Tere, tutvume!

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Mär 14th, '11, 15:22

• Tere, tutvume siis.

35 a mees, Dom. Elan Harjumaal, abielus ja eluga hakkamasaav.

Soovin leida ühe abielus alluva naise, kes oma kodust ei saa seda, mida vajab (siinpool sama lugu tegelikult).

Austan, armastan ja hindan üle kõige seda, kui Naine tahab end alluvusse anda, kui Naine teab, mida see tähendab ja naudib iga hetke sellest. Mulle meeldib see võim sinu üle ja tean, mida tähendab sellega kaasnev vastutus. Naudin domineerimist, meeldib sidumise ja piitsajälgede kaunis kunst... kokkulepitud piires loomulikult... Sul võib olla ka reaalelu, mida see ei pea segama.

Tean, et see mäng käib sinu peas ja tunnetes ning seetõttu ma ei räägigi rohkem, mida mina tahan... mulle piisab, kui ma su leian. Oled sa siin?
    Roland

Mär 29th, '11, 00:17

• Tere!

Ilmusin siia ühe ammuse tuttava, foorumiliikme õhutusel. Siin pidavat olema vaga vesi, aga sügav põhi.

Kena kevade algust kõigile. Varsti sulavad pajuvitsad lume alt välja, ehk saab ka kase juurde toasussides kõndida ja mõne raokese murda....
    Jussi-Pekka Pervonen

Aug 15th, '11, 10:52

• Olen naine oma nauditavamates aastates, 38 ja elan Tallinnas. Tavaelus olen ontlik pere- ja tööinimene, kelle peas liiguvad räpased mõtted. Seega austan privaatsust ja puhtust nii enda, kui teiste suhtes Täiesti out minu jaoks on väljaheite mängud, nõelad ja piinad, mis jätavad vorpe.
    Viimati muutis karmen, Jaan 11th, '12, 10:41, muudetud 4 korda kokku.
    karmen

Aug 16th, '11, 13:42

• Olen abielus poissrahvas, kellel elavad kapis lisaks riietele veel ei tea mis allumismõtted. Ilmselt nothing special. Päevasel ajal palju tähtsaid töökohtumisi, koosolekuid ja muud taolist ja õhtuti tore pereelu. Kõik on justkui ilus... AGA.

Keegi ei arvaks minust välimuse järgi nii, et "ka sina brutus". Aegajalt vaatangi prismas nööri/küünla/pesunöörilettide vahel sebivaid tüüpe, et ehk nemadki.
    Kasutaja avatar
    eikujutaette

Aug 17th, '11, 14:37

• Jah...mina ostan oma kraami ehituspoest. Polegi mõtelnud, et äkki mõni vaatab mind ka kuidagi teise pilguga...Kui teaks, siis annaks laksu.
    Kasutaja avatar
    Domme Cat

Aug 18th, '11, 13:03

• Domme Cat kirjutas:Jah...mina ostan oma kraami ehituspoest.

Täitsa õige suhtumine. Näiteks keti saab ehituspoest garanteeritud tugevusega. Erinevalt sekspoe omadest, mis väiksemagi võbeluse peale purunevad.
    Suurim perverssus on perverssuse puudumine.
    VaikneDon

Sept 13th, '11, 22:43

• Tere!

Olen noormees Tallinnast, ehk saab minust sub, siit loodan leida endale käskijanna, kes pakuks mulle esimesi kogemusi BDSM-i valdkonnas.
    freshone

Dets 8th, '11, 22:27

• Olge tervitatud kaaslased Ida-Virumaa Valitsejanna poolt, kes leidis tee siia paika!

Olen 3o-nendates domineeriv Mistress Ida-Virumaa avarustest.
    Minu huvideks on distsiplineerimine, spanking, caning, alandamine, enda teenindada laskmine, orja alastusse sundimine jne

Soovin leida mõttekaaslasi ja alandlikke orje oma tujude rahuldamiseks.

Rõõm on minupoolne Teiega siin kohtuda!
    Я-Женщина! Сильная поневоле
    http://www.iha.ee/users/gotessa
    Kasutaja avatar
    Gothe

Dets 23rd, '11, 00:05

• Olen 24 aastane naine, lesbi ja nuh vähemalt oma fantaasiates sub :) Unistan, et kunagi mul oleks üks domineerimiskalduvustega kena naine :D Nu ja foorumis loodan targemaks saada ja vbla kunagi kui julgemaks saan mõnedega tutvuda natuke kah :roll:
    Kasutaja avatar
    Edztasy

Dets 28th, '11, 18:24

• Tere siis ka minu poolt kõigile!

Kes ma olen ja kus ma tulen?
    Nimi ütleb millisel poolel asun. Sub rolli olen proovinud vaid selleks, et proovida läbi teatud tehnilisi nüansse. Mingit soovi või kutsumust alluda pole mul kunagi olnud.
    Huvi selle maailma vastu tekkis juba siis, kui ma ei teadnudki selle olemasolustki. Minu sees on alati elanud kaks inimest, üks kes elab selles ja teine tuhandete aastate taguses ajas. See teine ongi see, kes kõnnib BDSM radadel.
    Dominana meeldib võimalikult mitmekülgne nii vaimne kui füüsiline tegevus. Suurim inspiratsiooniallikas on sub ise. Ehk siis inimese olemus tekitab ka konkreetsemad fantaasiad ja ideed, mida teha.
    Täiesti välistatud on väljaheited ja tegevused, mis vajavad hiljem meditsiinilist ravi. Nii, et kõikvõimalikud kehavigastused, s.h haagid ja nagad jäävad ära. Õnneks sedasorti soove Eesti subidelt eriti ei tule ka.
    Ülikõrgel kohal on inimeste, kellega suhtlen, puhtus. Paraku olen elus pidanud korduvalt suhtlemisest loobuma just viimasel põhjusel. Hoolitsemata, räämas ja halvasti "lõhnav" inimene on out.

Siia tulin nagu enamus, et veidi ringi vaadata ja mine tea, ehk ka mõne mõttekaaslasega suhelda ja tutvuda.
    Arbeit macht frei
    DominaeMulierem

Veebr 7th, '12, 21:37

• Kes Sina oled?
    Olen siis Thespis. Toidan üsna elavalt vaese kunstniku kuvandit ja erutan inimeste meeli oma ebatavlise välimusega. Tegelen mitmete asjadega tavliselt korraga ja olen endaga üsna heas kontaktis. Olen biseksuaalne kuigi kaldun eelistama nunnusid naisi, keda saan jumaldada ja nende eest hoolitseda. Üks tuttav ütles kunagi, et ma olen eesti viimane gentleman. :D ;)
    Kust Sa tuled?
    Hetkel tegutsen Tallinnas, aga kunagi ammu ilma tulin ikka korralikult maalt hobusega ja sinisilmselt. Oma ea kohta olen vist üsna ratsionaalne ja palju näinud. (Hetkel siis 23 eluaasta käsil.)
    Mida Sa siit loodad?
    Ennkõike tutvuda eesti BDSM kogukonnaga ja ehk leida ka uusi tutvusi. Rahuldad oma uudishimu. :)
    Thespis

Veebr 18th, '12, 19:22

• Viisakas oleks end tutvustada. Seega katsun öelda mõne sõna, mis võiks ehk ka oluline olla:

Mu nimest ei maksaks otsida mingisugust vihjet vanuse kohta! Olen kolmekümnendates aastates naine. Olen abielus ja see tähendab minu jaoks märksa rohkem kui tänapäeval tavaliselt kombeks. Nii et seda sorti suhteid/suhtlust, mis ei ole abielunaisele kohane, ma kindlasti siit ei otsi. Pigem ootaksin sõbralikku (või siis ehk ka vanema-vennalikku või isalikku) suhtlust. (Üks uitmõte: Patroneeriv toon ilma iseennast lolliks tegemata on kena aga haruldane kunst.)
    Life Is Complex: It Has A Real Part And An Imaginary Part.

Power is like being a lady... if you have to tell people you are, you aren't.
    -Margaret Thatcher
    hea_laps

Juun 3rd, '12, 09:53

• * Kustutatud
    Viimati muutis Jaana, Veebr 24th, '13, 17:58, muudetud 1 kord kokku.
    Jaana

Juun 20th, '12, 23:42

• 31-aastane switch Tartust.

Põhihuvi on algusest peale olnud karistuse teema, seotuna psühholoogia ja päriseluga. Ehkki tõenäoliselt proovin kunagi ka rollimängu ära. Eriti meeldivad vabas looduses teemad.

Huvi tekkis üsna varases eas, eelkõige olid igasugused teemakohased lõigud kirjandusest need, mis fantaasiaid toitsid.
    Viimati muutis eric, Nov 26th, '12, 02:39, muudetud 3 korda kokku.
    Kõige suuremad aarded on peidus inimhinge sügavustes...
    Kasutaja avatar
    eric

Aug 8th, '12, 13:05

• Tutvun Dominaga, või kes alles algab, et olla asjaga mille peal saab õppida. Minu keha Teie eksperimentideks valmis. Olen kuulakas ja allun hea meelega. Kogemused olla subiga olemas. Võtke mind ja ei kahetse!
    kvazimodo

Dets 9th, '12, 15:46

• 25. aastane saatuse tahtel üksik pealinna naine koos lapsega. Kiireid tutvusi ei loo, pean täielikult usaldama partnerit. Orientatsioonilt bi ning kõige enim meeldivad situatsioonid, mis näiteks on seotud sarja Kättemaksukontori osaga: "Uuestisünd".
    kiks

Dets 16th, '12, 21:40

• Tere
    Olen 30aastate lõpus olev mees. Oen domineeriv ja huvi asja vastu vist igivana. Ja kunagi ammu sai proovitud ja meeldis. Proovitud sai ja meeldib pea kõik., kuigi valutegemine ei ole prioriteetne, pigem alandamine, allutamine, domineerimine (sõltuvalt tujust ja partneri soovidest).
    Eelistan naisi (ilmselt ka paare, kuid siin kogemus väike, aga tahaks palju rohkem), kuid ka mehega saaks hakkama, kui ta on nõus kõike tegema, mis mul pähe tuleb. Fantaasia on mul aga lai.
    Ootan huviga tagasisidet postkasti.
    isandsulle

Veebr 2nd, '13, 11:50

• Tere foorumi rahvas!
    Mina olen 37 aastane, domineerimishuvidega mees, elan Tallinnas, olen abielus ja otsin meeldivat sub naist kellega aeg ajalt koos midagi huviatavat ette võtta. Pean oluliseks suhte puhul omavahelisest sobivust ja vastastikust keemiat. Samuti tähendab suhe minud jaoks ka seksi mitte ainult kellegi üle domineerimist vms.... Siinsed naised sub naised võiksid minuga julgelt kontakteeruda et suhelda ja vaadata mis saab edasi.
    IsandT

Veebr 23rd, '13, 17:48

• Tervist!

Olen 27-aastane dom mees, elukutselt sõjaväelane. Naudin võimu ja kontrolli, kuid mängida meeldib ainult naistega (meeste kamandamine on töö ja see ei eruta teps mitte)
    Olen orjaplika otsingul nii et kui mõni piiga endale isiklikku leitnanti tahab, siis andku märku.
    leitnant

Veebr 24th, '13, 01:57

• Tutvustaks siis ennast ka.

Olen tõeliselt algaja sub. Teemaga olen tutvunud ehk aastakese ning tänu sellele leidnud endas just sub külje. Kuid kogemuste omandamiseni pole veel jõudnud.

Siin olen seetõttu, et leida uut informatsiooni ja ka uusi tuttavaid. Ja kes teab, ehk leian kellegi, kellega koos kogemusi omandada.
    Pisike

Veebr 24th, '13, 16:08

• Tere Pisike

Tore ikka rohkem Saarlasi ka meie seas näha.
    Arstionu69

Mär 20th, '13, 15:49

• Tervitused kogu BDSM-EST rahvale!

Tutvustan ennast ka siis lühidalt. Olen põline Tartlane ja paiknen ka hetkel siin külakeses. Veeremas on 23 eluaasta ning töötan IT vallas.
    Olen täielik algaja BDSM maailmas, aga see ja just eriti bondage on mind terve elu tõmmanud. Seega mul endal kahtlust ei ole, et see minu jaoks on.
    Rolliks meeldib kindlasti pigem allumine, aga samas erutab ka väga teispidine paigutus (ehk siis bottom/switch). Nagu juba mainitud siis eriliseks kireks on bondage. Samas huvi pakuvad ka paljud muud "alad", aga kindlasti mitte ekstreemne valu/piinamine (väike spänkimine on kindlasti tore), tõsiste vigastuste tekitamine, väljaheited, loomad jms.

Hetkel kavatsen lihtsalt uurida BDSM-EST'is pisut ringi ja tutvuda stseeniga. Pole veel kindlaid plaane ega kiiret siit (või mujalt) kaaslase leidmisega. Tõenäoliselt soovin ka ennem mängima asumist inimest tundma õppida ;-).
    Profiil olemas ka FetLife's: https://fetlife.com/users/2190123.

Ahjah, üks pisidetail läks peaaegu meelest: olen meesterahvas ja meeldib ainult vastasugupoole esindajatega mängida :-).

Kõike paremat ja kinky lõbu kõigile!
    “S&M is as psychological as it is physical and sexual, Zach. Imagine being as deep inside a woman’s mind as you are inside her body.”
    - Tiffany Reisz, The Siren
    Kasutaja avatar
    Sea-Wyvern

Mär 25th, '13, 09:49

• .
    Viimati muutis grisette, Dets 26th, '16, 18:50, muudetud 1 kord kokku.
    grisette

Mär 25th, '13, 19:13

• grisette kirjutas:Üks arglik tervitus algaja subi poolt, kes alles avastamas seda põnevat maailma. Vanust küll juba 39, kuid kogemusi selles vallas veel napilt. Siia sattusin lootuses leida endale hea ja hooliv õpetaja, kes tasapisi avardaks minu maailma.

Tere tulemast "klubisse" grisette. Tunnen viisakat huvi, millised on sinu ootused õpetajale?
    Arstionu69

Mär 25th, '13, 23:51

• .
    Viimati muutis grisette, Dets 26th, '16, 18:56, muudetud 1 kord kokku.
    grisette

EelmineJärgmine

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline