BDSM ja pereelu

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Jaan 15th, '17, 00:44

• Tahaks kuulda Teie arvamust BDSM-i varjudest teie igapäevases elus. Kas pereliikmed teavad ja taunivad seda, Või on parem hoida neid kahte asja lahus. Kas bdsm segab igapäevast elu või see on nagu "kuuvarjutus". Kõik mõtted ja arvamused on teretulnud.

Näpp püsti :P
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 15th, '17, 02:57

• Aastate jooksul on BDSM muutunud osaks minust ning see saadab mind igapaevaselt. Minu BDSM elustiillist teavad minu parimad sobrad ja osa pereliikmetest. Ma ei erista vanilli elu ega BDSM elu. Ka too juures moned inimesed teavad minu pohimotteid ja eelistusi. Naiteks minu parima sobra naine ei saanud sellest aru ning tegi sellest suure probleemi, peale seda kui ma oma sobrale asja lahti seletasin on ta uks tugevamaid toetajaid minu selja taga.
    On kaks voimalust: kas varjata seda elu voi nautida seda. Mina soovitan seda nautida, sest elu on liiga luhike et elada elu vanilli reeglite jargi kui suda kisendab BDSM jargi.
    Insener

Jaan 15th, '17, 23:42

• Vita, est ad fruendum. :P
    Bravo

Näpp püsti!
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 18th, '17, 23:54

• Abikaasa teab ja mängime aeg-ajalt. Kuigi teemast sai teada hiljem, olen selline ise ilmselt sünnist. Tema sünnist pole, aga klapime :) Teiste pereliikmete puhul ei arva, et peaksid teadma. Sama lähikondlaste ja töökaaslaste puhul. Eraelu on eraelu. Ei pea teisi häirima teemadega, mida kõik ei pruugi mõista.
    Rahel

Jaan 20th, '17, 02:44

• Rahel kirjutas:Abikaasa teab ja mängime aeg-ajalt. Kuigi teemast sai teada hiljem, olen selline ise ilmselt sünnist. Tema sünnist pole, aga klapime :) Teiste pereliikmete puhul ei arva, et peaksid teadma. Sama lähikondlaste ja töökaaslaste puhul. Eraelu on eraelu. Ei pea teisi häirima teemadega, mida kõik ei pruugi mõista.

Olen Raheliga 100% nõus. Kui partnerite st. pereliikmete vahel klapp ja mängulust sobib, siis miks mitte seda koos nautida ja edasi arendada.See on siiski ju nende elu.

Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 20th, '17, 19:03

• Olen sel seisukohal, et ühiskond pole väga veel valmis BDSM niiöelda tunnustamiseks ja see võiks olla muidugi väga hariv kirjatükk või lektüür umbes, et kuidas väljuda kapist. Näiteks Insener kirjutab, et tema töö juures teatakse sellest ja kui oma parimale sõbrale asja selgitas, siis on see parim sõber nüüd üks suurimaid toetajaid.
    Samas kui üldine suhtumine oleks nagu selline, et pole vaja pereliikmetel sellest teada ning sugulastel ja sõpradel veel vähem.
    Samas on siin vast see värk ka peidus, et Domineerival Mehel on nagu selle võrra kergem, et ühiskond tegelikult toetab meestepoolset domineerimist (väljaarvatud feministid). Ja orjadel ning Dominatel selle võrra jällegi raskem, sest "tuhvlialused" või "sussikesed" oleks nagu läbi muinasjuttude ja rahvanaljandite naerualused.

Kui mainisin lektüüri niiöelda kapist väljumisel Domineeriva Mehena, siis varsti peaks mult ka raamat ilmuma, mis läbi peategelaste selgitab seda maailma.
    salaselts

Jaan 21st, '17, 04:02

• Ühiskonna ja riigi kivid veerevadki aeglasemalt kulla "salaselts".Sest muidu nad ei püsiks koos. Ükski ühiskond ei võta hurraa hüüetega uuendusi ja uut mõttemalli vastu. Pole seda nad teinud varem, ega ei tee ka tulevikus. Paratamatus. Kuid mis puutub pereellu, siis kui soovitakse et see toimiks "imepäraselt". Ei tohiks partnerite vahel olla saladusi. Isegi mitte BDSM-i vallas

Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 21st, '17, 11:16

• Elan oma elu igapäevaselt BDSM maailmas. Partneriks on domineeriv mees. Lahus hoian töö ja oma isikliku elu. Mõttekaaslasi leiab pigem internetiavarustest kui tutvusringkonnast.
    Lähemad sõbrad teavad mu suunitlusi. Perekond nagu veresuguluse poolest teab läbi Iha piltide aga rääkinud me sellest pole- ei usalda detaile, elu on näidanud et mõistmise asemel tuleb sealtpoolt hukkamõistu ja mõnitamist-irvitamist. Nii et parem mitte.
    Kasutaja avatar
    orjatar83

Jaan 21st, '17, 12:46

• Arvan, et pole olemas universaalset tõde. Mustrid, mis ühel juhul toimivad, viivad teiste osalejate puhul katastroofini. Iga juhtum, iga elu on universaalne. Proovida peale suruda oma "õiget" käitumismalli on parimal juhul naeruväärne, halvemal juhul peaks neid kõiketeadjaid lihtsalt ignoreerima. Eeldusel, et inimesed, kes on enda rolli bdsm maailmas teadvustanud, suudavad ka iseseisvalt otsustada,kuidas infot pere ja töö vahel jagada.
    piitsa

Jaan 21st, '17, 14:59

• Et cum fuerit controversia nata est veritas----- Vaidluses sünnib tõde.
    Tublid olete

Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 21st, '17, 18:08

• Vaidlustes ei synni mingit tõde. Vaidlus on tegevus, kus võidab häälekam osapool. Kui yldse kuskil voiks tõde syndida, siis ainult väideldes. Konkreetsetele faktidele toetudes. Ja bdsm maailmas pole olemas yhte universaalset tõde, mis sobiks kõigile. Iga juhtum on ju unikaalne.
    piitsa

Jaan 22nd, '17, 11:16

• Väideldes, nagu telekas-?! Kus ikka ei selgu, kus on tõde ja kus mitte. Sest igaüks näeb tõde vaid enda valguses. Iga inimene on ju eriline ehk unikaalne, mistõttu seda täieliku tõde ehk polegi olemas.Pole ju siin ilmas kõik must ja valge, vaid on ka teisi toone ja varjundeid. Mis aga puutub antud teemasse, siis minu sooviks on et meie pereelus poleks nn. saladusi. Et me saaksime koos avastada ja arendada BDSM-i maailma võlusi ning naudinguid

Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 22nd, '17, 20:32

• ilusad soovid, reaalses elus kahjuks sageli mitte rakendatavad,,, ja mis puutub sõnadesse vaildemine ja väitlemine, siis jah need on kaks eri asja,,, telekas tehakse showd sela pole väitlemisega mingit pistmist, selle võisk endale ju ikka enne selgeks teha, kui kaevikusse ronda ja positsiooni kaitsma hakata,
    piitsa

Jaan 23rd, '17, 13:43

• Nüüd tahaks ka midagi sekka öelda.

Esiteks ei mõista ma hästi, miks peaks iga hinna eest "kapist välja tulema"? Absoluutselt valdav osa inimesi ei arutle häälekalt igal pool (ka lähituttavate hulgas), et mis neid kiima ajab ja mis mitte. Või mis tehnikat ja kuidas peaks kasutama. Ma ei mõista, miks peaks BDSM harrastaja seda tegema, seda enam et teised ju harilikult ei jaga neid eelistusi...

Siin mainis ka keegi toetavat sõpra. No nii hädine ka ei saa nüüd olla, et pidevalt on toetajaid vaja. Ole ise ja ole rahul ning uhke! Kui BDSM on seksuaalse lõbu asemel kujunenud laastavaks sõltuvuseks, siis oleks õige aeg sellest vabaneda ja professionaalidelt abi otsida.
    Kui otsida lihtsalt mõistmist siis palun, meil on ju foorum, kus perverdid koos kirjutamas :)

Pereelu? Kas seksuaalse lõbustuse nimel on mõtet riskida terve ja toimiva suhtega? Tõsi, kui oled BDSMi sõltlane ja ennast "auku" kaevanud, siis tuleks minu arvates otsida sarnaste huvidega kaaslane, mitte üritada kedagi ringi kasvatada ja välja õpetada. Vaata korraks asja teisest perspektiivist - kui sinu kaaslane hakkaks sind zoofiiliks, nekrofiiliks, pedofiiliks või koguni vanillaks kasvatama...

Ausus suhetes? Jah muidugi, kuid see suhe pole MITTE KUNAGI enam sama, kui oled kõik ära rääkinud. Nagunii on kõik muutumises, aga see muutus ei pruugi hea olla. Küsimus on selles, et kas sa tegelikult petad oma kaaslast, kui seksuaalne vahekord BDSM suhetes puudub?

Muidugi võib juhtuda, et kaaslane on ka veidi huvitatud...aga kuidas elad sa igapäevaselt edasi, kui eesmärk pole 24/7 suhe?
    Sellistes rollides on ümberlülitused päris keerulised. Mul oli kunagi üks Taani sõbranna, kes kogenud Dominana pani mu fakti ette: kas sõprus või BDSM suhe... Temal ei toimi asjad teisiti, kui tahab päriselt nautida.
    Ja ega ei ole üldse kerge olla mentaalselt ja füüsiliselt täielikult alistunud seisundis ühel päeval ja siis järgmisel minna Dominaga koos näiteks kalale nagu võrdne võrdsega :) Üks roll mõjutab teist ja rikub enamasti mängu ära.

Oled õnnega koos, kui su elukaaslane lubab sul kuskil mujal BDSM tegevusi harrastada ja ei tee sellest numbrit! Mõned elavadki ju polüsuhetes, swingerdavad jms... niisiis pole miski lõpuks võimatu. Aga ma jään enda suhtes seisukohale, et kontrastide säilitamiseks tuleb mõningad asjad lahus hoida. Muul juhul on tulemuseks hall elu.
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 23rd, '17, 23:19

• Üks väga arukas ja selge seisukoht. Kirjutan sellele meelsasti alla
    piitsa

Jaan 24th, '17, 00:36

• Erinevatel inimestel on erinevad vaatepunktid. Mis on ühe jaoks mängu rikkumine ja hall maailm on teise jaoks õnnelik suhe kus mõlemad osapooled on rahul ja õnnelikud.
    Absoluutset tõde ei eksisteeri. ;)

Kapist välja tulemine ei tähenda ju tingimata kõigile kuulutamist. Mõne jaoks võib see tähendada näiteks siia konto tegemist. Jällegi väga individuaalne.

Su suhtumine et 24/7 BDSM elu elavad inimesed vajavad psühholoogilist abi, on pehmelt öeldes solvav.
    Sulle ei sobi, okei. Aga teiste mahategemine ei ole okei. Uskumatu, et selliste kogemustega inimene nii vöib rääkida... :?
    Kasutaja avatar
    orjatar83

Jaan 24th, '17, 15:49

• Võiks küll edasi arutleda, aga mõni hakkab solvuma...
    Igal juhul ei hakka ma üle korrutama, et inimesed on erinevad jms....

orjatar 83, ära nüüd võta isiklikult ja palun too välja, mis osas sa ennast mahatehtuna tundsid. Siis saame ehk edasi täpsustada.

Üldpilt on suur ja keeruline, seda detailide kaupa lahti võtta on pikk tee. Hea, kui arutelu ei sumbuks solvumise pärast.

"Kapist välja tulemine" ei tähenda reeglina kuskile konto tegemist vaid oma eelistuste üldiselt teadaandmist.

Hästi! Sa oled rahul ja õnnelikus suhtes. Sa oled suur erand siin foorumis. Soovitasin abi otsida neil, kelle jaoks BDSM on kujunenud laastavaks sõltuvuseks, kelle jaoks on võimatu luua suhteid (mõni kuulutab siin juba aastaid) ja kes on seetõttu õnnetu ja depressioonis. Kas 24/7 on siis sinu arvates seda?

Ma jään endiselt selle juurde, et igasuguse seksuaalse meelelahutuse juures võiks terve mõistuse säilitada.
    Kui räägid elustiilist, siis suhtleksid nagu Alpidest Haapsalu mäesuusaklubiga (metafoor). Sina saad seda vajadusel teha ja elada, teistel puudub igasugune võimalus. Milleks siis ennast ebareaalsusega piinata ja õnnetu olla?

Kui naispartnerite leidmine on nii hirmus keeruline, siis tuleks mõelda, miks on potentsiaalsed huvilised hirmunud ja ei suhtle, või kas neid pole üldse olemaski, või on meie subkultuuris mingi suur aps, et selline nihe eksisteerib. See on juba teine teema muidugi. Lihtsalt kõigi pereelu ei seisne kahe rõõmsa pervo kooseksisteerimises (ära solvu, "pervo" on positiivsena mõeldud).
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 24th, '17, 16:56

• Ja tõesti, kas see neetud solvumiskultuur hakkab BDSM foorumisse ka ronima?!!
    Ütlen välja oma arvamuse ja soovitan LAASTAVAS SÕLTUVUSES olevatel inimestel abi otsida... ja juba leidubki solvuja!!!! :evil:
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 25th, '17, 10:05

• Moraaliküsimus. Ja moraalselt arengult on inimesed teatavasti eri tasanditel.

Suhe pole ka siis enam mitte kunagi endine, kui elada vanilla püsisuhte kõrvalt salaja BDSM salaelu. Võib olla väga suur šokk teadmatuses elanud partnerile, kui lugu välja tuleb. Ja välja tuleb alati, sest valel on kalduvus välja ilmuda. Tõde tõuseb, vale vaob.

Siin teemaks taas (nagu alati) ausus vs salgamine. Salgamisele ülesehitatud elu on nagu elamine keldrikakandina. Ma pean ausust väärika inimese tunnuseks. Ei tähenda, et peab oma tõde valjusti kuulutama, aga ei pea ka varjama. Pole mõtet salata, kes ja milline ollakse.
    abc

Jaan 25th, '17, 12:24

• Olen "abc" täiesti nõus.Võtan su ees mütsi maha. Sest see ei käi mitte üksnes BDSM-i teema puhul, vaid see puututab tervet me elu. Kirjutamata elu moraalikoodeks. Tubli

Seekord isegi ei lisa ma seda"näppu..."
    Braavo
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 25th, '17, 13:36

• abc kirjutas:Suhe pole ka siis enam mitte kunagi endine, kui elada vanilla püsisuhte kõrvalt salaja BDSM salaelu. Võib olla väga suur šokk teadmatuses elanud partnerile, kui lugu välja tuleb. Ja välja tuleb alati, sest valel on kalduvus välja ilmuda. Tõde tõuseb, vale vaob.

Siin teemaks taas (nagu alati) ausus vs salgamine. Salgamisele ülesehitatud elu on nagu elamine keldrikakandina. Ma pean ausust väärika inimese tunnuseks. Ei tähenda, et peab oma tõde valjusti kuulutama, aga ei pea ka varjama. Pole mõtet salata, kes ja milline ollakse.

Salgamine võib olla tõesti painav. See muudab suhet.
    Aga välja need saladused nüüd küll alati ei tule!

"Suhe pole ka siis enam mitte kunagi endine, kui elada vanilla püsisuhte kõrvalt salaja BDSM salaelu" - mis mõttes? Kuidas siis enne see "endine" oli? Kas inimene muutus perverdiks suhte ajal? Või lihtsalt püüdsid mulle minu enda lausega vastata? See ei sobi siia. Kuid olen nõus, et salaelu elada on ilmselt üsna ebameeldiv. Samas ei pea ma otseselt moraalivabaks inimest, kes oma kaaslasele ei tunnista, et ta mingis osas pervert on.
    Kui sinu lausest aru saada, et huvid tekkisid suhte ajal, siis jääb küsimus, et kas kõik ikka on selles suhtes nii hästi... Ja üldse palju küsimusi :)

Või kuidas see võiks olla? "Kallis, ma käin laupäeviti mööda põrandaid roomamas ja võõraste naiste jalgu lakkumas. Lisaks annavad nad mulle rihma ka. Nüüd sa siis tead. Kui tahad, teeme kodus ka nii. Või teeme siis seda ainult kodus ja sinuga. Kui sa ei taha, siis ma ei tee üldse..."
    Võinii: " Kallis ma nuhtlen aeg-ajalt teisi naisi. Nad heidavad mul üle põlve ja nuuksuvad mõnusasti. Teeme sinuga ka? Ei taha? No ma ei tee siis seda enam üldse...Ei, teistega teen siis edasi ikka"

Ükskõik kui diplomaatiliselt neid asju serveerida, jääb sõnum samaks.
    Veel võimalusi?
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 25th, '17, 22:04

• Slave, ma tean, et oled osav sõnasepp. Ma põhimõtteliselt ei vaidle kellegagi, sest olen piisavalt näinud, kuidas vaidlustes ei selgu tõde, vaid kõik jäävad nagunii enda arvamuse juurde.
    abc

Jaan 25th, '17, 22:59

• "ABC", sa ei peagi temaga vaidlema.Las "Slave"-l olla oma arvamus ja sinul oma. Vähemalt sinu arvamusega olen mina küll igati päri. Slave arvamuses suhtes olen kahjuks skeptiline. Sest hetkel pole jutt nagu ma aru sain üksnes nn. bdsm-s. Seda teemat võib igas valdkonnas käsitleda:.....kas räägin või mitte....kas salatsen või mitte...jne. Vahel on ausus tõesti valus nii kuulda kui ka tunda....Kuid parem olgu selline valu...Kui salgamise või valetamise piinad...Need närivad hinge seestpoolt. Visalt, kuid järjepidevalt....Ning varem või hiljem variseb kõik kokku. Isegi see mida oleks saanud "parandada"...(Tean seda omast käest)...Ja samas vahet pole kas partner või siis inimesed, kes saavad ehk midagi rohkem sinust teada, kas nad seda aktsepteerivad või mitte....See lihtsalt näitab nende väärtust(-si)....kui palju nad tahavad sind mõista või mitte.....

Nii et seekord näpp püsti :P
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 26th, '17, 02:05

• no aga olgem siis lopuni ausad ja avameelsed. Sest muidu oleme ju moraalitud ? Hea koht aus ja avameelne olla on näiteks perekonna kokkutulek. Saad koigile korraga asja ära seletada. Ja vana kooli kokkutulekul lavalt oma esitlusega maha saanuna tunned end kindlasti väga hästi. Kindlasti tuleb sellest rääkida ka lastele ja selgitada neile.et nende isa voi ema on pervert kes käib võõraste juures vitsamänge mängimas. Ja töökaaslaseid peaksid ka teavitama , kõikki .Ja kui unustad ennast lapse koolis voi lasteaias lastevanemate koosolekul avamata oled ju moraalitu inimene ja sinu koht ei tohiks sinu enda arutluse põhjal moraalsete inimeste seas olla ? Miks siis teha asju poolikult ? Ikka lõpuni välja.muidu ju sa endast lugu pidada ei saa ja kuidas siis teisedki sust lugu peaksid ?
    Miks ma seda kirjutan ? Aga selleks, et näidata, et elu pole must valge ja väga jäigad seisukohad reeglina praktikas osutuvad kõlbmatuteks. Ei ole olemas täielikku ausust ja ei peagi olema. Elu on kompromisside kunst ja arukad inikesed saavad sest aru.
    piitsa

Jaan 26th, '17, 03:07

• abc kirjutas:Slave, ma tean, et oled osav sõnasepp. Ma põhimõtteliselt ei vaidle kellegagi, sest olen piisavalt näinud, kuidas vaidlustes ei selgu tõde, vaid kõik jäävad nagunii enda arvamuse juurde.

Aitäh, et ütlesid välja selle mida minagi mõtlen ja seepärast ei vastagi slave küsimustele. Sest mis mõtet oleks vaielda, kui näitlikustatult mulle meeldib hiir aga teisele kass.

Halvustamine ei meeldi, ei muud. Jäi slave jutust mulje, et 2 BDSMi harrastavat inimest ei saa koos elada, sest muidu lähvad piirid paigast ära. Ja et ainuõige on elada kas üksinda või vanillisuhtes ja siis käia vahepeal nö mängimas või sessioonil.
    See on sinu arvamus mis ei sobi 100% kõigile. Üks eluviis ei ole teisest parem, vaid see oleneb ikka inimestest, nagu juba korduvalt öeldud.

"Pereelu? Kas seksuaalse lõbustuse nimel on mõtet riskida terve ja toimiva suhtega?" hakkasin selle lause üle mõtlema. KUIDAS on terve ja toimiv suhe terve ja toimiv kui üks osapooltest igatseb miskit muud? Ei ole ju terve ja toimiv suhe, järelikult. :D
    Olen elanud vanillisuhtes, üle 10 aasta. Lõpuks sai siiber ja lõhkusin selle väljast, teiste jaoks etendatud "terve ja toimiva" suhte sest teine pool ei olnud minusugune pervert :D
    Kasutaja avatar
    orjatar83

Järgmine

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist