Orgasmi kontroll

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Jaan 23rd, '09, 01:11

• Kuidas teil, alluvad, see reguleeritud on, kui tihti seda teile lubatakse ja kuidas sellega piinatakse? Kuidas palun Teie, Domineerijad sellesse suhtute?
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 23rd, '09, 01:59

• Mulle meeldib, kui alluv naine annab kontrolli oma orgasmide üle Isandale. Ilma Isanda loata ei tohiks naine orgasmi saada! Võibolla on seda palju nõutud... siiani pole õiget huvilist selles osas leidnud, kes oleks valmis ennast proovile panema...
    Isand_R

Jaan 23rd, '09, 02:00

• slave kirjutas:Kuidas teil, alluvad, see reguleeritud on, kui tihti seda teile lubatakse ja kuidas sellega piinatakse? Kuidas palun Teie, Domineerijad sellesse suhtute?

Täpsusta mida sa selle all mõtled "kui tihti seda teile lubatakse ja kuidas sellega piinatakse"?
    Kasutaja avatar
    zorro

Jaan 23rd, '09, 02:03

• Isand_R kirjutas:Mulle meeldib, kui alluv naine annab kontrolli oma orgasmide üle Isandale. Ilma Isanda loata ei tohiks naine orgasmi saada! Võibolla on seda palju nõutud... siiani pole õiget huvilist selles osas leidnud, kes oleks valmis ennast proovile panema...

Ma küll ei ole naine ,aga minu meelest on seda väga raske kontrollida vist!!Vähemalt mehe seisu kohapealt ;)
    Kasutaja avatar
    zorro

Jaan 23rd, '09, 02:55

• Jah see vajab harjutamist! Aga eelkõige pühendumist Isandale... kindlat otsust oma soovid ja vajadused allutada Isanda tahtele.
    Isand_R

Jaan 23rd, '09, 04:28

• Kirjutasin kolm vastusevarianti & kustutasin kõik maha. Sest B magab juba & ma ei saa temalt kysida, kas ma tohin.

Igatahes ei ole orgasmi-asi yldse nii yhene . . .
    'ganna

Jaan 23rd, '09, 15:27

• Täpsustan siis. Kas orgasmi saamiseks on vaja Domineerija luba küsida? Kas ja mis tingimustel see luba antakse... kui tihti... kas sellega kaasnevad mingid reeglid või rituaalid...
    Piinamine läbi keelamise on ju mõistetav?!
    ganna, mis seal siis sinu arvates yhest ei ole? Eriliselt piiri peal mängides võib jah arusaamatuks jääda, et kas nüüd oli orgasm või pikem transiseisund, kuid üldiselt on ju ikka selge, et kas tuli või siis mitte?
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 23rd, '09, 16:29

• slave, mis siin siis arusaamatut on naised ja mehed on erineva ehitusega ja erinev on ka orgasmi saamise mehanism, miks katsud kõik üheseks taandada?? :evil:
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Jaan 23rd, '09, 19:34

• karoliina, kogu lugupidamise juures... ma tean, et naised ja mehed on erinevad. ja usu, ma tean, et isegi erinevatel naistel on orgasmi saamise mehhanismid erinevad. Siiski on paljudel olemas äratuntav orgasm peale "platood" ja sellel baseeruvad ka "orgasm control" ja "orgasm denial" tegevused, millest selle teema alustasin.
    Ei yrita yldistada ja gannale esitatud küsimuse vastust eelistaksin lugeda tema enda esituses... taas kogu lugupidamise juures.
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 23rd, '09, 22:34

• slave,

Sa ise ytled, et orgasmi saamise mehhanismid on erinevad.

Minu isiklikud lollikindlad mehhanismid on isegi selle foorumi jaox siin väga liiga perverssed & hetkel Eesti Vabariigis tehniliselt täiesti kättesaamatud.
    'ganna

Jaan 23rd, '09, 23:05

• Teema algatajale - ja miks sa arvad, et ainult orgasmi keelamine on piin ? Aga mitu-mitu orgasmi järjest? Nii, et oled jõuetu... et enam ei suuda ja palud lõpetada...ja ikka ei lõpetata.... vot niii... selline kontroll siis. Aga meestga on ikka teisiti.... mis sa pärast ikka piinad..... siis juba parem mitte lõpuni minna lasta... ja nii kaua, kui saab....
    Rahel

Jaan 24th, '09, 02:11

• Kui orgasmi kontroll (kasvõi lubamine või mittelubamine) on selle saamise mehhanismidega niivõrd tugevalt seotud ja mehhanisme endid siin (isegi siin?!) kirjeldada ei saa, siis pole gannal jah nagu palju võimalusi kaasnevaid üksikasju meiega jagada. Või on see paljudega nii ja teema ise sellisena mõttetu?

ma ei olegi arvanud, et ainult keelamine on piin. "Forced orgasm" jäi lihtsalt kogemata loetelust välja, vabandust :)
    Seda praktikat (2. nädala lõpp) kirjeldasin ma juba augustis oma pildi all http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=16012
    Muuseas, Rahel, mõne mehega saab ka seda forced asja teha. Eeldab ilmselt pikemat valmistumist.
    Kasutaja avatar
    slave

Veebr 4th, '09, 23:44

• Mina eelistan keelamist, kiimas hoidmist ja võimalusel vastava seadme kandmist, mille võti on domineeriva poole käes. Orja võib purskeni viia ka eesnäärme massaazhi teel...
    Kasutaja avatar
    eksleja

Mär 20th, '09, 06:21

• Mina pean luba küsima iga kord ja alati. Kui Härra, parajasti kuskil eemal on ja ma end rahuldada soovin, pean talle enne helistama ja ette luba küsima. St. et rahuldamine iseenesest ei ole keelatud, seda võin ka küsimata teha, aga orgasmi ei tohi siis saada... :roll:
    Härra isiklik printsess
    maggie

Mär 20th, '09, 22:33

• maggie kirjutas:Mina pean luba küsima iga kord ja alati. Kui Härra, parajasti kuskil eemal on ja ma end rahuldada soovin, pean talle enne helistama ja ette luba küsima. St. et rahuldamine iseenesest ei ole keelatud, seda võin ka küsimata teha, aga orgasmi ei tohi siis saada... :roll:

niisiis selline poolkarm distsipliin :) aga ilmselt meeldiv siiski. vähemalt tundub, et kord on majas!
    Kasutaja avatar
    slave

Mär 20th, '09, 23:43

• Minu soov on omale selline Domina leida, kes kontrolliks minu orgasme ja sunniks mind chastity belti kandma osana karistustest, piinamistest.
    mirjamboy

Mär 23rd, '09, 00:49

• See on igati hea küll, kui Käskijanna viitsib korralikult kontrollida, millal ja mida sa teha võid! mind kontrollitakse vahel ka virtuaalselt :) olin alguses skeptiline selles suhtes, kuid paistab, et praktikas on päris hea!
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 27th, '10, 07:39

• KUi käskijanna sind mitte tunde vaid päevi ei lase lõpetada siis see on midagi sellist ,et tahav silm nägemist ära võyma. Aga kui patustad siis......
    Alandllik orjapoiss
    Kasutaja avatar
    daviid26

Jaan 27th, '10, 09:57

• Saab. Psühhilise allumisega. Tead, et ei tohi ja ei tee ka, sest Isand(Emand) ei luba. Kahtlemata eeldab, et kahe inimese vahel on ka tegelikult psühhiline seos, mitte vaid füüsiline allutamine, et alluja ise tahab kellelegi kuuluda(kuuletuda). Teine kontrollida muidugi ei saa, vaid usaldada.
    Rahel

Veebr 20th, '10, 18:43

• Diosa kirjutas:Kuidas on võimalik naise orgasme kontrolli all hoida? Ma mõtlen sellist asja, et on ju täiesti võimalik orgasm saada ilma füüsilise kontaktita!

jääkülm vesi
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 04:40

• http://taylorsteases.com/roguide/ õpetab kuidas mehi orgasmi piiril piinata ja kuidas orgasmi ära rikkuda. Õpetused on meetodite kaupa koos näitlike videotega.
    Kasutaja avatar
    eksleja

Veebr 21st, '10, 11:19

• :D :D :D
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 13:48

• Hmm, Diosa......ideel on jumet, ja mina tahaks näha orjapoissi, kes sellise tasemeni "küündib " :twisted:
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Veebr 21st, '10, 14:16

• karoliina kirjutas:Hmm, Diosa......ideel on jumet, ja mina tahaks näha orjapoissi, kes sellise tasemeni "küündib " :twisted:

on tõesti :lol:
    suvel võiks korraldada Isandatele ja Emandatele mängud, et kelle ori jookseb kiiremini 400 meetrit ahelates :lol: ja dopinguks oleks ingver
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Veebr 21st, '10, 15:15

• Diosa kirjutas:Väga tore, teeme suvepäevad :D :D :D

10-ne võistlus :roll: :lol:
    Welcome to the darkside
    Kasutaja avatar
    mortonX

Järgmine

Mine Üldine

Teade/Info