Rollid mängus või ka väljapool mängu.

Vaba jutt BDSMi teemadel.

 • Esineb erinevaid suhtumisi. Mõned võtavad näiteks aega, et mängida orja ja orjapidajat. Näiteks pool tundi. Teised aga võtavad sellise suhte aga kogu eluks kaasa. Seda oleks midugi hea teada, et mida keegi taotleb. Ise ma küll väjapool mängu enam edasi ei mängi. Aga teistele meeldib mänguseisund kui eluviis.
  Alati on meeldinud piirid, aga maitse asi. See on nagu töösuhtega, kus pärast värava sulgemist oled vaba või tunned ennast ka vabal ajal töötajana.
  Jalutaja
   


 • See on väga individuaalne. Mõned mängupartnerid ei tahagi teistsugusel tasandil suhelda. Tihti on see muuhulgas sellepärast, et ei tekiks orjaseisundisse minemise probleeme - teatud inimeste jaoks oledki lihtsalt ori.
  Aga muidugi saab ka teisiti.
  Kasutaja avatar
  slave
   
  Postitusi: 277
  Liitunud: Dets 14th, '08, 16:05
  Asukoht: Tallinn


 • Olen eelneva kirjutajaga nõus, et kõik on individuaalne. Et saada parimat naudingut oleks ehk parem kui rolli seisund võetakse üksnes mängu.Olenemata siis kui kaua see mäng kestab. Ja peale mängu ning enne mängu peaks sellest nn. rolli seisundist välja tulema. See on sel juhul kui soovitakse mängust maksimum naudingut saada. Edasi on siis kas tavaline elu või siis armastus, oleneb partneridest.

  Näpp püsti :P
  Näpp püsti
  Kasutaja avatar
  forever
   
  Postitusi: 39
  Liitunud: Jaan 7th, '17, 02:07
  Asukoht: Lõuna EestiMine Üldine
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist