Teemaalgatus "otsin kaaslast" rubriigist

Kõik me oleme olnud kunagi algajad, kes on täis küsimusi.

Mär 18th, '13, 12:54

• Hea artikkel jah. Aga märkasin, et üks võltsdomide kategooria oli seal mainimata jäänud: nõrgalt arenenud dom-poolega rollivahetaja (või koguni 100% sub-mees), kelle tegelik põhihuvi on allumine, aga kes oma sub-vajadused maha salgab ja täisverelist domi mängib. Selle rahvateatri abil loodab ta sinuga lähemalt tuttavaks saada, et seejärel veenda sind rolle vahetama. Need mehed on enamjaolt küll ohutud, kuid raiskavad su aega ja emotsionaalset energiat ja panevad sind kahtlema tõeliste domide olemasolus.
    liine

Mär 18th, '13, 21:58

• liine kirjutas:Hea artikkel jah. Aga märkasin, et üks võltsdomide kategooria oli seal mainimata jäänud: nõrgalt arenenud dom-poolega rollivahetaja (või koguni 100% sub-mees), kelle tegelik põhihuvi on allumine, aga kes oma sub-vajadused maha salgab ja täisverelist domi mängib. Selle rahvateatri abil loodab ta sinuga lähemalt tuttavaks saada, et seejärel veenda sind rolle vahetama. Need mehed on enamjaolt küll ohutud, kuid raiskavad su aega ja emotsionaalset energiat ja panevad sind kahtlema tõeliste domide olemasolus.

Sina ootad kedagi sihukest, kes ainult kamandaks ja piitsaga vehiks? KÕIK ON VÕIMALIK. Reaalelus pead vahel ka asja üle võtma või vanillaseksi tegema - kas on sihukesi igavesi domineerijaid? OTSI, ehk leiad puhtaverelise, ilma mudalisandita....
    Lox

Mär 19th, '13, 00:01

• Lox kirjutas:Sina ootad kedagi sihukest, kes ainult kamandaks ja piitsaga vehiks? KÕIK ON VÕIMALIK. Reaalelus pead vahel ka asja üle võtma või vanillaseksi tegema - kas on sihukesi igavesi domineerijaid? OTSI, ehk leiad puhtaverelise, ilma mudalisandita....

Märgist mööda. Esiteks: mina ei oota kedagi. Teiseks: mu jutu point oli vaid see, et tutvust alustades ei ole otstarbekas oma tegelikke huve ja eesmärke varjata, sest see ei vii mitte kuhugi, raiskab vaid mõlema inimese kallist aega. Kolmandat punkti ehk milles minu silmis seisneb domi "puhtaverelisus", ma siin lahkama ei hakka, sest oleme teemaalgataja tutvumiskuulutust juba niigi risustanud. Palun vabandust!
    liine

Mär 20th, '13, 11:34

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 6th, '14, 00:56, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Mär 21st, '13, 01:56

• maille kirjutas:Ma saan põhimõtteliselt aru, millest liine kirjutab, kui räägib Domidest, kellel varjatud kavatsused, mis iganes need ka ei oleks. Ausus peaks olema BDSM teemas kõige olulisem, vahel see nii ei ole. Jäägu siis need rahvateari etendused "näitlejate" enda südametunnistusele (kui neil seda muidugi on, ma arvan, et ei ole).
    Puhtavereline Dom/Domina on oma identiteedis 100% kindel, ta ei ürita subi veenda orientatsiooni vahetama, üleöö Domiks/Dominaks muunduma. Ta ei veena heterot, et põnev oleks katsetada gei temaatikat (või vastupidi). Ta on ise endas kindel ja eeldab, et ka teine pool ei tuleks välja omapoolsete "üllatustega". Parim üllatus BDSM teemas on see, kui üllatusi polegi.

Ilmselt tabasid tõesti asja tuuma ära. Mulle jõudis kah kohale, kui keegi HAKKAB VEENMA rolli vahetama on tõesti jama. Juhtub see rollivahetus nii iseenesest vastavalt meeleolule - pole vigagi. See pole näitlemine ka, sundimatult kujuneb välja selle õhtu mäng ja rollid ja tegevused. Juhtub ka nii - ei mingit veenmist või sundust, tee seda või ole keegi.
    Lox

• Enam seda artiklit lugemiseks näha pole. Vähemalt teema alguses toodud lingil mitte :(
    Aga mis hetkest siis Domineerija on võlts? Siis, kui kogemused puuduvad? Siis kui puudub päriselt tahtmine domineerida ja kogu "asja" tehakse millegi muu pärast?

On veel mõni kategooria, mis jääb udusele piirile.

Alluva mehena (ja kindlasti pole ma ainuke) olen otsinud domineerivaid Naisi ja selliseid suhteid. Te ei kujuta vist ettegi, millise saastaga tuleb sel juhul suhelda?!

On ju vahel lahe unistada, et Domina ongi "päris", elab 24/7 niimoodi lateksriietes ja piitsa viibutades, põlgab alluvaid põhjalikult jne... aga millegipärast tegeleb siiski orjadega.
    Tegelikult on iga sellise rolli taga inimene. Ei maksa seda unustada.

Ja see inimene pole üldse selline, nagu alluvad tihti unistades ette kujutavad. Või siis on unistuste realiseerudes pehmelt öeldes suur pettumus.

Igasugune selline tegevus peaks minu arvates olema kokkuleppeline. Kui domineeriv partner ei näe enne rolli minekut alluva persooni taga vajadustega inimest, on see suur ohumärk.

Suur alluvate meeste osakaal võrreldes (igasuguste) domineerivate naistega, on viinud asjad tasakaalust välja. Meile (alluvatele) meeldib ju pakkuda ja anda, kuid meeleheites ollakse valmis igasugusteks kompromissideks. Ja vastavalt kujuneb ka wannabe Dominate käitumine.

Vastavalt sellele on kujunenud mingi tüüp domineerijaid, millistega olen eriti palju just viimasel ajal sattunud suhtlema.

Neid iseloomustab sügav sisemine kompleks, vahest ka viha meeste (või ka naiste) vastu. See võib tuleneda 100st eri asjast, kuid tihti on tegemist paksukestega, keda mehed on ära põlanud (või siis naised ära põlanud).
    BDSM ilma valu tekitamiseta on neile täiesti võõras nähtus. Eksisteerib justkui reegel: rohkem robustset valu=parem ja ägedam Domina.
    Neid ei huvita isegi alguses alluva poole huvid. Kui neist ettevaatlikult juttu teha, tituleeritakse "ninakaks" ja tõenäoliselt saadetakse pikalt.
    Kohe suhtlemise alguses võib tajuda domineeriva poole erilist ülbust. Kokkuleppelisena võiks see ju nauditav olla, aga...
    Neil puudub BDSMi juures seksuaalne aspekt.
    Nad ei võta mitte kunagi sinuga ise ühendust, sest meeleheitel orjade hulk keelitab neid jätkuvalt ja oma komplekside rahuldamiseks ei pea nad otsima "head orja", ehk rafineeritult nautlevat ja tarka inimest. pigem oles see lausa "halb ori".
    Sulle pettumuse valmistamine pole neile mingiks probleemiks, sest järgmine ullike saadab juba sõnumeid...
    Lõppude lõpuks küsitakse ka raha oma eriti hinnalise aja eest, sest muidu lihtsalt ei pääsegi löögile...

Sitt lugu aga selliseid paistab järjest juurde tulevat.

Ma mõtlen, et me ei peaks unustama, et BDSM on KOOSTÖÖ, mis võiks olla omal kummalisel moel tasakaalus ja kus on tegemist naudingutega (olgu nad siis kasvõi sügavale kannatuste alla peidetud).
    Ma mõtlen, et me ei peaks olema nii meeleheitel, et oleme valmis oma keha ja olekuga "toitma" kompleksides värdinimesi ehk psühhopaate...
    Kasutaja avatar
    slave

• slave,
    võimalik, et probleem on paljuski ka ühiskonnas . Ehk siis stereotüübis A,mille järgi alluvad mehed on kas põhjatute rahakottidega emotsionaalsed värdjad, kellega tulebki robustselt ja karmilt käituda ning no money-no honey on sellisel juhul vägagi omal kohal.

Või siis stereotüübis B, mille järgi on alluvad mehed saamatud, aga ootavad naiselt initsiatiivi võtmist ja "juhtimist" ehk siis umbes nagu pime abistaks kurti . Või millist kaaslast sa slave ise otsiksid? Kas sellist, kellele kuuluda jäägitult või kellega mängida aegajalt.

Lihtsalt tundub, et selliste karmikoeliste Dominate taga polegi ehk niivõrd mingisugune haigetsaamine või sisemised kompleksid.Küsimus on ka selles, et eks meie ühiskond mingil määral toodab sellist saamatute äpumeeste ja asjalike superhüpermegafeministide kultust.Umbes et mees, kes sureb täis külmkapi kõrval nälga ja naine, kes suudab kasvõi püksirihmast hautist valmistada.
    salaselts

• Valesti mõistetud. Totaalselt valesti.

Aga kui asja laiaks kisud, siis ei saa mitte midagi mitte millestki arvata, sest mitmekesisus on nii suur.
    Kitsamalt öeledes:
    a) Alluva rolli valinud inimese olemus ei ole seotud tema võimekusega päris elus hakkama saada
    b) Ennast domineerivaks nimetav inimene ei ole automaatselt "püksirihmast hautise tegija"

Rõhutan, et just nende "karmikoeliste dominate" taga paistab kompleks. Mida karmim, seda hullem.
    ma tõesti ei hakka uuesti kirjutama, miks see nii on ja mis tunnused. Tundub sulle nagu tundub, mul pohhui. Lihtsalt mõtiskle sõnade "kokkuleppelisus", "loovus", "mängulisus", "nauding", "empaatia" sisu üle.

Või tee ettepanek wannabe chudwa dominate ühing moodustada :D
    Kasutaja avatar
    slave

• Mis need chudwa dominad on? :D

Minu kommentaari mõte oli mõnes mõttes selles, et kas tahaksid endale ühte püsiDominat, kellele kuuluda või siis kuuluda endale ja aegajalt erinevaid Dominaid pruukida."Pruukimine" pole vast kõige õigem sõna, aga loodan, et mõte on arusaadav .

Veel ka seda, et eks minagi võtaks orjataridelt raha ja kingitusi, aga kuna Dominaid on vähem kui alluvaid mehi, siis Nemad saavad selliseid asju lubada . Domineerivate meeste üleküllusest tulenevalt kui hakkaks raha või kinke soovima, siis saadetakse pikalt.
    salaselts

• Pean siin natuke täpsustama, et mul ei ole lahedate volüümikate Daamide vastu midagi, kui neil endil oma olekust komplekse pole :)

"Võtaksin raha ja kingitusi..." Kas see tõesti suhtlemist ära ei riku, et sind nagu ostetakse?!

1 alusetu ülbik on näiteks iha.ee saidi peal mingi Angela1981 nimeline chudwa :)
    Kasutaja avatar
    slave

Mine Algajatele

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist