Jäljed

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Jaan 15th, '09, 00:22

• Teen siia sellise küsimuse moodi teema.Kas kellegil on kunagi ette tulnud end varjata näiteks piitsa jälgede eest või siis sidumis jälgede eest ,jne?Kas olete piinlikust ka tundnud ja kas olete pidanud vabandama ka?Endal on paar juhust olnud kus oli piitsa ja küüne jäljed seljal ja persel ,mis ei läinud nii kiiresti ,kui vaja.Millegipärast vahivad mehed saunas ka siis ,kui sa oled raseeritud nagu midagi ebatavalist (vähemalt selles seltskonnas ,kus mina viibin):? samas tundub mulle ,et naiste seas pole midagi imelikku ,kui nad ennast raseerivad :!:
    Kasutaja avatar
    zorro

Jaan 15th, '09, 00:32

• Olen korra nii rihma saanud, et pärast ei saanud 2 nädalat saunas käia. Raseerituna pole ma seda ka kordagi teinud, vaid olen piirdunud oma dushiga.
    mirjamboy

Jaan 15th, '09, 13:27

• kogenematu dommiga on ebasoovitavad jäljed kerged tulema, endalgi juhtund et paar vorpi lausa üle kõhu jookseb , dommi vabandus, et noh juhtus on sellisel juhul kyll kõige vähem asja paremaks teev faktor, mis muud kui tihedalt särkidesse mässituna ja loomulik ei mingit ujulat ega sauna.....vihkan selliseid käpardeid kes ei oska kokkulepetest kinni pidada ja kes ei taju, et kokkulepped selleks tehaksegi , et neist kinni pidada
    piitsa

Veebr 2nd, '09, 12:21

• Parim on siiski valida tegevuseks aeg ja koht, kus ei pea mingi sinika või triibu pärast põdema. Kui tegevuse ajal kogu aeg mõelda, et mida ma homme ikka teen, kui kusagilt midagi välja paistab on pool mõnu juba ette kadunud. Räigeid jälgi tuleks muidugi teadlikult vältida (enamasti, kui eesmärgiks pole mingi kindel kogemus näiteks piitsast vms.) väikeste triipude paranemiseks tuleb lihtsalt aega varuda - kuuluvad asja juurde.
    Lox

Veebr 2nd, '09, 18:56

• nu ma arvan et väikesed jäljed on väga sexikad ja ilusad enda vaatamiseks ja ka domi jaoks.. aga jah..jube on kui on ikka korralikult laksutatud ja jäljed on nii silmnähtavad ja tugevad....õnneks pole olnud probleeme nii hullult nende varjamisega..
    girlie666

Veebr 2nd, '09, 23:37

• Asi on samas väga individuaalne, millega tuleb esimesel ühistegevusel tõsiselt ja ettevaatusega arvestada. Naha individuaalne tundlikkus on hämmastavalt erinev: see, mis ühel võtab vaid naha kergelt roosaks, võib teise jaoks lõppeda nädalaste vorpidega.
    Piitsu

Veebr 4th, '09, 15:03

• Üks minu fetisheid, või pole see äkki päris õige sõna, igatahes midagi, mis mind “käima” ajab on kui näen mõne tüdruku kaela ümber paela või rihmavõi ketti või keed, mis vähemalt näib olevat natuke pingul ikka ka, siis see on niiiiiiii ilus, et lausa sure ära vaadates. Eriti veel kui on selline valge nahaga liugekael ja pael või rihm on kas must või vähemalt tume, siis see kontrast toob kogu asja eriti esile. Ma muidugi kujutan ette, et ehk see pael/rihm natukenegi pigistab. Tegelikult ideaalis peaks olema nii, et see ka piiraks veidi hingamist, aga ma saan aru, et ega keegi tegelikult nii kõvasti neid pingule ei tõmba, Niisiis selle osa pean ise juurde mõtlema. Ja oh, oleks ma ise tüdruk, küll ma siis juba kannaks sellist!

Kunagi oli mul üks kett, mille pikkus oli just nii palju, et ümber minu kaela oli nii pingul, et just ei poonud, aga ma olin kogu aeg sellest teadlik, kogu aeg tundsin, et ta on. Ja kui ma siis ükskord kui üksi kodus olin ja jälle neid mänge mängisin, siis panin selle kaela ümber ja oli niimoodi terve õhtu. Ära võtsin kuskil kesköö paiku või nati hiljem. Hommikul vaatan peeglist – täitsa nähtava jälje on jätnud, selline tumedam joon või rant! Aga mina pidin nüüd hommikul varsti tööle minema. Püüdsin seda nahka seal natuke masseerida või niimoodi mudida, aga mis see müüd enam aitab, nii ruttu ei aita midagi. Tavaliselt käin kas T-särgiga või nööpidega särgiga, millel ülemine kraenööp lahti. Panin siis selle viimase ja vaatan, et ikka väga näha kaelaaugust. Tegin töö juures näo, et mul midagi väga kiiret vaja arvutis teha ja pugesin monitori taha (või on õigem öelda ette?) peitu. Kui lõuna paiku WC-s peeglisse vaatasin, oli jälg peaaegu kadunud. No mitte veel päris, aga nii, et kes enne ei teadnud, et see oli, see ei osanud nüüd vaadates enam midagi märgata. Tuju kohe parem, tulin oma laua taha, vahtisin julgelt ringi ja olin rõõmus. Selle pärast ka rõõmus , et nüüdsest teadsin, kui kaua see jälg püsib ja millal ma võin teinekord jälle seda ketti kanda.
    Olles põlvitava südamega Härra ees on minu alasti hing kui narts Tema poriste saabaste jaoks.
    riina

Veebr 4th, '09, 15:28

• Jah, mul kipuvad ka ketijäljed randmetele jääma. Selle vastu aitavad hästi suured käekellad & laiad käevõrud.
    'ganna

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline