Dom või Sub

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Apr 29th, '17, 21:34

• Justnimelt vastastikune austus on oluline. St austatakse teineteise (ka alluva) piire, ilma põhjuseta teise eraellu ei tungita, kui see just vastastikkusel kokkuleppel ei toimu.

Üldse jääksin mina väga üllatunult vaatama, kui piiride kokkuleppimisel hakkaks Dominandi kandidaat teatama, et tema kui Dom nõuab mult nüüd ja praegu midagi (nt infot mu laste vanuse kohta). Tema võib ju Dom olla, olgu. Aga minu Domiks saab ta ikka alles siis, kui me oleme asjad läbi rääkinud, koos otsustanud, et mõlemad soovivad edasi minna ja koos mängida. Enne seda on ta lihtsalt vestluspartner, kellega me alles uurime sobivust ja püüame aru saada, kas lähme edasi või mitte.

Aga edu sulle, kui sina sellistel tingimustel endale partneri leaid, on ju hästi. Loodame, et see partner ka teab, mis teeb ja jääte mõlemad rahule.

Mina olen oma partnerid leidnud endale sobivate hulgast, kes ei hakka esimesel kohtumisel ilma eelnevaid kokkuleppeid tegemata domineerima. Ja nad on saanud ka üsna palju teada mu eraleust (kaasa arvatud lastest). aga selline info on liikunud siiski siis, kui selleks õige aeg on, mitte Domi käsu peale. Eraelu info ei ole asi, mida minu arvates tohiks mängu ja domineerimisega siduda. Et mingi hetkel veel võhivõõras mees tahab mu laste vanuseid teada, siis ehk ka nimesid ja lasteaeda/kooli jne? Milleks, hull peaksin olema, kui seda infot jagaksin enne, kui teda usaldada saan.

PS. Ma ei saa aru väljendist "järgmine solvang". Minu teada küll eelmist solvangut ei olnud, lihtsalt mainisin, et minu arvates ei ole eraelu detailide teadmine vajalik kohe alguses. Ajaplaanide kokkuleppimiseks ei pea põhjust teadma, miks täpselt partnerile mingi aeg sobib või ei sobi.
    aave

Apr 30th, '17, 14:02

• Aave,mõtlesin küll, et ei pea selgitama oma küsimusi jne .Eriti kui neid veel nii vähe on, aga vahi seda naiivset inimest.

Mis puudutab seda kontekstist väljarebitud laste teemat, siis teema oleks oluline ju seetõttu, et kui tegemist väikeste lastega, siis teadupärast saab paljudes kohtades isegi töölt varem minema kui haiged, vaja koolist või lasteaiast ära tuua .Ehk siis kui oleks teada Mängu ligikaudne aeg,mis oleneb päevastest kohustustest nii Dominandil kui alluval, siis oleks ju ideaalne.

Omadest kogemustest näiteks kaks äärmiselt vastandlikku näidet:sub, kes pidas päevaplaani ja teadsin kõike .Saatis oma töökoha graafikuid,kõik puhkepausid,suitsupausid.Äärmiselt ideaalne ja sain ennast tema plaanidega seostada, sest vabakutselise ettevõtjana oli küsimus selles, kuidas paremini temakesele sobib.

Teine näide oli see kui üks naine kirjutas, et tahaks Mind omale Isandaks.No palun väga,kõik tundus klappivat,välja arvatud see asjaolu, et küsimustele kas vastati põiklevalt või keerutati .Noh ja suhtlus pikkade kirjade asemel toimus lihtlausetega või jah/ei vormis .Olgu siis esialgu nii, et olen tore ja esialgu ei pööra tähelepanu sellele,mis tulevane orjatar teeb .
    Saatsin mõned kirjad ja korraldused vahepeal-ei mingit vastust-siis vastus tuli paari nädala pärast, et on Leedus, siis shoppab sõbrannadega, .Edasi tuli mingi aja pärast teade, et on vaba aeg pakkuda-poole või oli see pooleteise tunni pärast jõuab Tallinna.

Ma ei tea,võimalik, et tegu üliaktiivse ärinaisega, kes peab oma identiteeti meeleheitlikult varjama näiteks ajakirjanduse eest,kuid paraku Mulle selline mäng või pigem "mäng" ei istu.Pikalt küll pole saatnud ja blokkinud, aga kui Kasutusjuhendit ei ole ega tule, siis varsti ta võib listist välja küll lennata.
    salaselts

Apr 30th, '17, 18:48

• Ohjah. Ma ei saa aru, kas sa tõepoolest ei tee vahet mängul ja eelneval kokkuleppel või on sul eneseväljendusega lood väga kehvad. Proovin ühe korra veel selgitada.

Su esimeses postis oli juttu sellest, millised on olulised küsimused enne mängu. Neist küsimustest sõltub otsus, kas inimene sobib mängupartneriks või ei. Sellele ma ka vastasin. Sellesse esimesse faasi ei sobi veel mingid nõudmised ja domineerimised. Selle esimese faasiga ollakse veel poolvõõrad ja tegeletakse alles teineteise tundmaõppimisega, piiride kokuleppimisega jne. Ja kas teine pool on nõus nende piiride kokkuleppimiseks oma eraelu detaile avaldama või mitte, on selle teise poole otsus juba. See, et sul on võimalik domineerida ainult siis, kui laste vanust tead, on üsna rumal. Vabat võib see teine pool anda sulle lihtsalt need ajad, millal talle mängida sobib ja ta ei pea (vähemalt selles faasis veel mitte) põhjendama, miks talle ülejäänud ajad ei sobi. Põhjused võivad olla tõepoolest väikesed lapsed, aga vabalt võivad olla ka muud lähedased (vanemad või võibolla ka suuremad lapsed), hobid, töögraafik, mida iganes inimese erealu sisaldab. Sa niikuini ei saa ka laste vanuseid teades otsustada, millised ajad partnerile sobivad - sõltub ju paljudest asjadest, millal lapsed on koolis/lasteaias, millal neid tuleb trennnidesse või ringidesse transportida, millal on see aeg, mis lapsed teise vanemaga veedavad, kas on vanavanemaid, kes neid hoida saavad ja tahavad ja millal jne. Lapse vanus üksi ei anna veel mingit selget infot.

Oma viimases postis rääkisid sa juba sellest, et saadad inimesele korraldusi. Mis on minu arusaamas juba mängu osa. Jah, kui teile sobib mäng, kus sina jagad kirja teel korraldusi ja tema neid täidab, miks ka mitte. Võti on selles, et see peab sobima teile mõlemale, tema peab nõus olema sellega. Sinu tekstist jääb küll mulje, et sa hakkasid lihtsalt korraldusi jagama ilma eelnevalt kokku leppimata, kas selline mäng ka partnerile sobib. Ja siis imestasid, et neid korraldusi ei täidetud. Võibolla sain valesti aru, su tekstist on tõesti keeruline aru saada, räägid läbisegi mitmest asjast korraga. Igal juhul võite te loomulikult kokku leppida ka selles, et partner vastab kõikidele su küsimutele, ka eraeludetailidele. Kui sellise partneri leiad ja tema sellise kokkuleppega nõus on, siis tehke seda. Minu pärast jagagu või oma pangakaardi koode ja jätku see kaart sulle hoiule. Täiskasvanud täiemõistuslik inimene (ma vähemalt loodan, et sa ei kasuta ära neid, kes ei ole päris täiemõistuslikud), ise teab.

Aga kõikidele algajatele minu soe soovitus küll, mitte vastata liiga isiklikele küsimustele enne, kui inimest usaldad. Siin maailams kahjuks liigub igasuguseid ja iial ei tea, millal see inimene sulle või su lastele ohtlik võib olla. Kui usaldus tekib, küll siis jõuab kõigest rääkida. Ja kui usaldust ei teki, siis on parem, et tal liiga palju infot ei ole. Pole vajal suvalisel netist leitud tegelasel teada su laste vanuseid, huvisid ja muid detaile, mille abil neid lapsi nt oma autosse meelitada saab. Minul vähemalt läheks ohutuli põlema, kui keegi sellist infot kohe algul mult nõudma hakkaks. Enne ikka usaldus, siis tuleb ka muu loomulikult.
    Viimati muutis aave, Apr 30th, '17, 19:49, muudetud 1 kord kokku.
    aave

Apr 30th, '17, 19:10

• Ei ole minu tassike teed aga kas tõesti keegi on nii sinisilmne, et lihtsalt netisuhtluse põhjal otsustab niiöelda "usaldama" hakata? Minu elukogemus ( ja seda on kahjuks liigagi palju) on jäägitult seda meelt, et ainult vahetu suhtlus neutraalsel pinnal aitab inimesest pildi luua. Kus inimene istub kohvikus minu vastas ja silmast silma asju otse arutada saab. Mingi neti kaudu korralduste jagamine võõraste inimeste vahel on pigem lasteaia vanema klassi teema kui täiskasvanute suhtlus. Hiljem.kui ollakse tutvutud ja reaalselt mängitakse on see juba iseasi aga sinnani peab suhtlus arenema, mitte sealt algama
    piitsa

Mai 1st, '17, 19:38

• Ma ei tea,äkki see pole mitte ainult Minu probleem, aga üldse tundub, et BDSM-maailmas on keeruline või keerulisem mõista .

Milleks koukida välja mingisugune laste vanus jne .Kui tegelikult on küsimus pigem ajagraafikus, et kui kaua on mängimiseks aega või tegeletakse meie maailmas umbes sedasi, et esialgu saame kokku pooleks tunniks kuni ütleme paariks tunniks ja siis kunagi hiljem mängime .Tuleb see "hiljem" siis nädala-paari pärast,veel hiljem või ei tulegi.

Kuidas siis teete või olete teinud ka? Et esmalt suhtlus, siis varsti sõbralik lahkuminek ja siis kunagi hiljem asutakse asja kallale .Nüüd tuleb välja, et isegi ligikaudne küsimine,rääkimata otsesest oleks just nagu ülearune, et kaua meil aega on .Kui on vähe aega ja ei tea ning võtan vabalt, siis ei jõua alluv end oma rolli viia või tuleb liiga ruttu välja. Kui kiirustan, siis jälle halb, sest äkki subil terve päev "nautimiseks" aega.
    :lol:
    salaselts

Mai 2nd, '17, 20:21

• Jah, mina pean normaalseks, et esimesel kohtumisel ei mängi. Kui on netis tutvutud, siis mingi esmase sobivuse teeb kindlaks kirjutades. No et kas mängustiilid enamvähem klapivad. Kui tundub, et asjast võiks asja saada, siis järgmine kohtumine on kuskil kohvikus või mujal. Saab laua taga istuda ja kohvitassi kõrval pisut juttu rääkida. Kui kõik klapib, siis lepitakse kokku juba konkreetne mänguaeg.

See esimene kohikukohtumine on vajalik selleks, et veenduda, et inimene ikka on usaldusväärne. Julgeb ja tahab tulla kuskile avalikku kohta ja ennast näidata. Jutust ja reaalsest isikust saab ka pisut selgema pildi, kas inimene võiks partneriks sobida.

Ma ei ole öelnud, et ajagraafikust rääkida ei või. Võib ja peabki rääkima, kohtumiste kavandamiseks on loomulikult vaja partneri ajakavaga arvestada. Aga sina ei taha ju partneriga ajagraafikust rääkida, aga nõuad oma Dominandi õigusega (mille ise endale võtnud oled), et partner sulle oma laste vanused avaldaks. Milleks see? Sa ei pea teama deaile, mida ta mingil ajal täpselt teeb. Piisab täiesti sellest, et arutate koos läbi, kui kaua üks mäng umbes kesta võiks ja siis otsite sobiva vastava pikkusega aja, mis mõlemale sobib. Selle aja leidmiseks ei ole sul vaja teada, et ema peab oma kaheksaastast tütart Marit kolmapäeviti kell 2 sellest koolist sellesse trenni viima. (selle teadaandmine võõrale on ohtlik, vbla oled pedofiil ja kasutad seda infot ära, et last endaga meelitada). Piisab täiesti, kui sulle öeldakse, et mänguks sobib järgmisel nädalal nt teisipäeva, reede või laupäeva õhtu ja aega oleks neil päevadel siis sellest kellast selle kellani. Kui keeruline see sinu jaoks ometi on? Sa ei pea ju oletama, mis ajad partneril vabad on (no et kui lapsed on selles vanuses siis ema peab näiteks kella viiest kodus olema, sinu oletus ei pruugi vastata selle ema tegelikule ajakavale). Piisab täiesti kui sa küsid, mis päevad ja kellaajad sobivad. See pole tegelikult üldse keeruline. Mina olen küll kõik oma kohtumised nii planeeritud saanud, et mul ei ole vaja partneri järgneva nädal atäpset ajakava ega temal minu oma.

Miks sa tahad hirmsasti laste vanust teada, selle asemel, et lihtsalt küsida, et kas sulle need ja need päevad ja need ja need kellaajad sobivad? Kas sa ei usu, et teine inimene ise suudab otsustada, mis aeg talle sobib? Usu mind, inimesed oskavad täitsa ise otsustada, kas nad peavad koju jõudma õhtul kell 5 või 6 või hoopis hommikul kell 6. Sina ei pea seda nende eest otsustama.
    aave

Mai 3rd, '17, 09:30

• Pean ütlema, et laste teema Mind tegelikult ei huvitagi.Õigemini huvitab selles mõttes, et kui naisel on lapsi, siis ei suuda naine Mehele keskenduda ja võimalik, et naisena ka enda vajadustele.

Võimalik, et selle teooria taga on teataval määral ka enda perekondlik ajalugu, kus isa venna eksnaine nähvas minu kuuldes,et on ikka igavesti tore vanapaarike küll, kelle lapsed pidid aastaid lastekodus passima,sest Härra ehk vanaisa oli pannud valiku ette,kas lapsed lastekodusse või lahkub tema.Valik langes siis laste kasuks, kes lastekodusse pandi.

Kunagi lapsepõlves soovitas isa mul Raimond Kaugveri lugeda ja üks Kaugveri parimaid teoseid pidi olema midagi, kus naine mehe pärast tappis oma lapse.Õigemini lohakusest ehk tegi kas ise akna lahti ja tabureti või siis ei vaadanud lapse järgi .Noh ja sama naine või oli see teine viis ka eelmised lapsed lastekodusse.

Ühte pidi õudne valik,mis lapsepõlves pani korraga nii hämmastama kui ka tekitas teatavat viha nii mehe kui naise suhtes.Samas kui nüüd BDSM-maailma seisukohalt vaadata, siis naine allus oma Isanda nõudmistele ja teatav traagika polnud mitte selles, et mees naise maha hiljem jättis, vaid et "reaalsus sisse sõitis".Lastekaitse või misiganes institutsioonid või ka lapse isa, kes loomulikult naise süüdimõistmist nõudsid .
    salaselts

Mai 3rd, '17, 10:03

• [quote="salaselts"]Pean ütlema, et laste teema Mind tegelikult ei huvitagi.Õigemini huvitab selles mõttes, et kui naisel on lapsi, siis ei suuda naine Mehele keskenduda ja võimalik, et naisena ka enda vajadustele.

Huvitav,kas sellise mõtteni jõudmine eeldab ka mingisugust meditsiinilist diagnoosi ? Ja kas selline mõte tekkis mingite tablettide mõju all olles, või sellest et tabletid võtmata jäid ? Tegelikult ei oska isegi spekuleerida, kumb oleks niiöelda parem variant
    piitsa

Mai 3rd, '17, 10:10

• Ei mõista,mis siin ilkuda või naerda,piitsa.

Igal inimesel oma soovid,tahtmised ja nõudmised.
    salaselts

Mai 3rd, '17, 15:54

• salaselts kirjutas:Ei mõista,mis siin ilkuda või naerda,piitsa.

Igal inimesel oma soovid,tahtmised ja nõudmised.
    See ei üllata mind sugugi. See.et sa ei mõista
    piitsa

Mai 3rd, '17, 23:25

• Samas on hea, et salaseltsi jutt lapsepõlvele läks. See selgitab mõndagi ja kui siinne foorum natukenegi teraapiliselt mõjub, siis mis saab selle vastu olla. BDSM abil oma lapsepõlvetraumade lahendamine polegi nii väga uus teema, pigem reegel.
    abc

Mai 19th, '17, 18:50

• Heya! ;)
    Ma olen küll BDSM maastikul üsna uus ja ma tean, et ma olen kohe kindlasti väga rutanud, et oma "perfektne" Härra leida, aga see-eest olen ma ka päris paljude inimestega suhelda saanud, kes ennast Dom'iks nimetavad. (Kõige kiiremal perioodil, kui välismaalaste seast otsida proovisin, suhtlesin nädala jooksul umbes 15 Dom'iga, kellest enamus olid muidugi lihtsalt noorukid).

Igatahes küsimuseks oli:
    Kas on võimalik, et Dom-st saab Sub või siis vastupidi ?!

Osad inimesed ei usu, et sa võid olla mõlemat, osad jällegi ei arva, et sa oled "tõelinem Dom või sub kui sul on huvisid neis mõlemas suunas.

Mõned jällegi kasvavad sub'ist tänu elukogemustele ja läbi aastate Dom'iks.
    Isiklikult pean ma neid kõige kogenenuteks kuna tundub loogiliselt hea soovitusena, et Dom proovib ka ise läbi kõik, mida ta oma sub'il siis ka kavatseb teha lasta (nt uus electro kit vms).

Ma usun ka, et Switch'id täiesti eksisteerivad (mitte ei ole lihtsalt n-ö "üleminekufaasis"). Kuigi siin võib vast öelda, et nad pole kunagi täielikult ei üks ega teine.
    Wazay

Eelmine

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline