Tere, tutvume!

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Apr 1st, '13, 20:28

• Olen Salax.
    Ma olen 22 aastane noormees ja seikleja.
    Mind tutvustas bdsm maailma mu ex ja sellest ajast saati ma olen arenenud omal viisil kuid pole osanud oma soove kuidagi realiseerida.
    Olen omajagu lugenud, nii siin kui ka välismaa saitidel, ja lõpuks võtsin enda kokku, et siia kirjutada.
    Ma otsiksin mentorit kui ka dommet, kuna ma olen avastanud, et mul on switchi tunnused.
    Viimati muutis salax, Mai 3rd, '13, 09:20, muudetud 1 kord kokku.
    Virginity can be lost by a thought. ~St. Jerome
    salax

Apr 19th, '13, 23:44

• "dommi" nimetades võib tavaliselt aru saada, et oled vähemalt biseksuaalne, kui mitte homo.
    mul ei ole küll sinusuunalist huvi, lihtsalt täpsustuseks, et üldiselt kasutame sõnu Dom ja Domme, et arusaamatusi ei tekiks.

Et, kui otsid Domi, siis meest.
    Kui otsid Dommet, siis naist.
    Kasutaja avatar
    slave

Mai 21st, '13, 10:16

• Soojad tervitused kõigile!

Olen v, sub, õrnemast soost. Siia tulin selleks, et omasuguste toredate tegelastega aega veeta.
    vvv

Mai 22nd, '13, 15:19

• vvv kirjutas:Soojad tervitused kõigile!

Olen v, sub, õrnemast soost. Siia tulin selleks, et omasuguste toredate tegelastega aega veeta.

Tere tulemast"toredate" inimeste hulka. Ehk reedad ka oma vanuse ja asukoha ?
    piitsa

Mai 22nd, '13, 16:18

• 24 ja pesitsen pealinnas :)
    vvv

Mai 30th, '13, 12:02

• vvv kirjutas:24 ja pesitsen pealinnas :)

Vaat kui tore, jälle üks kena tütarlaps meie seas juures.
    Arstionu69

Juun 20th, '13, 21:51

• Läbi juhuste juhuste ja juhuste sattunud siia. Leidsin oma koha. Kas ka reaalsuses, seda näitab aeg.
    Viimati muutis seela, Nov 1st, '13, 12:31, muudetud 1 kord kokku.
    Kasutaja avatar
    seela

Juul 28th, '13, 08:28

• Tere

Tundub uskumatuna, aga 23 aastane Dom, abielus, Tallinnast.

Olen suhteliselt valiv ning oma staatuse tõttu ka tihtipeale kättesaamatu. Foorumites ja Fetlifes olemise esmapõhjus- inimestega tutvumine.
    https://fetlife.com/users/2427232
    Laborant

Juul 25th, '14, 17:09

• Hei. :)

Olen 23a Spice Tallinnast. :) Kui päris aus olla, siis ma alles väga-väga-väga algaja. Nii umbes pool aastat ehk tõsisemalt ringi uurinud. Leidsin endale sõbranna, kellele meeldivad ka erinevad ' mängud ' ning iga kord kui me rääkisime ja muljetasime, siis raske oli ühe kohapeal püsida ja mitte elevil olla.

Nii siis...siin ma olen. :) Ma olen rohkem sub aga samas mulle meeldivad ka teatud dom'i nüansid. See ongi mu siiatuleku põhjus - teada, kes ma olen ja läbi selle ka õppida. Muidugi on mega super, kui on ka mõttekaaslased, kellega arutada ja abi küsida. ;)
    Kasutaja avatar
    Spice

Juul 29th, '14, 11:07

• Heips,

Olen 25.aastane meeskodanik Tallinnast, kellel üks väga veider salahobi, millest keegi miskit ei tea :D

Nimelt meeldib bdsm kuhu kaasatud latexit, kummi, maske, tsiklisõidu varustust(kiivreid, kaitsmeid, saapaid) lisaks on lahedad asjad ka kalüpsod jne. Iseenda üllatuseks olen avastanud ennast ka kerge bi kalduvusega :shock:

Lisaks meeldib seda kõike teha mahajäätud tööstushoonetes ja muudes veidrates kohtades.

Nii et kellel samasugused hobid, aga mängukaaslane puudu, siis võib julgelt ühendust võtta.
    Sohver

Jaan 9th, '15, 10:49

• Tere! Olen lõunapoolt üle 3oa mees. Alles nüüd ,kui kõik muu huvitav on juba proovitud,mõtlesin ka ekstreemsusi proovida. Kõige enam huvitab mind sounding play. Ka muid asju proovin kindlasti,kuid ainult vastassugupoolega:). Võibolla saab see ka selle foorumi abil teoks:).
    Edu ja kordaminekuid kõigile!
    tublipoiss

Okt 3rd, '15, 09:08

• Olen 20-aastane väiksemat kasvu (176cm, sale) noormees suvepealinnast, Dom, hetkel vaba ja kõigile pakkumistele avatud. Usun, et igas inimeses on väike huvi BDSM-mängude vastu - mõnel suurem, mõnel väiksem, vähemalt mina olen selle kõigil oma partneritel leidnud. Otsin siit uusi suhteid ja põnevaid kogemusi, ei tea, kas saab, sest kahjuks pole foorum väga aktiivnne, kuid lootma ju peab. Erilist huvi pakub naise rahuldamine ja erutamine, kui tal on silmad seotud ja ta ise raudus, BDSM kodust vahenditega (sukaga silmade sidumine, pudel dildona jne), vägistamismängud ja mixed sexfight, kuid olen avatud kõigele uuele ja huvitavale. Olen alati mõistev, diskreetne ja arvestan alati partneri soovidega. Kes soovib, kirjutagu mulle, ei hammusta (kui sa just seda ise ei palu - hammaste appi võtmine mängudes ongi ptoovimata :D ).
    Khan

Okt 23rd, '15, 15:36

• Hei! Olen 34 - aastane naine Tartust. Üsna algaja, praeguse põhjal võiks öelda, et switch. Vahel meeldib olla alluv, vahel jällegi domineerida. Ei ole kerge leida kaaslast, kes fantaasiatega kaasa läheks, enamasti vaadatakse, et miski kiiks küljes :D . Tahakski vestelda inimestega, kes on teemas sees ja ei hakka esimese asjana sildistama. Kaaslased siiamaani pole kaasa läinud, hiljutine tutvus jällegi andis lootust, aga - meesterahvas on hõivatud...
    Kasutaja avatar
    AwakenedWoman

Mär 13th, '16, 02:46

• Tere,

Olen neiu Tartust. Vanust on 21. Kogemuste poolest ikka väga algaja, pigem selline "raamatu teadmistega" ehk tean suuresti kõike seda, mida internetist lugenud/näinud/kuulnud olen. Katsetusteni pole veel jõudnud, aga ehk isegi sinnagi jõuan, kui enda jaoks meeldiva õpetaja leian. Tunded on sellised segased, aga pigem määraksin ennast alluvaks. Meeleldi suhtleks inimestega nii teadmiste saamise kui ka ehk mõne teadmise rakendamise otstarbel.
    Zandra

Mär 14th, '16, 00:49

• Tere

Olen tallinna noormees, vanust hakkab 30 saama, püsisuhtes, elukaaslase ja lapsega.
    Juba pubekaeast peale on mul mingil määral olnud huvi BDSM temaatika vastu, samuti olen kogu aeg teadnud, et olen sub. Samas reaalsete kogemusteni pole jõudnud ja siia foorumissegi sattusin alles aastake tagasi. Kuna elukaaslasele antud mängud pinget ei paku, õigem oleks öelda - on täiesti vastuvõetamatud, olen vaikselt hakanud otsima, et asjad ikka omal nahal järgi proovida.

Professionaalse domina poole pöördumisele olen ka mõelnud, aga mulle meeldiks, kui mängus sisalduks ka reaalset seksi, eriti suuseksi. Näiteks "sunnitud" suuseksi tegemine naisele on minu jaoks ülierutav. Facesitting eelkõige.

Ühesõnaga otsin siit laiendust oma tagasihoidlikele teadmistele antud maailmast ning ühtlasi hoian elus unistust kunagi ka reaalse kogemuseni jõuda.
    Salasub27

Sept 15th, '16, 16:21

• Tere,

Olen Dom (100%hetero), 35 aastane tallinnast, mees mulle meeldib olla domineeriv, kuigi see on mu saladus. Eriti meeldib olla domineerida mänguliselt. See tähendab eelkõige seda et siduda eelmäng oma fetishiga. Milleks on rollid (mina alati juhtiv) näiteks isa (kes karistab paha ülikooli tüdrukut pättuste eest), .... Firma juhataja (kes karistab laiska sekretäri kaardikepi /joonlauaga) .... Sultan (Kelle haaremi naine ei ole hästi käitunud ja vajab karistust ) Pärast selliseid mänge meeldib mulle naist hellitada ja kirglikult rahuldada.... Mitu korda . Vot selline mees olen ei kujuta ette mis mulle siin huvitavat leidub aga proovime.
    Gentelmen kuid naudin mõnu tegemist naisele sama palju kui domineerimist ;)
    If I let she always be first in from doors & I am the peaceful gentelmen... It does not mean that I dont spank you and play you all night long :P
    Kasutaja avatar
    masterdomino

Dets 20th, '16, 14:53

• Tere.
    Olen H
    31a Mees Tallinnast
    Kalduvus vist Dom-i poole
    Antud teema on mind mõned aastad huvitanud, aga millegipärast on see "möödakülge" maha jooksnud.
    Lähemat tutvust tegin hiljuti.
    Tore oleks vestelda antud teemadel või miks ka mitte vastavatel üritustel käia ja õppida koos uut ja huvitavat.
    Pole vahet kui kogenud oled....
    Lihtsalt head ja mõnusat vestluskaaslast antud teemal.
    VaikneM

Jaan 2nd, '17, 11:48

• Tere olen 45a mees, arvata võib et mitte esimene kes soovib kogeda allumist ja karistust.
    Olen algaja ja seega pole kogemusi kuskilt veel saanud.
    Karistust

Jaan 21st, '17, 01:58

• girlie666 kirjutas:Tere
    Olen suht nooruke sub, kes avastas bdsm maailma teadlikult alles aasta tagasi. Aasta jooksul olen õppinud ja avastanud endas palju uusi tundmusi. Siia foorumisse tulin selle pärast, et õppida ja arendada ennast veelgi edasi. Ka erinevad tutvused ei tee just paha :)

Tervist!pole yldse paha m6tle kellegagi tutvuda.ja edasi arendada oma oskusi!
    Ori krolik

Mär 13th, '17, 08:25

• Tere oleme paar kus mees on Dom ja naine Sub. Soovime selle portaali vahendusel leida sub naist või neidu.
    Dominicpaar

Apr 16th, '17, 17:19

• Oleme Tallinna paar , mees DOM ja naine swich ning nautinud omavahel nii üht kui teist. Meeleldi kohtume ka teiste sarnaste paaride või naistega. Soov oleks leida endale BDSM huvidega alluvat koduabilist.
    Paarotsib

Juun 15th, '17, 17:27

• Tere.
    Olen 33 a , mees, Tartumaalt, alustasin switch'ina, aga nüüd on soov rohkem oma sub poolt avastada.
    Asjaga tegelenud kuskil 2a. Meeldib uusi asju proovida/avastada.
    Siit loodan leida "omasuguseid", kellega mõtteid vahetada ja niisama lõbusalt aega veeta.
    Fetlife's on samuti konto.
    Revenant

Eelmine

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline