kuidas kapist välja tulla

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.
Veebr 1st, '12, 19:27

 • Nojah, olen algaja, olen sub (naine, hetero) ja mõtlen, kuidas nüüd edasi liikuda, et ka reaalseid kogemusi saada (sest fantaseeritud on juba piisavalt). Milline oleks järgmine samm, et oma fantaasiad teoks teha? Olen üsna suures segaduses, kardan pisut, aga arvan, et just siit foorumist võib õigeid vastuseid leida, sest siin on koos praktiseerijad, mitte lihtsalt teemaga flirtijad. Olen enam-vähem kõik postitused läbi lugenud, mõistlikud inimesed siin, foorum on asjalik ja ei lähe üle piiri.

  Mida soovitavad asjatundjad algajale subile? :?:
  sygisroos
   

Veebr 1st, '12, 19:38

 • Mõtle läbi ja pane kirja, mis sind täpsemalt huvitab, sest BDSM maailm on suur ja lai. Valu? Sidumine? Kuulekas korralduste täitmine ja kontroll? Alandus? Karistamine?

  Samamoodi mõtle läbi asjad, mida sinuga kindlasti teha ei tohiks, sest et potentsiaalsele partnerile pead sa nad enne ette lugema.
  Ryytel
   
  Postitusi: 35
  Liitunud: Aug 20th, '09, 22:44

Veebr 1st, '12, 19:51

 • Püüa enda jaoks enamvähem selgeks mõelda, kuhu suunda su huvid olla võiksid. Kas oled huvitatud reaalsest katsetamisest? Tahad kõigepealt ehk lihtsalt suhtlust antud teemal või katsetustele minna? Kui lihtsalt suhtlemisest kindlust juurde saad, siis siinsamas foorumiski saad seda teha. Võid meie kokkusaamistele tulla, jututuppa, milleks soovi on:)

  Kui juba reaalset partnerit otsid, siis siinsamas foorumi kuultuste rubriigis on otisjaid. Võid vaadata ka muid täiskasvanute portaale. Ja loomulikult võid ise kuskile kuulutuse panna, kui julged.

  Igatlaadi nõuandeid algajatele oleme siin varem ka jaganud, nt teemad
  viewtopic.php?f=3&t=266
  ja
  viewtopic.php?f=3&t=275
  aave
   
  Postitusi: 187
  Liitunud: Dets 15th, '08, 21:54
  Asukoht: Tallinn

Veebr 1st, '12, 20:34

 • Kapist ei maksa enne välja tulla, kui sa tead mis värvi riided sulle sobivad.
  Selle all pean ma silma seda, et need kes "peavad" ennast enne tegeliku
  praktikat kas siis dom/sub'iks, ei pruugi kokkuvõttes nendele rollidele kõige
  paremini sobida.
  Kõigepealt oleks vaja nii- ja naapidiseid kogemusi, seejärel seedimisperioodi
  ja siis võib kogu tuhinaga kapist välja tulla oma identiteeti kinnitama.

  "Järgmine samm fantaasiate rakendamiseks" - Hea küsimus, oma sõprus-
  tutvusringkonnas ei taha antud informatsiooni suurele ringile lasta, teenuse-
  pakkujale maksta oleks poleks piisavalt tõeline, seega jääbki üks võimalus
  suhelda sama "hullude" (heas mõttes - komplimendina) inimestega ja sealt
  tasakesti edasi liikuda. Nagu "vanilje"suhtes/tutvusteski.
  WhiteCollar
   
  Postitusi: 6
  Liitunud: Jaan 29th, '12, 13:09

Veebr 1st, '12, 20:57

 • Identiteedis ei ole küsimus, olen seda alati teadnud, et tahan alluda, lihtsalt aja jooksul olen mõistnud, et see millest ma fantaseerinud olen, ongi minu seksuaalne orientatsioon, mitte lihtsalt soov eksperimenteerida. Ma ei teadnud varem, et on olemas selline seksuaalkäitumine nagu D / s suhe.

  Muidugi olen näinud filme, kus BDSM teema kasutusel - must nahk, ketid jms. Paljugi mis filmides näidatakse. Reaalne elu on midagi muud. Paaril viimasel kuul olen avastanud, et paljud inimesed elavad sedasama elu igapäevaselt, olemata üldse kuidagi erinevad tavaseksi harrastajatest. Arvan, et seksuaalne orientatsioon on inimesele kaasasündinud ja seda järgimata ta pole rahul (muidugi niikaua, kuni see toimub täiskasvanud ja enda eest seista suutvate inimeste vahel, mida BDSM ka on). Ma lihtsalt pean oma vajadustega arvestama ja astun praegu oma esimesi samme.
  sygisroos
   

Veebr 1st, '12, 21:05

 • Jah, kaasa sündinud ja ajju keevitatud. Selles suhtes on sul õigus.
  Ryytel
   
  Postitusi: 35
  Liitunud: Aug 20th, '09, 22:44

Veebr 1st, '12, 23:36

 • Ära lase ennast nahast, neetidest, ahelakolinast jms ülearu häirida. See on puhtalt maitseasi ja sa ei pea seda maitset jagama. Igaühel on rekvisiitide osas omad eelistused ja need ei pruugi stereotüüpidega kattuda. Keskendu sellele, mis on sinu jaoks oluline, mis on just sinu fantaasiates domineeriv element, ja püüa leida partner, kellele seesama asi on oluline. Siis loksubki kõik paika. Raske on seletada, kuidas õiget ära tunda, see on selline isemoodi nahatunne või kõhutunne. Vestle inimesega, ükskõik mis kanali kaudu, vestle pikalt ja põhjalikult, kuni tekib tunne, et nüüd ei ole enam ühtki põhjust temaga kohtumisest loobuda. Kuldreegel on see, et kui miski tundub vale, siis tõenäoliselt ongi. Su kõht on alati targem kui pea. Nii et kui tekib see "vale" tunne, mistahes hetkel, siis lihtsalt loobu. Ainuüksi kohusetundest või valehäbist ei maksa ühtki tutvust edasi arendada. Sellest tekivad ainult jamad. Usalda oma sisetunnet ja kõik läheb hästi. Edu sulle!
  liine
   
  Postitusi: 59
  Liitunud: Dets 27th, '08, 22:58

Veebr 2nd, '12, 07:32

 • Liine postitusele lisaks veel seda, et kui mõni asi tundub kahtlane või üle jõu käiv, ära püüa vapralt sellega üksi toime tulla. Alati võid algatada avaliku postituse, või küsida kelleltki abi privas, mitu arvamust on mitu arvamust ja vahel on hea sasipuntraid kõrvaltvaataja pilguga näha :).
  Foorumi salajane nõid......
  Kasutaja avatar
  karoliina
   
  Postitusi: 234
  Liitunud: Dets 13th, '08, 10:49
  Asukoht: siinsamas foorumis :)

Veebr 20th, '12, 10:39

 • Võid näiteks vaadata läbi selles teemas oleva nimekirja ja m6tiskleda, mis sulle sealt meeldiks ja mis sulle sealt kindlasti ei meeldiks.
  viewtopic.php?f=3&t=683
  Arstionu69
   
  Postitusi: 126
  Liitunud: Dets 22nd, '08, 17:06
  Asukoht: Tallinn

Juun 13th, '12, 23:50

 • Ma ei suuda kuidagi leida, mis on eelpool mainitud jututoa aadress, äkki viitate?

  Aga mind on aidanud kapist välja tulemise alguses eelkõige individuaalne suhtlus. Oma tutvusringkonnas sellel teemal vestluspartnereid ei olnud, aga mõnes teemakohases portaalis (https://fetlife.com/) leidub neid, kes oma profiili järgi huvituvad uutest (kirja)tutvustest ning ei lisa sinna juurde, et ootavaid ainult kogenuid. Tõsi, suurem osa kirju jäävad vastuseta või katkevad pärast esimest vastust - ju siis tuleb leppida, et minu kirjutatu piisavalt huvi ei tekitanud või pole kasutaja ammu portaali külastanud. Aga samas ka vastuseta jäänud kirju kirjutades olen jälle midagi enda jaoks selgemaks mõelnud...

  Või siis on portaalides neid, kes otsivad midagi, mis ei klapi päriselt minu huvidega, aga kes oskavad midagi ikka soovitada (näiteks otsis üks domina alluvat-orja, mina kirjutasin vastu, et päris minu huvi see ei ole, aga tahaks sellest maailmast ikka rohkem teada ja mõned huvid meil kattuvad, võib-olla leiame mingi kompromissi... ning ehkki me lõpuks kokku ei saanudki, vahetasime kirju üksjagu, kasu oli igal juhul). Lahmida muidugi ei ole mõtet, kasvõi osaline huvide kattumine on vajalik.

  Ma ise kahetsen küll kõige rohkem seda, et foorumi kokkutulekutele varem ei tulnud. Mis teha, usalduse probleem on see, mis igasugust individuaalset suhtlust takistama kipub, kokkutulekul käimine (kui valehäbi end teemakohases seltskonnas näidata ära unustada) on kõige lihtsam viis kohtuda vanemate tegijatega, kelle usaldusväärsuses võib oluliselt kindlam olla ning kes ka ilmselt oskavad ka küsida erinevaid edasi aitavaid küsimusi ning selgitada, millised variandid selles uues ja põnevas maailmas väljaspool kappi tegutsemiseks leiduvad.
  Kõige suuremad aarded on peidus inimhinge sügavustes...
  Kasutaja avatar
  eric
   
  Postitusi: 121
  Liitunud: Dets 17th, '11, 02:03
  Asukoht: Tartu

Aug 17th, '13, 13:55

 • liine kirjutas:Su kõht on alati targem kui pea. Nii et kui tekib see "vale" tunne, mistahes hetkel, siis lihtsalt loobu. Ainuüksi kohusetundest või valehäbist ei maksa ühtki tutvust edasi arendada. Sellest tekivad ainult jamad. Usalda oma sisetunnet ja kõik läheb hästi. Edu sulle!


  Lisan siia juurde, et kui loobud siis on viisakas teisele poolele saata kiri, et ei soovi enam suhelda. Mina ootan neid kirju väga, sest siis ka teine pool teab, et see suhtlus on lõppenud.
  Insener
   
  Postitusi: 43
  Liitunud: Aug 15th, '13, 17:41
  Asukoht: TallinnMine Algajatele
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline