24/7

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Juul 9th, '15, 15:19

• Huvitav, kui paljud siinsetest foorumlastest praktiseerivad sellist suhet?

Vahel on tulnud jutus esile väljend "päris Domina" (aga võib ju ka Dom). Võimalik, et selle all mõeldakse 24/7 stiilis elavat pervi.
    Aga minu arvates erineb sellises suhtes tunnetus päris oluliselt sellest, mida kogetakse aeg-ajalt rolli võttes.

Kasvõi juba sellepärast, et võimuvahekorda on võimalik tajuda seksuaalse ja erutavana (enamus vist), kuid 24/7 erutuses viibida ei ole füüsiliselt võimalik... Kuidas saab siis rollis olla, sellest välja libisemata? Või kuidas selleni jõutakse, et minnakse üle 24/7 peale?
    Kasutaja avatar
    slave

Juul 9th, '15, 16:04

• Ega sellistes suhetes ma arvan ei oldagi 24/7 või ehk isegi 12/7 pidevas erutusseisundis seksuaalses mõttes, vaid see pigem ilmselt selline teema, kus ollakse valmis mentaalselt oma Omanikku teenima .

Samas muidugi minu arvates ei saagi seda 24/7 värki väga ajada reaalselt, sest enamasti ju käiakse tööl ja isegi mitte samas kohas .Aga kui koos ollakse, siis ollaksegi terve ärkveloleku aja oma soorollis.
    salaselts

Juul 9th, '15, 16:31

• Sooroll on veidi teistsugune.

Vahest on küsimus selles, et kas BDSM on seksuaalne enam, kui see on nn. püsivaks elustiiliks. Kas inimene suudab näiteks olla alluv ilma igasuguse seksuaalse erutuseta ja täiesti tavaolekus? Ja see, mida säherdune roll pakub, on sootuks erinev. Või ei ole?!
    Ja kas sinnamaani üldse taheti jõuda alguses?
    Kasutaja avatar
    slave

Juul 9th, '15, 16:47

• Ei ma just nimetaksin elustiili ja kaasnevaid soorolle rollimänguks ehk siis päris keeruline oleks rääkida Käskijannadest või Isandatest kui poleks teada, et tegemist BDSM valdkonnaga .

No nii teoreetiliselt kui praktiliselt võttes on ju ka olemas juhitüübid ja alluvatüübid või inimesed, kes eelistavad asju ja näiteks firmasid ning organisatsioone omada.Ja need, kes eelistavad, et ülemus,elukaaslane,abikaasa või keegi teine neid asju kingiks.
    salaselts

Juul 9th, '15, 17:16

• Olles just sellises suhtes juba mitmes aasta, siis ega BDSM sisu alati ainult seksuaalses erutuses ei pea seisma. Kõrvaltvaatajatele tundub kõik äärmiselt tavaline. Täitsa tavaline paar. Kes sellest maailmast jagab, näeb küll märke, millest tunneb ära mis toimub. Ega 24/7 ei tähenda, et tööl ei võiks käia või lapsi ei saaks olla jms. See on osa sellest. Oht rutiinsuseks on olemas. Tuleb selle eest siis vahepeal hoolt kanda. Aga on reeglid, rutiinid, päevakavad, ülesanded, temaatilised tegevused jms on täitsa olemas. Ja mulle sobib, tundub et ka temale. "Ei" ei ole ma veel kuulnud. Tõsi, kõigile selline elu ei sobi. Ja mõne jaoks pole see see "õige" BDSM, nagu mullegi nii mõnedki vormid tunduvad :) . Aga nagu ikka korrutatakse see maailm on nii suur ja igaüks leiab endale sobiva.
    stbp35

Juul 9th, '15, 17:24

• stbp35, tänud!
    On huvitav kuulda BDSMist ilma seksuaalsuseta. See pole iroonia minu poolt. Teil on ilmselt kogemus, mida enamusel siin ei ole.
    Kasutaja avatar
    slave

Juul 9th, '15, 17:30

• Lisan ühe mõtteveeretuse, mis tekkis ja mis ei pretendeeri absoluutsusele. Juba mainitigi erutuseta BDSMi.

Aga...

Võttes aluseks mõned asjaolud (ja kogemused) teame, et „naisi saab ilusaks juua“. Samamoodi saame meie ilmselt perverdiks erutuda, sest mis muud see erutus on kui kehakeemiline joobeseisund.

Samamoodi teame, et piisavalt sügaval sellises seisundis muutuvad mitmed tajud ja tõekspidamised – tahame teisi asju ja teistmoodi, et nautida ja rahuldust leida. Ka valu tajumine muutub oluliselt. Rõvedad asjad võivad muutuda eriti meeldivateks jne.
    Inimese organism ei suuda olla pidevas erutuses. Ühel hetkel vajub see kokku, isegi kui kunstlikult stimuleerida. Esiteks koormatakse üle närvisüsteem ja endokriinsüsteem, teiseks tekib retseptoritel resistentus ja uue doosi saamiseks on vaja tugevamat mõjurit. Aga mõjuri intensiivsus ei saa kahjuks lõputult kasvada.

Võim, kui selline on teatud mõttes loomulik pürgimus. See on meile tahes tahtmata sisse kodeeritud. Samamoodi on sisse kodeeritud teatav suutlikkus alluda, sest muidu oleks inimkond ennast enne mõistuse tekkimist ribadeks kakelnud (eks ikka paaritumise ja toidu pärast).
    Aga võim on nauditav ka ilma erutuseta, nagu elust teame. Allumine ilmselt seevastu mitte. Seisundiväline allumine on omane neile, kes tunnevad tugevat ebakindlust ja vajavad juhtimist, kuid kindlustunde saabudes hakkavad ilmselt mässama.

Kui me vaatame neid asjaolusid 24/7 suhte seisukohalt, siis libiseb siin suhe tasakaalust välja. Alluv pool alistub, sest ootab võimalust saada seksuaalset erutust. Tal on põhjendatud ootus, et Dominant võtab temaga ühel hetkel midagi ette, mis tagab igatsetud seisundi. Selle nimel laseb ta endaga manipuleerida ka harilikus olekus. Domineeriv pool omakorda teab, et alluva kasutamine on meeldiv ja pakub rahuldust, kuid ta ei loobu sellisest võimu vahekorrast ka seisundivälisel ajal, sest soovib alluvaga manipuleerida. (Samamoodi peibutavad peaaegu kõik naised mehi seksuaalsusega, kuid tegelikult tarbivad seeläbi ka muid hüvesid. Mehed peibutavad hüvedega ja tarbivad seksuaalsust)

Minu seisukohalt võiks BDSM olla vaba tahte ja soovi avaldus ilma manipuleerimiseta. Pärast selliseid mõtteid ei oskagi ma nüüd öelda, kuidas suhtuda „päris“ Dominanti, kes tegelikult on seisundivälisel ajal lihtsalt oma ego upitaja alluva arvelt ning tõenäoliselt kompenseerib oma hädisust muus elus...
    Kasutaja avatar
    slave

Juul 9th, '15, 18:09

• :)
    Selle mõtteveeretuse aluseks on vist see, et inimene tahab olla vahepeal keegi teine, kes ta tegelikult ei ole. Juua naine ilusaks, olla pervert, teha räigusi. Aga mis siis kui inimene ongi see, kes ta on. Tal on ilus naine, kellega olla pervert ja kellega teha asju. Näiteks. :)
    Ehk siin on ka oluline see, mida me ootame. Kes tahab olla tegelikult "normaalne" ja vahel panna uks selja tagant kinni ja olla "meeletult kinky", ei hakkagi kunagi 24/7 mõistma või siis viljelema. Ja nii ongi. Ja vastupidi, olles selline pervo, ei suudaks ma kunagi minna teenusepakkuja juurde, et midagi teha. Sellist teenusepakkujat, kelle juurde domineerijad saaksid minna, vist ei olegi, aga see selleks. Minu jaoks ei ole see tõeline. Teise jaoks on see just, mis ta tahab.
    Aga selle 24/7 juures on füüsilise teema kõrval palju olulisem mentaalne. See ongi nagu iga tavaline suhe. Ma ei pea midagi tegema, kui ma ei taha või ei ole tuju. Aga ma tean, et piisab mul sõrme nipsutada, tuuakse mulle kuu taevast ja ujutakse pasameres. Mul on kasutada suht võimas relv. Kohe ja alati, kui ma ainult tahan. Ja kui see teadmine lõpuks kohale jõuab, on see omaette erutav. Teiselt poolt saab tema ka midagi vastu. Kindluse, usalduse, omamoodi turvatunde ja ta on leidnud enda koha. Naisterahvale on see tähtis. Lihtsalt on sellised inimesed. On keemia ja klapp. Ja kui see töötab ning kõik on rahul, siis saab suuri asju teha. :)
    Natuke räige võrdlus, aga see on nagu peremehe ja koera suhe. Kuniks teda toidad ja jalutad ja lõua alt sügad, seni on ta valmis elu andma su eest ja on õnnelik sind ainult näheski. Aga käitu temaga halvasti ja ta lööb hambad säärde või kergemal juhul ignoreerib sind. Samas enamus koeraomanike peavad koera eest hoole kandmist normaalseks ja ei ole looma võtnud endale kuna see erutab. :)

Miks allumine ei ole võimalik nauditav ilma erutuseta? Peame vist hakkama defineerima allumist.... :)
    stbp35

Juul 9th, '15, 18:27

• Aga tohib küsida, kuidas te jõudsite sellise suhteni või siis selle 24/7 alluv/domineerimiseni?Kuidagi ühe või teise "nõudmisel" või lihtsalt avastasite, et teie elustiilil on ka teaduslik nimetus ja mida paljud isegi kipuvad juba omaette eraldi orientatsiooniks pidama.
    salaselts

Juul 9th, '15, 21:20

• Ikka võib küsida. See lihtsalt muutus selleks. Alguses üks otsis ja teine otsis ja kusagil siis kokku saadi. Elati erinevates linnades ja siis alguses olid lihtsalt "tavalised" mängud. Väga intensiivsed ja üpris piire kompavad. Mingi hetk sai siis juba kindlamates mängureeglites kokku lepitud ja nii see arenes. Eks ma pidin oma koha ka välja teenima. :)
    Samas väidan, et 24/7 saab ka olla distantsilt. Kogu aeg ei jaksa keegi nagunii tulistada. Oluline on see, kes sa ikka oled ja tead oma rolli ning kohta. Ja oled aus eelkõige enda ja teekaaslase vastu.
    stbp35

Juul 9th, '15, 22:53

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 19th, '15, 20:27, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Juul 10th, '15, 10:38

• Maille, kus sa tarbimist märkasid?
    minu ühes mõttekäigus oli asi just vastupidine. Võibolla kirjutasin keeruliselt ja sa ei saanud aru... Järeldasin, et kui erutus, kui käivitav jõud ära kaob, siis jääb alles manipuleerimine, mis ei ole minu arvates hea...
    Ja praegu ei ole küsimus ühes või mitmes partneris. Kuidas sa jällegi selle suutsid välja lugeda?

Võibolla on sul mingi eelarvamus?
    Kasutaja avatar
    slave

Juul 10th, '15, 10:48

• stbp, ma pakun siiski, et küsimus ei ole selles, et ollakse keegi, kes tegelikult pole.
    Inimesel on päeva jooksul väga palju maske. Küsimus on selles, kuidas sa nendesse suhtud. Kui oled kursis oma eelistustega, tead, mis juhtub, kui katus sõidab ja nimetad ennast rahulikult perviks, siis aktsepteerid seda rolli enda osana. See ei tähenda, et peaksid 24/7 täiesti ühes rollis olema... Kuigi 24/7 suhte puhul oleks nagu alluva roll kestvalt kõigi tegevuste taustaks.
    Kasutaja avatar
    slave

Juul 10th, '15, 11:22

• Ma oletan, et see 24/7 roll tuleb lihtsalt välja teenida .Ehk siis ilmselt elataksegi koos nagu mees ja naine ning ei ole seal mingit ülearu püsivat erutust.Võibolla ehk selles mõttes, et kui mees domineerib,siis naine täidab käsud . Olgugi et lobisetakse näiteks telefoniga, kuid lihtsalt Dominandi soov on tähtsam ja kõik .Saab soov täidetud, siis ollakse jälle vaba ning küsimus on ehk selles, et millised reeglid on kehtestatud. No et näiteks mees soovib hommikust süüa enamasti sellel kellaajal ja nädalavahetustel hoopis neil aegadel.

No ja see tarbimise jutt,mis Maille siin välja tõi on ka erinevatel inimestel erinev .Ehk siis kas ollaksegi ja kuuletutakse ainult üksteisele või on lubatud ka kõrvalt "juurde hankida".Ehk et siis näiteks mees teab naise "teisi" ja naine mehe "omi".Samas ei saa siit nüüd mingeid reegleid hakata kehtestama, et kuidas ikka on õige ja mis kellele meeldib.

Teoreetiliselt saaks näiteks see 24/7 ka sedasi toimida, et näiteks terve nädalavahetuse,ütleme reede õhtul kella 19.00 kuni laupäev 19.00 (24 tundi) on slave alasti või koguni pühapäeval kella 19.00 (48 tundi).Oluline, et külmkapp oleks täis ja huvitavaid tegemisi jätkuks.Õhtuti,öösiti ning olenevalt tööst ka hommikul ja päevasemal ajal läbi telefonija nädalavahetusteti kuuluksid oma Käskijannale.

Lihtsalt mulle tundub, et see 24/7 on reaalsuses vaid neile kättesaadav,kes on piisavalt jõukad ning elavad kuskil kas väga eraldatud paigas või siis ei suhtle väga palju oma majanaabritega.Ehk et siis kui poodi minnakse,siis läheb ori ja näiteks väljamõõdetud ajaga.ütleme näiteks võimalike ummikute ja järjekordade tarvis näiteks tund aega varuna.
    salaselts

Juul 10th, '15, 11:26

• Võimalik, et ma ei saa kõigest päris täpselt aru, aga miks peab olema päevas mitu erinevat maski? Ma olen see, kes ma olen. Et ma olen mingil hetkel pisike pervo ei välista seda, et töiselt olen proff ja teen seda nii hästi kui võimalik. Et ühe või teise tegevuse jaoks pean kandma maski. Need on kõik killud minu igapäevaelu mosaiigis, mis moodustab harmoonilise terviku minust kui isiksusest. Ja mitte kusagil ma ei pea teesklema või kandma maski. Üks ei sega teist. Minu elus muutus päris palju, kui ma mõistsin, kes ma olen ja mis ma teen. Tekkis selline mõnus rahu. Hea tunne, muide :)

Ma ei rõhutaks neid rolle ülemäära. Kordan varasemat mõtet, et oluline on enda jaoks selgeks saada, kes sa oled ja miks sa oled. See rollide teema on selline nagu ühest toast teise minemine. Et nüüd olen köögis, siis lähen elutuppa, sealt korra esikusse ja siis magamistuppa. Tegelikult oled ikka korteris. See, et sul on ööpäevas sada erinevat tegevust ei peaks tähendama, et sa pidevalt muutud või oled keegi teine. Praegu olen Dom või alluv, siis hakkan suppi keetma, järelikult olen kokk, pärast lähen palli mängima - olen sportlane. Sa teed tegevusi, täiesti igapäevaseid. Aga sa oled see, kes sa oled. Sa tead oma kohta ja oma ülesandeid. Mis on sulle lubatud, mis mitte. Mida teed, kuidas räägid, kuidas istud-astud. Kogu aeg on see teadmine taustaks. 24/7.
    Nii et selles osas me oleme minu arust ühel meelel täitsa. :)

Eks me vist räägime suht sarnastest asjadest, aga soov asjadele täpseid nimesid panna ja neist arusaamised tekitavad veidi möödarääkimisi. :) Aga lahe on ikkagi. Tänud sulle slave selle vestluse eest.
    stbp35

Juul 10th, '15, 11:40

• Salaselts. Väga üldises plaanis saab nõustuda selle kirjeldusega. Vaidlen vastu jõukusele ja eraldatusele. Kõik algab isiklikust vaatepunktist. Kuidas sa teemasse suhtud, kuidas on see sinu kujutlustes. Tõenäoliselt oleks sellisel viisil eeldus see, et tegevus on suht intensiivne ja selline mida teised, kõrvalseisjad, ei suuda mõista või aktsepteerida. Aga saab ka nii, et avalikus ei saagi aru. Meie oleme täiesti tavalised inimesed. Ainult et tema kannab võru, mis on teadjale kindel ja üheselt mõistetav märk. Seda ta kannab 24/7. Kõrvalseisja jaoks on see imelik ehe. Loomulikult ei lähe ta poodi alasti jne jne. Ei näe mingit vajadust ülejäänud maailmale eksponeerida oma tegevusi. Ehk nagu öeldakse, et ära ütle, mida ma pean tegema ja ma ei ütle, kuhu sa pead minema.
    Igaühel siin lehel on oma arusaam, milline see "õige" BDSM maailm on. Nähakse just sellest punktist, kuidas see oma eelistustesse-meeldimistesse sobitub. Ja nii ongi õige. Mis on minu arust see hea osa, ei pruugi näiteks sulle üldse olla. Ja selles siis kokku leppida, et kõik jõuaksid ühisele arusaamisele, et nii on ja selle saab nüüd üheselt defineerida, on ilmvõimatu. Leppigem sellega.
    Mina rääkisin oma kogemusest ja sellest, kuidas minu jaoks see elu on. See on üks variant miljonitest teistest. Paljud ütlevad, et häh, see on mingi iba. Nii ei ole ja see pole ikka õige asi. No ja siis? :) Istutagu see endale sisse. :)
    stbp35

Juul 12th, '15, 21:15

• ...
    Viimati muutis maille, Nov 19th, '15, 20:28, muudetud 1 kord kokku.
    maille

Juul 15th, '15, 09:39

• stbp35, nõustun Sinuga sada protsenti.
    Rahel

Juul 21st, '15, 21:51

• maille, alati võib ümber lükata või siis oma mõttekäiguga välja tulla. Ei võta seda kuidagi isiklikult, aga tõesti, teiste inimeste tarbimine tekkis minu mõttekäigus selle põhjal, kui erutuse osa oli kadunud. Kordan veel, et võibolla kirjutasin liiga keeruliselt.
    mulle ka ei meeldi otseselt teiste tarbimine ja tundus, et 24/7 puhul on seda rohkem, kui niisama kohtumiste puhul. Kui teostatakse võimu partneri üle, ilma et see oleks seksuaalne...

Veelkord: ei midagi isiklikku. Ma ei tunnegi Sind. Vist... :)
    Kasutaja avatar
    slave

Veebr 21st, '17, 09:26

• 24/7 suhe toimib kui on õiged partnerid. Nii Dom kui Sub. Muidugi mitte hard ega ka soft bdsm koguaeg, kuid suhe kui selline toimib.Kui kaua-?! Sellele jään hetkel vastuse võlgu. Saan öelda, siis kui sellest on möödunud aastad :)

Näpp püsti :P
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist