Fantaasiad

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Jaan 20th, '09, 19:03

• Siia on oodatud siis meie salajased fantaasiad mida tahame jagada ka teistega:P
    girlie666

Jaan 20th, '09, 20:59

• ma tükk aega mõtlesin mida ma siia siis kirjutan ,sest enamus asju on ära proovitud (mida nagu ihkad)ja kuna mul on väga hea domina ,siis ei ole olnud midagi keerulist ja on peaaegu kõik mängud esimese korraga õnnestunud ainukese vahega ,et õppides muutud vilumaks ja julgemaks teineteise suhtes ja usaldad samuti rohkem.Samuti olen ise olnud domineerivas rollis ja tean mis tunne seal ka olla :D Aga ikkagi on endal ka mõni unistus nt.kindlasti soovin kogeda õues bdsm mänge.Samuti sooviks endale maja või siis maamaja ,kus oleks võike bdsm stiilis ruum ainult mulle ja muu kaaslasele ,kus minna vahest argipäevast eemale.Mis peaks sisustatud olema kindlasti elementeersete piinamispinkitega ja pukkitega ja samuti täis igasugu võimaliku sm stuffi.Naljaks on see et kunagi unistasin ,et saaks vähemalt kahe naisega mürada ja magada ,kuid tänaseks on see mõtte küll peast välja visatud ,sest ühegagi tuleb raskusi ja vahest on selline tunne ,et appi annan alla!!! ;)
    Kasutaja avatar
    zorro

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline