Hea Isanda otsingul

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Sept 23rd, '15, 15:41

• Mul selline teema. Olen tõsine BDSM sõltlane ( naine sub 38 ) , kes vajab vähemalt korra nädalas Isanda kätt ja tema käe alt läbikäimist. Kas keegi on nõus oma kogemustest ütlema siia või privaatselt mulle soovitama siit saidilt head Isandat. Ma ei taha kedagi solvata aga niimoodi kirja teel ootusi luues ja siis kohtudes on tihti pettumus väga suur. Palun ainult Isandad, ärge hakake ennast ise kiitma. Las teevad need, kes on Teid heas mõttes kogenud. Isanda vanus võiks olla 35-50. Kui keegi soovib võin ka oma kogemusi jagada.
    Kasutaja avatar
    cinderella

Sept 26th, '15, 18:17

• Vabandust,aga millest sellised normid,et mees 35-50.Kas see tähendaks,et pead nooremaid mehi äpudeks või millest selline konkreetne vanusepiirang?

Pealegi on küsimus pigem selles, et vaevalt keegi ütleks, et see ja see on hea ja see ei ole.See ikka rohkem avatuses ja avameelsuses, sest kui kahtlustatakse, et teine on keegi muu, kes ta tegelikult on, siis ei jõutagi kuskile.
    salaselts

Sept 28th, '15, 09:36

• Kulla sala. Kui inimesel on oma nägemus vanusepiiridest siis on see tema asi. Ta ei pea seda ei siin ega mujal kellegile põhjendama. Igayks elab oma maailmas ja kui sinns maailma ei sobi dominandi lapsendamine , siis nii ongi. See ei ole arupärimise koht. Ma muidugi saan aru, et alaealine poisinolk , kes on kahte viieminutilist klippi näinud ja endal neli korda päevas lahti hõõrub peab ennast maailma parimaks ja kogenumaks Domiks aga las ka teistele jääb oma arvamus
    . Vastupidiselt laialt levinud arvamusele, et Dom kamandab , olen mina seda meelt et sub lubab endaga asju teha ja sub valib sobiva Domi. Ja ainult sub saab hinnata , missugused on need kriteeriumid millele Dom vastama peab. Ja vanusepiirang on ju konkreetsel juhul ysnagi lai ja pole ju kategooriline vaid soovituslik. Nii et kus siin probleem on ?
    piitsa

Sept 28th, '15, 12:46

• Ma pole väitnudki, et inimene ei tohi omada mingeid vanusepiiranguid,norme kehakaalule,pikkusele jne.Pigem oli küsimus selles, et kas hinnatakse oskusi, milles vanemad tegijad on ,aga ei pruugi olla kogenenumad.Või on vanusegrupp kivisse raiutud ja vsjoo.

Muidugi otsustab sub,keda ja mis.Samas olen ise märganud, et väga paljudel juhtudel sub ise ei tea,mida ta tahab, sest pole kas kogemusi või mingid hirmud.
    salaselts

Sept 28th, '15, 13:58

• See.kui sub ei taha sinuga mängida ja jätab sulle mulje, et ta tegelikult ei tea mida tahab. näitab tegelikult sub I head kasvatust ja soovimatust sulle otse ära öelda. See ,kui sina arvad, et suudad oma niiöelda suunistega end peale suruda näitab vaid sinu kyyndimatust olukorda mõista
    Miks sa pead sub I lolliks ja araks ? Mis annab sulle sinu arvates selleks õiguse ?
    piitsa

Sept 28th, '15, 15:06

• Ega ma teemapüstitajast teagi ju midagi.Lihtsalt üldisemalt rääkisin.Samas aga jah oleme suutnud selle teema läbuks keerata, sest sina tulid mind sõimama ja poisikeseks kutsuma .

Kui samas teemalgataja oleks tahtnud teistelt naistelt mingi "heaisanda" kontakte saada või sain valesti aru, sest ise küll ei kujutaks väga ette, et hakkaks kellegi "ideaalsesubi" andmeid jagama.
    salaselts

Sept 28th, '15, 20:47

• salaseltsi algsele küsimusele vastuseks. Enamus sub-naisi eelistavad mängida meestega, kes neist palju nooremad ei ole. Seega mingi soovituslik alumine vanusepiirang on üsna loogiline. Ma tõesti ei suudaks tõsiselt võtta enda üle domneerimas endast näiteks 15 aastat nooremat meest. Mingi üldine elukogemuse ja enesekindluse teema hakkaks segama.

Aga cinderella, isegi kui tahaks, ei oskaks Sulle kedagi soovitada. Inimeste soovid mängule on väga erinevad. Mina ei tea, milline Isand on Sinu jaoks just see hea ja sobiv Isand. Minu mängustiil ei pruugi Sulle üldse sobida ja vastupidi.
    aave

Mai 14th, '16, 00:18

• Mul selline teema, mille kordan veelkord üle. Olen tõsine BDSM sõltlane ( naine sub 38 ) , kes vajab vähemalt korra nädalas Isanda kätt ja tema käe alt läbikäimist. Kas keegi on nõus oma kogemustest ütlema siia või privaatselt mulle soovitama siit saidilt head Isandat. Ma ei taha kedagi solvata aga niimoodi kirja teel ootusi luues ja siis kohtudes on tihti pettumus väga suur. Palun ainult Isandad, ärge hakake ennast ise kiitma. Las teevad need, kes on Teid heas mõttes kogenud. Isanda vanus võiks olla 38-50. Kui keegi soovib võin ka oma kogemusi jagada. Ma ei ole seda Isandat leidnud, proovinud, kuid ei ole see. Ka ei jagatud väga teavet. Kohati mõistatav, aga ma ei taha ka kõiki läbi proovida. ei taha end prügikastina tunda, või arvata, et otsin tontteab keda. Seepärast palun abi. Kui keegi oskab midagi head Isandate kohta öelda, või kogemustest, siis palun. Olen väga tänulik.
    Kasutaja avatar
    cinderella

Mai 14th, '16, 21:02

• Aga võib-olla oleks abiks, kui räägiksid nii üldiselt ja anonüümselt, et millised probleemid ja vajakajäärmised nende olemasolevate isandakandidaatidega olid?

Püüan natuke aave öeldut edasi arendada. Mõlgutasin mõtteid ning leidsin, et tegelikult on BDSM maailma inimesed eelkõige läbilõige tavalistest inimestest meie ümber. On kogenumaid, vähem kogenumaid, ilusamaid ja vähem ilusamaid, sportlikumaid ja vähemsportlikuid, vanemaid ja nooremaid, rikkamaid ja vaesemaid, edukamaid ja vähemedukaid, enesekindlamaid ja vähem enesekindlaid, hoolivamaid ja vähem hoolivamaid, monogaamsemate ja polügaamilisemate soovidega, filosoofilisema või praktilisema suhtumisega (nii ellu kui BDSM mängu), õrnema hingega ja tuimemaid-ükskõiksemaid, kiiremaid ja aeglasemaid, introvertsemaid ja ekstravertsemaid. Ning ehkki BDSM maailma inimesed võib tõenäoliselt liigitada üle keskmise seksuaalselt vabameelseteks, on nendegi hulgas konservatiivsemaid ja julgemini katsetavamaid, lisaks on muidugi olemas kümneid, sadu ja tuhandeid erinevaid fetišeid ehk seega mitte just väga suur tõenäosus sattuda inimese otsa, kellega huvid sajaprotsendiliselt kattuvad.

Seega mille alusel soovitada? Võib ju võtta aluseks mingisugused levinumad ühemõõtmelised skaalad, näiteks et parim abikaasa on võimalikult rikas (aga mis saab, kui tulemuseks on elu kuldpuuris), parim armuke võimalikult hea välimusega (kuid mine tea, kui palju tal siis teisi armukesi võib olla), parim domineeriv partner võimalikult juhtiv ja enesekindel (ideaalis suurkorporatsiooni tippjuht... samas enesekindlus kombinatsioonis puuduliku hoolimise sooviga võib üsna jube ja isegi ohtlik olla), parim alluv võimalikult alluv igas mõttes (elab kogu elu teiste soove mööda ning ei hakka kunagi mitte kellelegi vastu... samas siis ei või kunagi kindel olla, kas tegevus alluvale meeldis või ta hoopis kannatas, kuid ei julge öelda). Ka palju kogemust on enamasti positiivne, samas võib olla oma võlu ka kellegagi koos uute asjade avastamises või partneri "oma käe järgi välja koolitamises".

Öeldakse, et iga pott leib sobiva kaane, aga ei ole paraku tavaeluski see alati nii, veel vähem BDSM-is, kus potte ja kaasi märkimisväärselt väiksem valik, erinevused võivad olla aga suuremadki. Seega võiks küsimuse sõnastada ka nii, et mida oli senistes isandakandidaatides liiga vähe või liiga palju? Näiteks liiga vähe kogemust ja liiga kehva välimus, samas liiga suured seksuaalsed soovid ja liiga suur jutukus vms?

Millised erinevused häirisid? Näiteks on üks pool hirmsasti huvitatud välitingimustes mängimisest, teine aga ei soovi mingit kokkupuudet putukatega või vahelejäämise riski. Või siis üks pool soovib monogaamset suhet, kus ka muud elu jagataks, teine soovib, et kokkupuuted ja kohustused algaksid ning lõpeksid BDSM mängudega. Üks pool soovib käia kõigil BDSM üritustel, teine pool soovib minimiseerida võimaluse, et keegi kolmas tema hobist midagi teada saaks. Üks pool soovib pidevat piiride nihutamist ja laiendamist, teine pool soovib piirduda tuttava ja turvalisega. Üks pool on väga huvitatud BDSM psühholoogilisest ja filosoofilisest poolest, tunneb vajadust enne ja pärast mängu erinevaid detaile lahata, teist huvitab ainult konkreetne praktiline tegutsemine. Üks on pidevalt hõivatud ning talle piisab kohtumistest kolm korda aastas, teine sooviks kolme korda nädalas.

Millised probleemid on hea tahtmise korral ületatavad ja mitte? Vähese kogemusega domineerija tähendab alguses rohkem vaeva, rohkem riske ja vähem naudingut, aga võib-olla on siiski väärt tema koolitamine ning tasub ükskord kuhjaga ära. Inimese suhtumine võib häirida, aga kui inimene on valmis õppima ja arenema, siis võib-olla loksub ka see ajapikku paika. Samas on kindlasti olemas ohumärgid, näiteks ebaviisakas, alandav ja halvustav suhtumine, või tahtmatus BDSM mängude võimalike psühholoogiliste ja füüsiliste riskidega arvestada. Eks paljude asjadega samas võib olla ka nii või naa, mõne jaoks ei pruugi olla näiteks vanus või välimus või sotsiaalne staatus esmatähtsad, mõne teise jaoks aga on olemas tingimused, mille puududes kujutlusvõime streikima hakkab ning soovide ja naudingu ootuse asemel hakkab mäng tunduma eneseohverduse ja enda soovide varjamise ja allasurumisena.

Õige ta on, et kõiki läbi proovida ei taha, aga üksjagu ebakõlasid peaks saama juba enne mängu tuvastada. Või on tõesti olnud nii, et jutu põhjal on kõik ilus, ent tegelikkus läheb räägitust täielikult lahku?

e.
    Kõige suuremad aarded on peidus inimhinge sügavustes...
    Kasutaja avatar
    eric

Mai 15th, '16, 09:44

• Cinderella, peaksid vist alustama sellest, mida Sina ise soovid.
    "Hea isand" on väga lai mõiste.
    abc

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist