1. leht 1-st

Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juun 4th, '15, 22:33
Postitas Fluffy_Spanker
Hei!

Varsti algab Vikerraadios selline saade http://vikerraadio.err.ee/v/vallatud_ku ... e33c973264

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juun 5th, '15, 01:06
Postitas mees-a
Ootasin midagi enamat. Väga ühekülgne ja BDSM kommertslikule poolele kalduv saade oli.

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juun 20th, '15, 01:12
Postitas slave
Kuulan seda saadet praegu taustaks :)

Aga tõesti, millegipärast saavad avalikus ruumis intervjuudena sõna just Dominatrixid. See süvendab esiteks müüte ja teiseks lõhub natuke meie kogukonda, nagu foorumi postitustest näha.
See on ilmselt ajakirjanike "teene" ja mingis mõttes levinud arusaam, kuid ei tähenda alati, et tasuline BDSM oleks otseselt paha.

Mistress Mare küll märgib, et enamasti saavad mehed orgasmi tema juures (süvendab mõtet, et see on lihtsalt prostitutsioon) ja saatejuht tundub asjaga isegi rohkem kursis olema (et ei peagi alati saama) :)

Tegelikult siis oleks tasakaalustuseks hea, kui keegi ka mittetasulises suhtes paarina suvatseks kuskil esineda, aga mõistetavalt puudub heas BDSM suhtes kodanikel otsene missioon ja vajadus Teema kohta avalikult kuskil rääkida.

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juul 1st, '15, 12:29
Postitas salaselts
Tegelikult on mõnes mõttes mitu huvitavat aspekti, mille üle arutleda ja võimalik, et seda käsitletakse kunagi hiljem saadetes .

Näiteks mida head või halba pakub tasuline Domina teenus kui välja jätta aspekt, et "milleks peaks maksma kui võiks tasuta saada".Hea on ilmselt see, et kui inimene teeb asja kirega ning ärgem unustagem, et näiteks Frankie ja Liliani Stuudios ( millest küll saates juttu polnud) on ikka ilmselt päris korralikult aega ja raha sisse pannud oskuste lihvimiseks,täiendamiseks jne.

Selles mõttes see Mistress Mare, kellel vist pole oma blogi,kelle oskustest ei tea me muhvigi ja mida pakutakse samuti mitte . Lausa uskumatu jutt, et päevas tuleb mingi 8-14 klienti kui ma õigesti mäletan .Osad jätavad tulemata ka veel ja siis on blacklistis seetõttu.

Lihtsalt minu jaoks on see väheke veider argument, et tasuline Dominatrixi teenus on seetõttu halb, et seda raha pärast tehakse .Kui võtta näiteks sissetulekute ja väljaminekute lahter, siis olen millegipärast kindel, et näiteks autoliising,Türgis või Egiptuses puhkamas käimised (õujee nägin kaameleid ja neid uhkeid püramiide õumaigaad").Kahjuks pole alluva loomuga, vaid Dominantne mees ja mind ei eruta naisele allumine ega ka välismaal puhkamine.

Ja lisaks veel ka see teema, et vähemlevinum, kuid siiski eksisteeriv nähtus on "elukutselised alluvad". Kes lasevad raha eest endaga kõike teha-mille tõttu selline asi parem või halvem oleks. Või oleks pidanud saates mõni Isand rääkima, et feministid perevägivallast ja "ärakasutatud naistest" jahuda saaks.( Mitte et ma halvustada püüaks seda saadet või saate kohta arvamuse avaldajaid).

Ma ei muretseks väga meie kogukonna pärast, sest erinevaid müüte ikka liigub ja kui pole esindusorganisatsiooni, mis nende müütide "lõhkumisega" tegeleks, erilist arengut kuskile poole ka väga näha polegi .

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juul 2nd, '15, 05:54
Postitas piitsa
Kuidas kyll mõni mees ikka ja jälle suudab suvalise teema taaskord viia esindusorganisatsioonini ?

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juul 5th, '15, 18:24
Postitas slave
Eks me ise oleme siin teatavas mõttes "esindusorganisatsioon" :)

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juul 7th, '15, 19:07
Postitas Rahel
Kulla salaselts, kõige selle peale ei oskagi ma muud öelda, kui palun võta oma päevased rohud ära! Piinlik fraas, ei arvanud, et ise seda kirjutan kunagi, aga tõesti. Me siin keegi ei vaja Sinu pakutud esindusorganisatsiooni.

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Juul 7th, '15, 21:03
Postitas slave
Veelkord läbustan Salaseltsi rõõmuks seda raadiosaate teemat ja mainin, et:

Niipea, kui hakkad kedagi esindama, kaasneb sellega ka vastutus. Mitte keegi ei suuda vastutada ja aru anda kõigi bdsm inimeste tegevuse eest! Ja kui seda ei suudeta, siis pole rohkem mõtet jaurata!

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Jaan 14th, '18, 02:29
Postitas piinapink
Mis sellest Marest saanud on ? Igalt poolt on maha võetud..

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Jaan 15th, '18, 10:22
Postitas piitsa
Mis tast ikka saanud on. Ilmselt nagu suur osa inimestest on läinud ule lahe leiba ja pensioni teenima.( see on ainult oletus muidugi )

Re: Raadiosaade

PostitusPostitatud: Jaan 17th, '18, 21:37
Postitas Dommin
Tjah. Ei maksa asja ajada kommertsiks.
Mõni teeb väiksed pepulaksud ka omaette ning avastab uusi perverssuseid omaette väga edukaltki.
Piitsutamise monopol ei kuulu kellelegi ja bdsm pole kaubamärk ;)