Tere, tutvume!

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Jaan 5th, '09, 22:51

• Jätkates õilsat algatust yhest eelmisest teemast -- siin on õige koht endast kirjutada.

Teen siis uljalt algust: sub synnist saati, praegu õnnelikult B oma. Piisavalt vana, et olla lausrumalused läbinud, aga piisavalt noor, et elust mõnu tunda. Väljaspool BDSMi on ka hirmkiire & põnev maailm. Siin, selles seltskonnas olen peamiselt sellex, et kogemuste vahetamine harib (elukestev õpe on Euroopa Liidus suure au sees! ;) ) & siit leiab hirmus vahvaid sõpru. Nende kaudu siia sattusingi.

Kes Sina oled?
    Kust Sa tuled?
    Mida Sa siit loodad?
    'ganna

Jaan 6th, '09, 00:44

• Olen sub, Kui lapseea fantaasiaid meenutada, siis olen seda sünnist saati. 17-aastaselt pugesin järgnevaks seitsmeteiskümneks aastaks kappi, normaalsed inimesed ju vitsast ei fantaseeri! Mõned aastad tagasi läks kapis kitsaks ja taipasin, et BDSM maailm on vägagi põnev ja normaalsem kui mu eelmine maailm oli. Vana foorum oli see tore koht, kust ma kapist väljatulemise ajal tuge sain. Nüüd olen ma loomulikult siin, omasuguste hulgas. :)
    aave

Jaan 6th, '09, 08:30

• Lühidalt öeldes olen domineeriv mees ja tegelen vaid naistega,üsna pikka aega juba. Foorumis ikka selleks, et omasuguste seas olla.
    Mendoza

Jaan 6th, '09, 19:23

• Tere ,olin dom mees ,kuid ajapikku hakkas mulle meeldima sub ,nii must saigi sub.Vanust on mul piisavalt ,et sellega tegeleda ,kuid hing on samas veel väga noor.Olen selleks siin ,et harida ennast ja siin tunnen ennast nagu pereliikmena.
    Kasutaja avatar
    zorro

Jaan 6th, '09, 21:23

• olen sub, seda komplekstis jalafetišiga. kogemusi pole just palju, sobivat kaaslast fantaasiate eluviimiseks pole seni veel. hoian oma "saladust" üsna kiivalt, ehk on see ka üheks põhjuseks......
    Kasutaja avatar
    klemo

Jaan 7th, '09, 18:56

• Tere
    Olen suht nooruke sub, kes avastas bdsm maailma teadlikult alles aasta tagasi. Aasta jooksul olen õppinud ja avastanud endas palju uusi tundmusi. Siia foorumisse tulin selle pärast, et õppida ja arendada ennast veelgi edasi. Ka erinevad tutvused ei tee just paha :)
    girlie666

Jaan 9th, '09, 19:40

• ma ka hingelt noor, kuid elus on nii mõndagi kogetud ja mingi aeg tagasi kiikasin tänu slave´le BDSM katlasse. kapis pole kunagi olnud, nii kui avastasin, nii seda julgelt ka kuulutasin, muidugi nö meie seltskonnas. Dominana tunnen ennast ehk vaba ja sõltumatuna, kuigi jah -see empaatia lööb teinekord ikka jubedalt välja, seega ma nö hella käega Domina. Aegajalt tabab mind ideede puudus ja frigiitsus :D , siis ärgu mind keegi ka tülitagu :evil:
    muidu võin vabalt üritustes osa võtta ja kogemusi/tundeid vahetada
    Kasutaja avatar
    Domme Cat

Jaan 11th, '09, 17:05

• Vanust 37 aga muidu igati tegus mees;) Vanas foorumis käisin ka mõned korrad uudistamas. Enda kohta võin öelda seda, et olen täiesti kapis ja pole kindel, et sealt tahangi kunagi välja tulla, eks aeg näitab. Enda fetishiks pean oma kallist abikaasat. Mind erutab pööraselt see kui mu naine mulle nn. sarvi teeb. Mujal maailams kutsutakse seda nähtust "cuckolding". Ehk siis lühidalt öeldes teen ma ise kõik selleks, et mu naine käiks teiste meestega seksimas. See on lihtaslt erutav meie mõlema jaoks:)
    anaesthesia

Jaan 11th, '09, 18:35

• Hei hei!
    Mina olen üks selline naiskodanik, kellega Mendoza tegeleb. ;) Veendunud sub, kes rolle ei vaheta. Siin käin sellepärast, et naudin ilma maskita olemist. Neid kohti ja seltskondi, kus see on võimalik, ei ole ju teps mitte liiga palju.
    liine

Jaan 16th, '09, 14:03

• Tere, olen Dom mees. :twisted: Avalikult ei ole endast märku andnud, kuid salajased suhted on heal järjel. Austan kokkulepitud reegleid ja kui on lepitud, et reegleid ei ole, on mul sisimas nad siiski olemas. Ei ole loomult sadist vaid tegemist on siiski mõlemapoolse naudingu saamisega. Seega on minu jaoks oluline lisaks Domineerimisele ka seksuaalne vahekord. Siin olen, et leida mõnusaid uusi kontakte, vaheldus on erutav. Nooremale vanusele piire ei sea, küll aga välimusele- vastupandamatu on saledapoolsem naine. Nii et, kontakt on teretulnud.
    Mõni sõna ka, mis on probleemiks olnud. Partneri suhtes turvalise tunde saavutamine. Ma pean siin silmas AIDS jne. Suhtlusi on ju rohkem kui üks. Siin olles loodan, et tekib rohkem usaldust. 8-)
    Kasutaja avatar
    Leenin

Veebr 3rd, '09, 14:36

• Tere

Päriselus olen keskealine (veid juba üle) mees. Endal pere ja lapsed. Viimased on tegelikult juba nii suured, et hakkavad juba ise oma peret looma. Ja mitte keegi minu ümbruskonnast ei tea, mis mõtted minu peas liiguvad. Ja mida ma teen siis, kui olen mitmeks tunniks üksi kodus ja on 100% kindel, et keegi ei tule ootamatult.

Mõttes olen tütarlaps. Noor. Vahel rohkem plikalik, teinekord rohkem neiulik. Enamus unistusi selliseid, kus mind alandatakse. Veel parem sunnitakse mind ise alanduma.

Mõnikord mõtlen, et olen "sissy". See tähendab anatoomiliselt mees, kes on surutud naissoole omasesse rolli. See lisab täiendava alanduse kõigele muule.

Ja omaette teema on, et kui olen teenijatüdruk.

Muide olin ka eelmises foorumis sama nime all, nii et võib-olla mõni mäletab.
    Olles põlvitava südamega Härra ees on minu alasti hing kui narts Tema poriste saabaste jaoks.
    riina

Veebr 5th, '09, 22:59

• Kohtusin hiljuti ühe imearmsa väikese kassipojaga ja õpin nüüd temaga elama. Enamasti on ta viisakas, aga nagu noored kassid ikka, kipub mõnikord ka rumalusi tegema - ajab piimatassi ümber või hiilib mulle selja taha, kui ma arvuti taga tööd teen, ja lööb oma küüned mulle säärde. Nii olengi viimasel ajal hakanud tundma huvi kiisude kasvatamise vastu. Ja tõsi ta on - tarkus tuleb ikka tagumiku kaudu.

Kiisule meeldib muidugi ka laksu saada. Võin vanduda, et mõnikord turtsub ja turritab ta karvu ainult selle pärast, et ma kurja häält teeksin. Vaatab mind meelate silmadega, kraabib käppadega tapeeti ja näugub kavalalt. Aga pärast ... hiljem kerib end voodisse pisikeseks nutsakuks ja nurrub väga õrnalt, kui ma ta selga paitan. Selle nurrumise pärast annan talle kõik küünistamised andeks (aga talle ma ei ütle, muidu kasvab uhkusest üle käte).

Kahjuks elab mu kiisu praegu kaugel ja me kohtume harva. Aga küberkiisuga asju ajada on ka väga vallatu.
    Kasutaja avatar
    kassiahistaja

Veebr 9th, '09, 21:06

• Tervitus.
    Selline omapärane frukt, et suudan kohaneda olukorraga. Naudin sub-i rolli, seda siis nii naiste kui meestega. Enamus kogemusigi selles rollis saadud. Kuid viimasel ajal avastanud endast ka dominantse külje. Seda just naistega.
    BDSM maailma vastu huvi tekkis vast juba miski 15-16. aastaselt. Nende kümnekonna aastaga on prooovitud järgi ikka üht-teist nii karmimat kui ka kergemat ja omalegi varustust muretsetud. Paraku eesti piires vähe tuttavaid kellega oma huvi jagada ja eks selleks saigi siia tuldud.
    sub_25_m

Veebr 14th, '09, 03:34

• Tere foorumirahvas,
    olen mõni 27/m hetero. Laiema rahva ees pole nö. kapist lahti teinud. Samas nagu ei olegi tahtmist seda teha, kuna tegemist on ikkagi mu eraeluga. Selle miinuseks on muidugi mõttekaaslaste raskendatud leidmine, mis on siis loogiliselt ka minu siin foorumis olemise põhjuseks. Plussi poole pealt on minu jaoks palju põnevam hoida tavaelu ja mängukirge lahus.
    Mis puutub eelistustesse, siis BDSM-ist olen pigem selle B ja D poole peal. Ehk siis ülemäärase valu pooldaja ei ole. Füüsiline kontroll, selle kaotamine ja saavutamine niisiis. Ning olen arvamusel, et see on arukate inimeste mängumaa. Olen sama kasutajanimega ka Collarme.com'i kasutaja (sest ei pea ju riigipiirid suhtlust piirama :D ).
    Kasutaja avatar
    OrdinarySucks

Veebr 25th, '09, 10:40

• Mees. 33 aastat vana. Pere-elus olen vanilla, aga teises elus Dom. Armastan karmimapoolseid mänge vitsaga, nii et ilusad jäljed jäävad. Võimaluse (vaba aja) olemasolul suhtlen mängin aktiivselt. Pean alati reeglitest kinni ja arvestan subiga. Huvi on alateadlikult olemas olnud alati lapsepõlevest peale, kuigi vanemad mind fyysiliselt ei karistanud. Mäletan, et juba lapsena sai mingeid karistamismänge mängitud.
    Viimati muutis Krissy, Veebr 25th, '09, 11:48, muudetud 1 kord kokku.
    Põhjus: Viidud kooskõlla postitusreeglitega
    Arstionu69

Veebr 25th, '09, 12:11

• Moderaatori märkus:
    Pean eelmise postituse valguses taas meenutama, et räägime teemast, mida iseloomustab terve mõistus, kokkuleppelisus ja täisealisus. Lähtugem siis ka oma meenutustes sellest.
    Foorumi salajane nõid......
    Kasutaja avatar
    karoliina

Veebr 25th, '09, 16:28

• Tere, tere

Bi naine. Hingele lähedasem seisund on domineerimine, kuid hindan kõrgelt mänguliselt allumise vastutusest vabastavat ja lõõgastavat seisundit. Naudin valu. Naudin kontrolli teise inimese üle, eriti seksuaalsel pinnal. Leian, et konrolli saavutamiseks on vaja kõigepealt süveneda teise inimese olemusse, õppida teda tundma, pugeda ajude vahele. See protsess on pikk aga ääretult huvitav. Inimhingede sünged, sügavad saladused. Tellimustööna kellegi üle domineerimine, kus sub kirjutab detailse stsenaariumi ette, ei paku pooltki nii palju mõnu, kui kontrolli saavutamine läbi inimese põhjaliku tundmise.

Siin lehel....eelkõige olen siin selleks, et olla omasuguste seas, vahetada mõtteid ja kogemusi. Kui üks inimene üldse saab kuuluda gruppi. Kõik on lõppude lõpuks ikkagi erinevad...
    Piirid on hädavajalikud. Ilma piirideta poleks midagi, millest üle astuda.
    Fantaasia

Mär 2nd, '09, 15:50

• bi malesub meeldib alluda. Avastasin selle oma jaoks juba ammu, kuid sobiva kaaslase puudumisel, pole eriti võimalust olnud aktiivselt oma eelistusega elada. Täpsem info iha.ee kasutaja sniffere
    soft bdsm, strapon
    Kasutaja avatar
    male25sub

Mär 4th, '09, 21:15

• Tere. Mees, Dom. Kapis ja väljatuleku plaani veel pole. Õieti, polegi ju kuskile tulla, eriti meie ühiskonnas. Aga mulle sobib. Kogemustega kiidelda ei saa aga küll nad tulevad. Kust leida head Sub-i? Ma tõesti ei tea. Võibolla leian mõne hea orjapoisi või siis .... mmm, abielus bi-mehe. Miks mind erutab sidumine, ahistamine, domineeriv seks? "Päriselus" see mulle ju ei meeldi! Kust ma sellele vastuse saan? Kas siit?
    tomm

Mär 9th, '09, 17:11

• Paneks ka ennast tutvustavad read kirja... Mees, kes 30 läheneb, hetero ja Dom. Minu huviks on kõikvõimalikud meditsiinilise ja seksuaalse alatooniga mängud. Osalt hoian ennast kapis, kuid kapiuks käib ilusti lahti ja kinni vastavalt vajadusele. Lisaks meeldib mulle veel ekshibitsionism, küll selle domineerivam pool, ehk armastan, kui partner on nähtaval olles ise tagaplaanil.
    Kasutaja avatar
    drbondagecast

Mär 20th, '09, 05:11

• 21-aastane sub neiu siin. Olen korralik tüdruk - kuulun/olen kuulunud oma elus ainult ühele mehele, keda pean oma Omanikuks ja kutsun Härraks. BDSM-i juurde jõudmine on minu jaoks asjade loomulik käik. Mulle meeldib mõelda, et see teadmine on minu sees kogu aeg olemas olnud ja kui õige mees silmapiirile tuli, käis lihtsalt väike "klõps" peas. Edasi tulid juba väga julged vihjed Härrale, igaks juhuks vähehaaval korraga, kuigi olin päris kindel, et tegemist just "sedasorti" mehega. Kõigepealt tuli sidumine, peale seda kuulsin esimesi meeldivaid sõnu, nagu "väike libu" ja "hoor", järgmiseks pandi mind juba roomama ning seoti kinni ja anti esimene kõva keretäis. Elu on ilus!

Foorumisse registreerisin esialgu vist uudishimust ja ka selleks, et saaks mõtteid vahetada.
    Kapist välja tulla ei ole vähemalt esialgu plaanis, mulle päris meeldib siin. 8-)
    Härra isiklik printsess
    maggie

Apr 5th, '09, 22:08

• Tere.

Olen alandlik ja kuulekas ori Tallinnast.
    Otsin naist, kellele meeldib domineerimine, sidumine, piitsutamine, allutamine erinevate vahenditega, femdom ja sellega kaasnev filosoofia.

Kas on teil huvi? Vastan meeleldi kõikidele Teie küsimustele.
    Räägin ka vene keelt.
    kontak email: alisherbulatov@hot.ee
    denex

Apr 16th, '09, 06:59

• dom, mees , kapis pole kunagi olnud, suht väike koht(saaremaa) kõik teavad et mul on nii öelda kiiks, se on asju kõvasti kergemaks teinud , sobilikke tutvusi sigineb ise, teavad kuhu proovima tulla 8-)
    saba

Apr 16th, '09, 14:22

• Paneks siis oma parameetrid kah kirja:D

Dom, meessoost ja 24 vana. Asukoht Pärnu. Otseselt kapis pole kunagi olnud, ehk siis, nii kui avastasin selle maalima enda jaoks, ütlesin selle ka avalikult välja. Eks jah, teistpidi vaatamist on ette tulnud. Samas on see ka seiklusrohkeid momente toonud. Otseselt kuulutama pole hakanud, mis vaateid oman, aga kui küsitakse siis varjama ei hakka.
    Morden

Apr 17th, '09, 01:20

• Tere ka minu poolt.
    Nagu kasutajanimest võib lugeda olen sub.a
    Pesapaik mul pealinnas.
    Olen siis alistaja otsinguil, eelistaks leida Mistressi, aga lepin ka Isandaga.
    Ihkaks siis leida kedagi kel huvi force feminisationi vastu, kellele siis alluda kui orjatar.
    mirjamboy

Järgmine

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist