korralik soojendus (nt käega)
    * jälgida, et vits pärast lööki nahal libisema ei jääks
    * vits peaks olema igal juhul värske, kuiv vits lõhub rohkem nahka
    Kõige suuremad aarded on peidus inimhinge sügavustes...
    Kasutaja avatar
    eric

Juun 9th, '13, 10:44

• Eelpool loetletud meetodite tõhususse mul suuremat usku pole, põhjusel, et just see jälje jätmine ongi selle valu tekkimise põhjus.
    Minu kogemus, et kui käsi märjaks teha, siis laks on valusam, sest kontakt ilmselt parem.
    Osad värskelt kooritud viisasid on nii libedad, et ei jäta jälgi nii kergesti, mis viis mind mõttele, et ehk tasub siis vitsa geeliga määrida, näiteks aloegeel, mis sobib ka libedaks muidu hästi. Samas parem kontakt annab ka ehk parema valu efekti ja aaloe sattub just sinna kuhu vaja ja väga kiiresti.
    Eks see tasub eksperimenteerimist. See katse kurja teadlase ja "katseloomaga" võib ju päris mõnus olla.
    isandsulle

Juun 10th, '13, 13:32

• HII! Pane jalga läbimärjad dressipüksid - taguots tunneb SEDA PAREMINI, aga vorpe ning kriimustusi pole. SINIKAD on ka siis paratamatud - KOMBINEERI! Kõike head ei saa korraga! Hästi peenike vits ning läbimärjad püksid PEAKS andma MINIMAALSED jäljed ja hea terava elamuse. (EI garanteeri.)
    Lox

Juun 10th, '13, 14:01

• Hästi peen vits läbi pükste, olgu kuivalt või märjalt, küll kibe ei ole. Kõike head küll korraga ei saa nagu siin õieti märgiti aga vähesemate jälgedega on võimalik anda küll. Tunnetamise värk, ei maksa liiga üle pingutada.
    Mendoza

Juun 11th, '13, 10:53

• Sellist "märja käteräti" meetodit kasutasid nõuka-aegsed mitte just parimad kasvatajad vaimupuudega laste lastekodus kasvandike dresseerimiseks, kui karistusest jälgi jääda ei tohtinud. Kuuldavasti jälgede suhtes olevat toiminud.
    Kui nüüd ammusest ajast ja bdsm-väliste näidete juurest tagasi tulla, siis on jah kõige tähtsam, et vitsad oleksid värsked, mitte kuivanud, vitste otsad terved ja valitud sileda koorega oksad. Kui nahka ei lõhu, siis punetavad triibud kaovad suhteliselt kiiresti.
    Ja veel, jälgede suhtes on kõige ohutum koht pehme tagumik, igal pool mujal kipuvad nad ikka kauem aimatavad olema, isegi kui punetus kaob, jääb mujale ihule aimatav õrnsinakas triibuke kauemaks püsima.
    Rahel

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline