Mõtlemapanev performance

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Dets 11th, '17, 13:33

• https://www.readlly.com/artist-stood-mo ... nted-body/

Huvitav, kas tegemist oli masohhistiga?

Samas on see taust võrdlemisi õõvastav. Inimesed muutuvad sadismikires ahvideks, kes on valmis karjakesi ühe isendi tükkideks kiskuma...
    Mõnikord on hea vaadelda oma sisemist sadisti läbi selle prisma ja jääda siiski arusaamise juurde, et see kõik on ajutiste rollide võtmine, mitte PÄRIS. Ja et ka alluv teeb asju isikliku naudingu pärast....

Pluss see, et BDSM kontekstis ei peaks domineeriv pool minema niikaugele, et väldib vastutust oma rolli eest ja peab hiljem silmad maha lööma või pilku vältima. On ka veel hullemaid variante, kus mõni on isegi uhke oma liialduste üle.

Mul aitas see artikkel veidi BDSMi ja vägivalla suhet mõtestada: kui piinajatel ja alandajatel tekkis seksuaalne erutus oma tegevusest ja alistujal ei tekkinud, siis mis see tegelikult oli? Ja kui kummalgi poolel ei tekkinud erutust... Minu jaoks oleks see BDSM ainult juhul, kui alistuja koges naudingut oma rollist lähtuvalt.

Kas kellelgi veel tekkis mõtteid?
    Kasutaja avatar
    slave

Dets 15th, '17, 14:17

• Oleneb, mida mõelda seksuaalse erutuse all.Analoogselt võiks ju küsida, et mida saavutab inimene kui läbib maratoni või kellele jääb maraton väheks, see läbib tsüklina maratoni päevas.Või ultramaraton või mingites eriti karmis kliimas tegevused ja ekstreemturism?

Ma lihtsalt kujutan ette, et on kaks võimalust, kas alluv naudib olukorda või siis on väga hästi sponsoreeritud ja ideaalis muidugi mõlemat.Ehk siis allumine või domineerimine,vähemalt minu meelest ei peaks tähendama mingil kujul seksuaalset erutust.Ei selles mõttes, et domineeriv ja alluv pool hiljem kepiksid või rahuldaksid ennast ise.
    salaselts

Dets 21st, '17, 18:32

• Ei, seksuaalne erutus ei pea tähendama keppimist.

Huvitav, et ma siiski ei mõista. Ka võrdlus maratoniga ei haaku (oman isiklikku kogemust)...

Ja veel pani mõtlema, et sadisminauding on ahvikarjana tegutsevale inimloomale ilmselt võimalik ilma seksuaalsuseta... aga kas ka selline vabatahtlik allumine ja masohhism?
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 1st, '18, 23:09

• Tekkis huvi, et millest täpsemalt jutt käib, kuid kahjuks ei ole see leht, millele viitad, kättesaadav.
    Ei nõustu sellega, et sadisminauding on võimalik ilma seksuaalsuseta; iga nauding on oma sügavamalt olemuselt seksuaalne, loomulikult ka masohhism.
    Danae

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline