Orgasmi kontroll

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Veebr 21st, '10, 17:14

• Ma polegi öelnud, et ma nalja teen 8-) Tõsiselt mõtlen selle korraldamise peale!
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 18:02

• ma pean leidma omale uue orjatari. Võidu kindlustan riivitud ingveriga ahtris :lol: küll siis leiab selle jõu, et võita
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 18:43

• :D seda me veel vaatame ;) tähtis on see, et meil lõbus on 8-)
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 18:51

• Diosa kirjutas:No selles ma ei kahtlegi :D Aga tundub, et rohkem osavõtjaid peale meie ei tulegi. Igal juhul peame me siin dialoogi juba pikemat aega. :D

Kui see tähendab head ära olemist, siis sobib see mulle. Orjad las spordivad :lol:
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 19:01

• muidugi tahad :D ja seda just sellepärast, et mu ahelates leidub ka okastraati :lol: kuidas mu orjatar sellega jookseb, noh see on tema probleem 8-)
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 19:26

• midagi sellist. kuid mitte näol. peas on eraldi ;)
    Pilt
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 19:38

• Võistlustel näed ;) nii ca 20 minutit läheb aega :lol: seda juhul kui mul on hea tuju 8-)
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 19:49

• Diosa kirjutas:Mulle ka ei meeldi kiirustada aga vean kihla, et ma saan oma ahelad enne paika :D

ma ei kahtle selles :lol:
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 19:51

• Tore duell küll, aga mis on sellel tegemist esialgse teemaga :?:
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Veebr 21st, '10, 19:59

• Natuke ikka on
    Kavatse mängudel katsetada erinevaid viise, et leida õigevahend orasmi kontrolliks
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 21:05

• Kui tõsiseks minna, siis see kemplemine ei paista lõbu pakkuvat mitte kellegile peale teie endi, nii et võite vabalt privas edasi lasta, teema saab aga lohepikaks venitatud ja seda jälgida ei viitsi enam paljud, seega läheb ka esialgne point paljudest mööda. Hasart on tore asi küll, aga kas nüüd just siin.....................
    Kasutaja avatar
    karoliina

Veebr 21st, '10, 21:18

• Nõus!
    Kasutaja avatar
    slave

Juun 15th, '10, 20:09

• Orgasmi kontrolli juurde tagasi tulles. Sain endale siin mingi aeg tagasi sellise chastity device. Mulle endale see kahjuks niiväga ei meeldigi aga äkki on mõni sellest huvitatud. Ettepanekud ses osas kirjutada mulle privasse. Ehk mõtleme välja mis selle asjandusega edasi teha. Asi siis ise näeb välja selline:
    http://www.sub-shop.com/8738sm-steel-op ... -ring.aspx
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Juun 15th, '10, 20:33

• Sidumise harrastajad suudaksid mõne nööriga ka ise valmis põimida vahva vahendi, aega kulub muidugi kauem kui poekauba puhul ja ka ettevaatust ei tohi unustada, et nöörid kusagilt liialt soonima ei hakkaks, tulemus aga on üsna vahva. Ja miks mitte meeldiva partneri jaoks seda kümmet minutit kulutada, meeldiva elamuse saavad kindlasti mõlemad
    Kasutaja avatar
    karoliina

Nov 28th, '10, 11:55

• Minule isiklikult need "vidinad" väga meeldivad. Endal on siis sellised variandid. Subshopi oma kinkisin ära, kuna see mulle ei meeldinud niiväga.
    Manused
    chastity device Subshopist.jpg
    chastity device Subshopist.jpg (20.77 KB) Vaadatud 5610 korda
    Fantaasia1568.- seest ogadega keyhold.jpg
    Fantaasia1568.- seest ogadega keyhold.jpg (22.64 KB) Vaadatud 5610 korda
    keyhold .jpg
    keyhold .jpg (13.62 KB) Vaadatud 5610 korda
    Ei vaja enam ühtegi sub-i juurde aga huvitavate inimestega suhtlemise vastu küll midagi pole.
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 24th, '11, 11:28

• Eelmiste piltide kommentaariks: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Viimati muutis slave, Veebr 24th, '11, 21:10, muudetud 1 kord kokku.
    Kasutaja avatar
    slave

Veebr 24th, '11, 17:24

• Ai, ai slave. Seda sa poleks küll pidanud avalikult ütlema :D
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 24th, '11, 21:01

• Jah, Käskijanna
    Viimati muutis slave, Veebr 24th, '11, 21:11, muudetud 1 kord kokku.
    Kasutaja avatar
    slave

Veebr 24th, '11, 21:03

• Hilja juba, ma usun, et Diosa pani juba vitsad likku :P
    Kasutaja avatar
    mees-a

Veebr 24th, '11, 21:14

• Kui juba pani, siis on hea!
    kompensatsiooniks lisan selle tõlke:

Orgasmi keelamine.
    (tõlge)

Orgasmi keelamine, nagu ka seksuaalne piiramine, on BDSMi seksuaalne praktika. Mehe hoidmine orgasmi piiril on osa võimuvahekorrast alluva mehe ja domineeriva naise vahel.

Olenevalt Domina poolt seatud reeglitest võib alluvale mehele orgasm olla lõpuks lubatud (mis harilikult viib tavalisest palju intensiivsema orgasmini) või olla tahtlikult keelatud üldse orgasmi saada, mis tulemusena põhjustab intensiivse seksuaalse frustratsiooni (pettumuse).

Mehed on oma olemuselt primitiivsed olendid. Kui kontrollid mehe seksuaalsust, siis kontrollid meest. Kogu maailm toimib sellel põhimõttel ja läbi ajaloo on palju tunutd juhtumeid, mis seda tõestavad. Samsonist ja Delilahist kuni Clintoni ja Lewinskyni.

Femdomi kontekstis on orgasmi keelamine üks efektiivsemaid vahendeid, sest mehed on hõlpsasti kontrollitavad ja domineeritavad, kui nende orgasmid on ahvatleva ja võimuka naise poolt keelatud.

Meeste poolt vaadatuna võib see tunduda kummaline, kuid kogu Female Domination elustiil muutub palju nauditavamaks, kui mees on seksuaalselt frustreeritud. Nii mehed kui naised teavad asjaolu, et peale mehe orgasmi langeb märgatavalt tema entusiasm naise kummardamise suhtes.

Mehe orgasmide piiramise kindlustamiseks võib naine sundida teda 24/7 kandma voorusevööd. See seadeldis (chastity device) takistab meestel oma peenise puudutamist. Seadeldise võti on tavaliselt Käskijanna käes.

Mehe orgasmi keelamine peegeldab tõeliselt võimuvahekorda, kui mees on sunnitud rahuldama ülemal positsioonil olevat naist nii palju kui kästakse, olles ise samal ajal orgasmi saamise suhtes piiratud. Omal moel on see edasiarendus „kiusamisest ja keelamisest“, mis võib olla osaks igas vanillasuhtes, vaatamata naise domineerimisele. Enamus naisi teab, kuidas muuta oma seksuaalseid eeliseid jõulisemaks, et oma tahtmist saada. Mehe Orgasmi Keelamine ei ole sellest erinev.

http://www.yesmistress.org/male-orgasm-denial/
    Kasutaja avatar
    slave

Veebr 25th, '11, 09:39

• Ma ei mäleta kas olen seda linki kunagi juba siin näidanud aga praegu sobib see siia päris hästi. Õnnestus soetada siis selline chastity device ka aga pööran tähelepanu sellele videole mis on all paremas nurgas. Head vaatamist ;)
    http://www.extremerestraints.com/chasti ... _2260.html
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 25th, '11, 09:41

• Mitu võtit sellel naisel kaelas oli? :P
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 25th, '11, 10:39

• Sain siin hiljuti ka ühe sellise chastity device omanikuks. Seda polegi jõudnud veel kasutada.
    Manused
    keyhold.jpg
    keyhold.jpg (18.05 KB) Vaadatud 5468 korda
    Kasutaja avatar
    Diosa

Veebr 26th, '11, 15:16

• Diosa kirjutas:Ma ei mäleta kas olen seda linki kunagi juba siin näidanud aga praegu sobib see siia päris hästi. Õnnestus soetada siis selline chastity device ka aga pööran tähelepanu sellele videole mis on all paremas nurgas. Head vaatamist ;)
    http://www.extremerestraints.com/chasti ... _2260.html

See video on lausa ideaalne antud teema juurde. Vaadates ma korraks lootsin, et Domina jätab mehe siiski ilma orgasmita, kuid tema lõbusus ja tuntav rahuldustunne oma võimust mehe orgasmi üle oli väga nauditav. Kiimas mehed on tõesti vagurad lambukesed ja valmis iga hinna eest naise meele järgi olema... super! Ta tegi targasti, et hõõrus ainult nii kaua kuni orgasm oli vältimatu ja vahetult peale sperma eritumist sirutas käe mehe poole käsuga see ära süüa... Mees ei saanud korralikku orgasmi, kuid sai ise veel kiimasena limpsida Domina käelt iseenda spermat...
    Kasutaja avatar
    eksleja

Okt 19th, '11, 20:17

• Olles seda nüüd rohkem kogenud, võin öelda, et muudab orja kuulekamaks ja alandlikumaks!
    Kasutaja avatar
    slave

EelmineJärgmine

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline