Kas on võimalik oma valuläve langetada?

Vaba jutt BDSMi teemadel.

• Selgus nimelt, et olen oma fantaasiate lemmikmänguasja - kasevitsa - jaoks lootusetult tuim. Enne raskemate vahendite kasutamist uuriks, kas on mingeid võimalusi valuläve allapoole tuua - nahahooldus? mingid salvid vms. vahetult enne? mingid ravimid, mis mõjuks ibuprofeenile vastassuunas? Või, kui teiselt poolt läheneda, kas on võimalik nahka tugevdada ilma valuläve tõstmata?
    sonakuulmatu

• Märja naha peale on tavalisest kibedam.
    Mendoza

• Sinepiplaaster. Tagumiku peal hoida 2-3 korda kauem kui juhendis kirjas. Pipraplaaster ka, aga see tagumikule eriti ei mõju, pigem seljale ja rindadele.
    Suurim perverssus on perverssuse puudumine.
    VaikneDon

• arvan tegelikult et asi oli rohkem andjas, tõsisem andja saab kasevitstega ikka imesid sooritatud,,,ei kurda kyll keegi et väheks jääb ,pigem ikka vastupidi,,, aga eks inimesi ole erinevaid ju
    piitsa

• Arvan, et andmises ei olnud probleem. Sain kõvasti ja üsna jämedate vitstega ja palju ka. Ikka oma naha viga vist.
    sonakuulmatu

• Aga anda tuleks just peenikestega. Seda esiteks. Teiseks, lase enne andmist kõige peenema liivapaberiga hõõruda. See nii peenike, et valusalt ei kraabi, aga tõstab tundlikkust.
    Ryytel

• Tunnistan üles, mina olin see andja.
    Antud sai 70 hoopi (ehk 7 seeriat) Sinu toodud kahe vitsaga. Need olid suured kimbud. Olen nõus, et see on suht mõtetu vahend.
    Järgmised 70 hoopi said minu poolt toodud vitstega, mis olid noore kase võsud, sirged ja tugevad. Kaheksast toodud oksast hekseldasin Sinu tagumiku peal ära seitse vitsa.
    Kuni 40 hoobini oli hoopide vahe 10sek, kuni 70 hoobini 5sek, kuni 100hoobini 3sek ja lõpuni ladusin ilma vaheta. Mind pani imestama see, et isegi veretäppide ilmumisel (nahk oli Sul ootamatult õrn) ei tekkinud Sul erilist valuaistingut.
    Omalt poolt pakuksin välja mõned variandid, mida võid edaspidi proovida: 1)kuigi sa ei lubanud mul edasi peksta võiksid ikkagi lubada rohkem hoope anda 2)andma võiks hakata kohe kõvasti ja valusate vitsadega 3) muuta asendit, käpuli põrandal või kõhuli tooliseljatoel 4)kuna selgus, et hoopide kiire andmine siiski tekitas valuaistingu, siis edaspidi pekstagi kiiresti.
    Arabella

• Mis huvitav teemapüstitus minu jaoks. Kas eesmärk on iga hinna eest valuaistingut saada? Mind pigem paelub, kuidas järjest tugevama karistamnise käigus valuaisting kaob ja asendub mõnuga. Aga eks inimesi ole igasuguseid ja soove igasuguseid. Võibolla valed vitsad, kui nahka lõhuvad, valusad aga pole. Valiks näiteks peened painduvad ja kindlasti värsked pajuvitsad.
    Rahel

• Jah, hästi peenikeste vitste valu kulmineerub, kui kiiresti anda. Arabella jutt on õige. Kui kiiresti ja kõvasti peente vitstega anda, siis hakkab lõpuks ka kõige suurem tümikas niutsuma.
    Ryytel

• Nonii, nüüd on siis katseliselt tõestatud, et hakkab küll vits ka suurele tümikale peale:-)
    Tänud kõigile, kes head nõu jagasid. Rahelile: oleme tõesti erinevad. Minul ei tekita peksmine otsest füüsilist naudingut, need seosed toimivad kuidagi kaudsemalt, pikemate ahelate kaudu, näit. süütunne-karistus-vabanemine vms. Ega ma isegi eriti tea, kuidas just. Aga ahela aktiveerimiseks on vajalik reaalne, tugev valu. Igal juhul peale korralikult naha peale saamist olen õnnelik. Nagu näiteks praegu. Aitäh, Arabella:-)
    sonakuulmatu

• Üks asi veel mida võiks kasutada on punane paju. Kahjuks pole ta nii valus kui see teine paju aga õnneks ei lõhu ta nahka (rohkem peksu ja vähem jälgi, mitte vastupidi).
    Punase paju eelis teiste vitsade ees on spetsiifiline valu mida muuga ei saa, oleks nagu pipraplaaster.

Pealegi toolileenil, kui nahk on maksimaalselt pingul, on kõik asi valus.
    Arabella

• Veel ühed spetsiifilised puud on need pikkade peenikeste okstega, mis kasvavad näiteks Tartu turuhoone juures jõe ääres (remmelgad?). Need pikad väädid on väääga valusad ja mõni neist on üle meetri pikk.
    Ryytel

• Arabella kirjutas:Üks asi veel mida võiks kasutada on punane paju. Kahjuks pole ta nii valus kui see teine paju aga õnneks ei lõhu ta nahka (rohkem peksu ja vähem jälgi, mitte vastupidi).
    Punase paju eelis teiste vitsade ees on spetsiifiline valu mida muuga ei saa, oleks nagu pipraplaaster.

Pealegi toolileenil, kui nahk on maksimaalselt pingul, on kõik asi valus.

Punase paju veel üks eelis on see, et ta on palju sitkem ja ta oksad ei murdu nii kergesti kui tavalisel pajul. Puuduseks on vaid, et ta pole nii levinud.
    Mendoza

• Üks huvitav leid oli veel haralise ploomipuu (alõtša) noored vesivõrsed. Hoolikas aednik lõikab need muidugi eos ära, aga kasvama nad jäid ja suvega sirgusid meetristeks ja pikematekski peenikesteks ja painduvateks, sileda koorega vemmaldeks :P Parajad laisale aednikule tasu andmiseks.
    Rahel

• Seda vesivõsude värki peab proovima, tänan hea nõu eest.
    Mendoza

• eks need õunapuu kasvud ole samasugusud, yhtlased , pikad, sõrmejämedused,, soojas seistes painduvad ka päris hästi.,..
    piitsa

• Ja suurematest talveks mahajäetud viljapuuaedadest hakkab külmadel kuuvalgetel öödel kostma tasast meloodilist ahelate kõlinat ja nagistamist, mida ilmestab aeg-ajalt summutatud:"Aia!"... :D :D
    made

• kas oleks mõnda naisterahvast kes viitsiks ja keda erytaks minu vitsutamine.
    tuuker45

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist