Dom või Sub

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Jaan 11th, '17, 00:56

• Kas on võimalik, et Dom-st saab Sub või siis vastupidi ?! Küsimuste küsimus. Kuid selget ja ühest vastust pole. Me võime hetkeks(mingiks ajaks) ehk selle rolli üle võtta, kuid sisemuses me ei muutu. Kumb roll on mängus tähtsam ?! Jälle puuduvad vastusest, sest ilma üheta ei eksisteeri ka teist. Üks on dominant, kes peaks määrama ära kuidas mäng või antud "üritus" toimub. Ja teine on alluv, kes peaks sellega nõustuma. Muidugi on ka erandeid, nagu meil ikka juhtub igapäevases elus, et kõik ei lähe nii nagu peaks. On olemas ka nn. "segaverelised". Kuid kahjuks nende koha pealt ma eriti sõna ei tahaks võtta.
    Näpp püsti
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 11th, '17, 10:43

• Olen nõus Sinuga (DevGirl) 90% ulatuses. Et mängus peaks olema piirid ja isegi nn. piirideta mängus peaks olema siiski mingid piirid. Ja neid piire peaks jälgima Dom. Kusjuures need piirid peaks üles seadma alluv. Aga siit lähebki nn. tants ja trall lahti. Teame ju et inimmõistusel pole piire(kahjuks)....Mis siis, kui alluv ei tea oma piire ?! (eriti siis kui ta on veel uus selles maailmas). Mis siis kui mäng läheb käest ära ?! (olenemata kumma süül)....Mis siis kui üks pool tahab tunda enamat ?! Mis siis kui teine pool kasutab ära oma "powerit"(võimu)....Mis siis kui mängu alguses nautivad mõlemad osapooled seda naudingute mängu.....kuid hiljem ....muutub see ühepoole luupainajaks....jne. jne. Neid küsimusi võib siia ritta seada pika rivi..... Võib olla me ei leiagi neile küsimustele vastuseid. Ja kas ehk peakski...Kirjutasid, et kui Dom hakkab tegema seda mis talle pähe kargas ning muutma mängu piire, siis mina kutsun neid "segaverelisteks"....(tean seda mingil määral enda kogemustel)...Tõesti see võib lõppeda väga kehvasti, alluvale....Haavad ehk paranevad, kuid see mis toimub "katuse all". See võidakse täiesti segamini lüüa. Ja selle valuga peab üks osapool ise kuidagi edasi elama ja võitlema... Võib olla, ehk midagi on muutunud ka Dom. mõttemaailmas....Ehk temagi/nemadki näeb nüüd asju teist moodi...või hakkab neid süümepiinad hinge muserdama...Me ei tea seda...Aga nagu öeldakse: "Iga hommik tõuseb päike idast, tuues meile valgust, lootust ja rõõmu" . Nii ka meie loodame et iga päev on eelmisest parem ja rõõmu rikkam. Tuues kaasa soojuse, mis puhastab me hinge...Lastes valgusesära meile peale paista, et me teaksime mis on õige ja mis on vale...Andes meile rõõmu, et me saaksime seda jagada teistega....
    Nii et näpp püsti Dom-d ja Sub-d :P
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 11th, '17, 13:15

• Hakatuseks saan öelda, et switchid on täiesti olemas ja kuna maailm pole mustvalge, siis puudub pikas perspektiivis vajadus ennast kindlalt määratleda alluvaks või domineerivaks. Rohkem vabadust selles osas!!!
    Küll aga on keeruline suhteid seada, kui vahepeal erinevates rollides olla. minul näiteks ei õnnestu ühe "sessiooni" käigus eriti muutuda või on see mentaalselt väga raske. Samamoodi on vägaväga raske sama isikuga erinevaid rolle võtta.

Lugedes algteksti, siis tahtsin kohe sama kirjutada, mida DevGirl mainis, et sub annab piirid, milles domineeriv improviseerib.
    Kui on teisiti, siis tuleks sellist suhet ka teisiti nimetada. "Vägivallaks" näiteks... ja see on labane.

Ja kui jutt juba piiride peale läks, siis igal kohtumisel piire katsetada on ka võrdlemisi kahtlane tegevus. Kui seda nagu PEAB tegema, siis ei sobi partnerid omavahel või on piirid uduselt määratletud. Tõeline piiride katsetamine esitab suure mentaalse ja füüsilise väljakutse. Iga kord selle peale minna?! Vähemalt minu jaoks on BDSM rohkem nagu ihaldatud olukord, seisund, situatsioon. Sinna jõudmiseks ei ole vaja tingimata kannatuse piire kombata.
    Kasutaja avatar
    slave

Jaan 11th, '17, 14:09

• Nõus teiega(Slave) : Piire ei ole vaja igakord kombata. Võib valusalt kätte maksta. Mäng peab olema tervik, mitte katse eksituse meetod. Tõelise naudingu saad, kui mõlemad pooled on rahuldatud.Nii andmise/pakkumise kui ka saamise ajal. Ja ülim tunne on siis kui see toimub samal ajal.
    Näpp püsti! :P
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 13th, '17, 16:06

• slave kirjutas:Lugedes algteksti, siis tahtsin kohe sama kirjutada, mida DevGirl mainis, et sub annab piirid, milles domineeriv improviseerib.
    Kui on teisiti, siis tuleks sellist suhet ka teisiti nimetada. "Vägivallaks" näiteks... ja see on labane.

sub ei anna kõiki piire. Ka domineerival poolel on piirid mida ta ei tee ning neid piire peab alluv aktsepteerima. Ehk mõlemad pooled annavad oma piirid ning siis saab nende piiride sees toimetada.
    Insener

Jaan 15th, '17, 00:32

• Olen teiega ("Insener") nõus, et BDSM-i mäng kulgeks fantaasia rohkelt suurepäraselt, peaks algul piirid paika panema. Ning mida mõlemad pooled peaksid siis antud mängu juures jälgima, et saada täielikku naudingut.Improvisatsioon, teostus jne. jääks dominandi valdusesse. Ning kuulekus, alluvus jne. oleks juba SUB-i pärusmaa.

Näpp püsti :P
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Jaan 23rd, '17, 17:28

• Teema seisukohalt tundub et dominandi roll on suurem, tähtsam ja vastutusrikkam kui sub. Seega dominandi puhul on tarvis rohkem teadmisi kui alluva rollis.
    marty

Jaan 30th, '17, 14:29

• Kulla "marty", arvan et mõlemad rollid on tähtsad.Sest ilma üheta pole ka teist ning vastupidi. Ja kui soovid selle maailmaga siduda kas või mingil määral, siis oleks tõesti soovitav mingeid teadmisi ennem omandada...sest muidu võid hiljem selles pettuda või siis "haiget" saada...Aga öeldakse ju, et inimene õpib terve elu, kuid sureb ikka lollina... Nii et julgelt

näpp püsti :P
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Veebr 3rd, '17, 11:34

• marty kirjutas:Teema seisukohalt tundub et dominandi roll on suurem, tähtsam ja vastutusrikkam kui sub. Seega dominandi puhul on tarvis rohkem teadmisi kui alluva rollis.

Jah Domineeriva poole roll on vastutusrikkam, sest tema annab korralduse, mida sub järgib. Korraldust andes võtab ta endale vastutuse kõikide tagajärgede eest, mis tekivad kui sub täidab Domineeriva poole korralduse ette antud tingimustel. Seega kõik Domineeriva poolt antud korraldused peavad olema detailideni läbi mõeldud.

Domineerivad inimesed: Kas te olete valmis vastutama kõige eest, mida lasete oma alluvatel teha?
    Insener

Apr 14th, '17, 00:46

• ...jah, olen nõus sellega, et Dominandina võtan mängus vastutuse, KUI alluv on end mulle usaldanud ja loovutanud kontrolli olukorra üle...naudib seda ja pakub mulle mänguilu.

Selles on veel üks AGA...ausus, kui alluv ei ole olnud Dominandiga aus lõpuni, ei ole võimalik võtta ka vastutust olukorra üle, sest on võimatu tagada olukorra turvalisust, kui ei tea tegelikkust, tagamaad või suutlikust...

Sellised olukorrad muudavad Dominandi ebalevaks ja mäng kannatab selle all, mängida võib "siidkinnastes" aga see ei oleks siis see...
    Osad proovivadki selleks mõlemat rolli, et mõista "piiride" olemust ja suuta allujat paremini tunnetada siis, kui jäetakse midagi rääkimata...
    Mäng on minu jaoks alati kahepoolne, seega on ka kahe vahel jagatud vastutus, kohustused ja austus ja usaldus - loomulikult igaühe jaoks on oma "tõde".
    Iga asi muutub lõpuks naudinguks, kui seda liiga sageli korrata.
    (“Dorian Gray portree”, 1891)
    Kasutaja avatar
    Kassitar

Apr 18th, '17, 09:17

• Enne kui uue inimesega mängida (ei meeldi mulle sõna mäng) tuleb maha istuda ning kõik teemad korralikult läbi rääkida, et tulevikus ei oleks ebameeldivaid üllatusi. Enda jaoks - et ma ei unustaks midagi tähtsat küsida - olen teinud küsimustiku, millele tahan saada kõikidele küsimustele vastuseid. Küsimustik täidab kahte rolli, saab kogu vajaliku info, ning tulevikus sama küsimustikku täites näeb alluva arengut.

Ausus on kõige alus. Kui sa ei suuda olla aus selle inimesega, kelle kätte sa oma elu ja tervise usaldad siis parem ära tegutse.
    Insener

Apr 18th, '17, 13:53

• ...jah...
    Ma olen Sinuga väga nõus hr. Insener, aususe osas.
    Siiski tuleb tõdeda, et alati ei olda aus, hirmust eemale tõukamise ja loobumise pärast - naisena eelistan intuitiivslelt tunnetada, kui on võimalus "valeks" on alati minupoolne otsus mitte mängida...
    Ka minul on küsimustik, on reeglid ja nõudmised - on põhimõtted, mille vastu ma ei lähe, on asju, mida ma ei tee ja see on minu otsus, mis ei kuulu ringi vaatamisele alluja soovidest ja vajadustest hoolimata.
    Usun, et need on igal Dominandil, kes armastab seda tegevust, teeb seda turvaliselt ja naudib seda.

Ka sõna "mäng" kasutan teadlikult...oma tegevuse kohta.
    Ma ei pea end profesionaaliks, kes suudab pakkuda ideaalseid sessioone või tasulisi etteasteid, see on minu jaoks äraviibimis hetk teistsuguses "reaalsuses" - seega mäng, mina võtan Emanda rolli...alluv võtab alistatava rolli ja selleks, et kõik õnnestuks ja pakuks mõlemale elamuse - tuleb mõlemal ka panustada sellesse...
    Tehniliselt võib tegevust nimetada kuidas tahes - sisu sellest ei muutu.

Võibolla, kui vahetada kaaslaseid selles nagu kindaid või kübaraid - on asjad teisemad...aga seda peaks küsima neilt, kes niimoodi suudavad tegeleda teemas, mina seda ei taha...
    Teisiti oleks ehk minu jaoks siis, kui tegu oleks LS-iga, mida olen näinud ja pidanud tunnistama sellise suhte toimimist väga sügaval ja erilisel tasandil - usaldusel armsama vastu.

...üsna hiljuti oli foorumis üsna aktiivne teema dominantide "mängu juhtimisest" - mis viis katastroofini, kahjuks ei jõua paljud sellised "juhtumised" avalikkusesse just häbistatuse ja usalduse kuritavitamise pärast.
    viewtopic.php?f=2&t=10184
    DevGirl tõi selle teema avalikkuse ette ja ka mina tundsin end üsna puudutatuna, sest ka tilk tõrva meepotis rikub kogu mee maitse.

Olen seda meelt, et paremini võiks ehk aidata "mõista" alluvat see, kui Dominandil on endal mingi kogemus olla alistatuna, kas proovida seda sellepärast või siis mitte, see on iseküsimus.
    Meil on kõigis olemas mõlemad pooled, nii alluv kui domineeriv - inimesena eelistan leida selles tasakaalu.
    Kasutaja avatar
    Kassitar

Apr 19th, '17, 18:10

• Eriti uutel alustajatel on väga suur rutt alustada ning seepärast selline detailne eelnev arutlemne tundub liiast ning nii tekivad vead sisse. Ka mulle on öeldud et miks ma liigun nii aeglaselt edasi ning on lahkutud. Eks seda osa alluvatest kasutavad ära ka paaniliselt otsivad dominantsed inimesed, kelle jaoks on vaja kedagi keda allutada. Ning nii satub kokku retsept mis võib vastu vahtimist lennata.
    Tean et eufooria ja tegevusest saadav kaif on hea ning seda saades on tunne justkui oled üheksandas taevas, kuid seda valusam on kukkumine kui selle kaifi tagajärel juhtub midagi meditsiinilist.
    Kokkuvõtlikult: kallid inimesed see on te enda elu ja tervis millega mängite. Kartus, et mõni meditsiiniline haigus, mis on siiani enda teada hoitud tuleb välja ning siis saab kogu ilm sellest teada - on asjatu. Kuid võtame seda teistpidi, kui sa ei räägi et mul on selline ja selline haigus ning midagi juhtub siis kas sama haiguse süvenemine või päris uue saamine on seda varjamist väärt? Ei ole. Seega kohe alguses - tean et kiirus on peal põlvili laskuma - võtame aega et rääkida läbi detailid ning nii saame vanaduspõlves oma noorust üheskoos naerulsuil meenutada mitte ägades uute haiguste all.

Vat need dominantide poolt katastroofide esile kutsumised tuleb avalikkuse ette tuua ning karmilt hukka mõista. Sellel on vähemalt 2 positiivset külge:
    1) katastroofi põhjustajal on väga raske peale seda saada uusi alluvaid, keda ohtu seada - nii peabki olema
    2) ohvril ei teki tunnet et nii see BDSM peabki olema ning süvendatakse valet arusaamu

Kui praegugi loeb seda teemaarendust keegi kellele on tehtud ülekohut, siis tule ja räägi. Ei ole vaja karta et nii ei ole sobilik või see on peale kaebamine. Ei ole. Siin foorumis on palju häid inimesi, kes tahavad sind aidata, kui ei muuga siis hea sõna on samuti tähtis et usaldus hakkaks taastuma.

Alati tuleb käsku või reeglit andes/kehtestades mõelda kuidas alluv seda täidab. Kas sa ise saaksid sellega hakkama? Kas seda tehes tekivad komplikatsioonid? Kas neid on võimalik käsku või reeglit kõpitsedes ära hoida? jne jne.
    Siin on ehk parimal positsioonil switch-inimesed, kes tahavadki nii alluda kui domineerida.
    Insener

Apr 19th, '17, 18:29

• Võtaks ka nüüd sõna üle hulga aja, kui tohib :) Kõige pealt selle teema kohta, kuna olen saanud vähekene rikkamaks selle mängu kogemuste põhjal. Olen nii neiu Kassitari kui ka härra Inseneriga teatud osas nõus. Jah, teatud osas. See puudutab ausust. Partnerid peavad olema üksteise suhtes ausad, kuid see ei tähenda, et peaks kõik seda "teemad" sisaldavaid küsimusi läbi arutama. Peab jääma ka mänguilu. Mängu peaks jääma improvisatsiooni võimalus...Aga kui kõik juba alguses paika panna või ette ära määrata, siis arvan et läheb teatud ilu kaduma või nimetame seda mängu võlu. Ausus näiteks tähendab seda, kui alluv soovib või ütleb, et talle ei meeldi näiteks see või too nüans/tegevus, siis Dominant peaks seda aktsepteerima. Nagu ka alluv peab aktsepteerima seda, kui Dom. tahab alluvat alandada, teda juhtida...jne. Sest ta(sub) ise ju valis selle nn. "okkalise tee".Või nagu prantslased ütlevad:" Pas de roses sans épines!"---Pole roose ilma okasteta!
    Mis puutub aga rollivahetusse, siis minu seisukoht on ses suhtes eitav--- See on muidugi minu seisukoht. Ma ei pea olema Dom, et tunda alluva(ehk sub) rolli paremini. Ma pigem proovin süveneda sellesse rolli enam nii sügavuti kui ka meelelisuse piiril. Mängu peab nautima. Muidugi on ka vahel nn. prohmakad, mitte mingil juhul EI TOHIKS OLLA. aga nad siiski on. Võib olla mõnel juhtub see nõnda, et mängu osalised seda ei märka ega tunneta. Super. Kuid juhtub ka erandeid.....;( siis tuleks sellest ehk õppida midagi. Rõhk on sõnal "ehk". Sest alati me ei näe partneri(-ite) sisse. Olenemata kui ausad me siis oleme või mitte. Mis puutub sellesse, et Dom peaks olema ka alluva (sub) rollis, siis laidan ka selle maha. Sest vaevalt Dom (kui ta on tõeline Dom) tunnetab alluva rolli täielikult. Ta ei näe ja usun samas ka , et ei tunneta seda mis toimub alluva hinges. Püüdku ta siis murda seda ust niipalju kui tahab.
    Aga loomulikult see kõik on minu arvamus. Ja nii palju kui on inimesi, siis nii palju on ka erinevaid arvamusi. Me kõik ei ole kameeleon-id :)
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Apr 22nd, '17, 06:48

• Huvitav,kas oleks palju palutud ,et siia ilmuks Olulised Küsimused, mida küsitakse siis kas Dominandilt või Dominant alluvalt .Teen siis otsa lahti ja kuigi küsimused võivad olla subjektiivsed,siis lähtun ise nendest kolmest küsimusest.Kui ise mingeid lisaküsimusi küsite, siis võite lisada.

Endal siis suvalises järjekorras:1) Kas oled suhtes ja kui oled, siis mis on suhteseis?2)Kas omad lapsi või oled lastetu ( oluline on vanus,sest kui lapsed suured või elavad eraldi, siis ei ole niiöelda kriitilist kojujõudmist) .3)Millised on eelnevad kogemused BDSM maailmas.

Noh ja kui siis küsimustele kas ei vastata või antakse ebalevaid vastuseid, siis Mängu kui sellist ei tule, sest mida hakata peale vastusega "kogemusi on igasuguseid või et ühele meeldib üks mäng ja teisele teine" .Ja suhte või suhtestaatuse osas küsin seetõttu, et kui ollakse suhtes, kus peab "varjama" oma käike,siis tõenäoliselt oleks mina pärast see "ohver", kellele suhte "lõhkumise" osas pretensioone hakatakse esitama .Ja milleks siis sellist vabandage väljenduse pärast sitta vaja peaks olema.
    salaselts

Apr 22nd, '17, 15:31

• salaselts kirjutas:Endal siis suvalises järjekorras:1) Kas oled suhtes ja kui oled, siis mis on suhteseis?2)Kas omad lapsi või oled lastetu ( oluline on vanus,sest kui lapsed suured või elavad eraldi, siis ei ole niiöelda kriitilist kojujõudmist) .3)Millised on eelnevad kogemused BDSM maailmas.

Kui kasutad ainult neid küsimusi otsustamaks kellega toimetada siis oled õnnelik inimene.
    Insener

Apr 22nd, '17, 16:47

• Kuna Ma ise olen pigem sub/alluv, siis Mul küll neid uurivaid küsimusi Dominandile poleks. Ma parema meelega räägi ks niisama elust, olust Ja vaataks talle silma. Vaataks ta käsi jne. Need ütlevad mulle palju rohkem, Kui 100 uurivat küsimust. On Dominante, kes lasevad seda teha ja on Dominante kes Ei soovi(olenemata Siis pôhjustest). Siis tuleb välja minna riskile. Vahelt tasub see risk ära - mäng on pônev, ihaldusväärne ning igati positiivne. Kui aga risk läheb nn. aia taha, Siis tagajärjed vôivad olla "valusad".. See on minu arvamus :)
    Näpp püsti
    Kasutaja avatar
    forever

Apr 23rd, '17, 19:24

• Insener kirjutas:
    salaselts kirjutas:Endal siis suvalises järjekorras:1) Kas oled suhtes ja kui oled, siis mis on suhteseis?2)Kas omad lapsi või oled lastetu ( oluline on vanus,sest kui lapsed suured või elavad eraldi, siis ei ole niiöelda kriitilist kojujõudmist) .3)Millised on eelnevad kogemused BDSM maailmas.

Kui kasutad ainult neid küsimusi otsustamaks kellega toimetada siis oled õnnelik inimene.

Kuidas nüüd öeldagi?Küsimusi iseenesest on rohkem, aga ülejäänud küsimused varieeruvad.Lihtsalt ma ei hakkaks esialgu mingit väga põhjalikku Ankeeti saatma või nõudma kui nende kolme küsimuse hulgas on juba vastusteks " ei saa vastata" või "mis see sinu ehk Minu asi on" jne?
    salaselts

Apr 27th, '17, 15:46

• ...see on muidugi huvitav, aga olen täheldanud, et erinevad tõlgendused annavad ka erineva tulemi...
    Verbaalne mäng on minu jaoks tegevuse osa....ja partner näeb selles ainult roppuste külvamst siis on see üksteisest valesti aru saamine - või ma eksin?

Kui mulle sobib "mindgame", verbaalsuse ja vaid põgusalt seksuaalse alatooniga tegevusega, softim mäng kehaliselt, aga põnevam ja väljakutsuvam vaimselt...ja ma olen seda selge sõnaga väljendanud, siis ma ei soovi, et kogu alluva repertuaar, piirduks laustege:"Jah, Emand!" ..."Ei, Emand!"

Miks mõnest kohtumisest jääb "halb maik" suhu, olenemata, et kõik on nagu sujunud ideaalselt? Inimestena kohtutud...asjad läbi räägitud...ankeedid, piirid just nagu paigas.
    Olid küsimused, olid vastused...aga resultaat oli kehv, sest puudus see "miski" - nimetagem seda siis keemiaks või sobivuseks või "ühte väravasse mängimiseks" - tegevus oli üks, arusaamina asjast oli erinev...

See ei ole minu "tassike teed" - kui ma olen harjunud jooma "musta kohvi"!
    Kasutaja avatar
    Kassitar

Apr 27th, '17, 16:44

• Huvitav muidugi, kas on olemas erinevad BDSM koolkonnad või siis ütleme nagu kunsti kohta öeldakse, et viktoriaanlik klassitsism näiteks. :lol:
    Pean silmas seda, et ka mulle ei meeldi kui pöördutakse : Ei Isand, jah Isand, sest kuidas seda nüüd öeldagi.Jätab odava mulje ehk siis oluline on austamine,mitte niivõrd tiitlid.Vähemalt selles mõttes tundub,miks mulle tiitlid kas ei istu või tekitavad kohmetust.

Samas muidugi ei tea,kas Tiitlid madaldavad või kõrgendavad alluva silmis Ülemuse rolli, see on iseasi, sest mingite tiitlite vastu pole midagi kui näidatakse inspiratsiooni ja millegi uuega üllatatakse .Mõtlen, et kui alluv igale Dominandile Isand ütleb, kellel lihast ja verest till, siis jätab umbes sama odava mulje kui naisega voodis olles nimi segi aetakse. :lol:
    salaselts

Apr 27th, '17, 19:15

• Tiitlite kasutamine näitabki austust. Samamoodi nagu on ebaviisakas mainimata jätta doktor arsti nime ees või sõjaväelised auastmed.

Mõtlen, et kui alluv igale Dominandile Isand ütleb, kellel lihast ja verest till, siis jätab umbes sama odava mulje kui naisega voodis olles nimi segi aetakse.

Inimene, mis sul ometi viga on...?
    abc

Apr 28th, '17, 12:32

• abc kirjutas:Tiitlite kasutamine näitabki austust. Samamoodi nagu on ebaviisakas mainimata jätta doktor arsti nime ees või sõjaväelised auastmed.

Mõtlen, et kui alluv igale Dominandile Isand ütleb, kellel lihast ja verest till, siis jätab umbes sama odava mulje kui naisega voodis olles nimi segi aetakse.

Inimene, mis sul ometi viga on...?

Ilmselt näeme asju erinevalt.Sõjaväes ehk tõesti pöördutakse seersant Kukk leitnant Kapile raporteerin .Samas arstide puhul kasutatakse doktor või õde või misiganes ainult ametlikus suhtluses ja niiöelda hierarhaiates .Kui Minu puhul pidevalt Isand rõhutada, siis jätaks umbes mulje nagu kui oleksin doktor Lepik, siis pöördutaks pidevalt mitte eesnimi pidi või kasutajanime, vaid .

Raske seletada, kuid kes saab aru, see saab või noh ma ei kujuta ette, et ma näiteks mängukaaslasega suheldes peaksin kasutama tiitlit leitnant või doktor kui mäng käiks vabas õhkkonnas . Muidugi ei saa välistada, et mingi osa alluvatest või Dominantidest saab omamoodi naudingut kui iga teine lause Isandat sisaldab.

Loodan mitte kedagi solvata, kuid pidev Isanda nimetamine jätab Minu jaoks mulje umbes nagu usklikest nutunaistest, kes põrandal püherdades Taevaisa poole pöörduvad.Issand Jumal,Jeesus küll,issake.
    salaselts

Apr 28th, '17, 17:50

• Hmm....
    Issand olgu kiidetud, kes laskis tõde jälle sedapidi paista...

Jah, on kahesugust suhtumist - esimene eeldab, et see sõna Emand/Isand, Dom/Domina - on nagu härra/proua, käsitluses seisuse rõhutamine, aupaklikus ja aukartus.
    Sellele järgneb siis ka kindlasti nime kasutamine...
    Teine on pigem, kui ei taheta kasutada nime, aga soovitakse pöörduda, juhtnööre saada...küsida...ja nimetus on pigem kasutuses kui pöördumisvorm...

Mina ei pidanud siiski seda silmas...vaid lihtast suhtlust...rääkimata nüüd kas see on tiitel või fraas...mis sinna juurde käib.
    Pigem ei olnud rahul suhtumisega, kus kogu vestlus on taandatud 3-4, nn "käibefraasile"
    Jah, ei, palun, tänan. (kas seal lõpus on siis tiitel, või mitte ei olegi oluline)

Sellest tekkis ka küsimus...kas te siis mängitegi...hmm, vaikuses, mida saadavad oiged ja piitsaplaksud?
    Kasutaja avatar
    Kassitar

Apr 29th, '17, 15:48

• salaselts kirjutas:2)Kas omad lapsi või oled lastetu ( oluline on vanus,sest kui lapsed suured või elavad eraldi, siis ei ole niiöelda kriitilist kojujõudmist)

See küsimus sellise argumendiga on küll minu arvates kummaline, võibolla isegi privaatruumi rikkumine. Loomulikult võib laste teema mingil hetkel jutuks tulla, eriti siis, kui sellest partnerist saab pidevam püspartner. Aga laste vanuse küsimine selleks, et uue parteriga aegu kokku leppida, ma küll normaalseks ei pea.

Kui on soov teada, millised ajad sobivad, mis päevad, mis kellaajad, siis tuleks seda ka küsida. Mitte uurida partneri laste vanust ja selle põhjal ise otsustada (kuidas seda üldse kõrvalt otsustada saab? ), mis kell partner koju jõudma peab. Ma arvan, et mängu mõttes ei tohiks olla küll vahet selles, kas partnerile ei sobi kolmapäeva õhtuti mäng seepärast, et tal just sellel päeval ei ole lastel hoidjat (sest vanaemal on näiteks sõbrannaga iga kolmapäevane teeõhtu) või hoopis sellepärast, et kolmapäeviti käib ta rahvatantsutrennis või tegeleb osavate käte ringis kunstnikerdusega esmaabikappide valmistamisega.

Siin on nüüd pisut lahatud seda, kuidas enne mängu kohtuda, vastastikust sobivust uurida jne. Aga kas teil on ka mingeid enda jaoks pandud reegelid, kuidas peale mängu peaks partneriga suthlema, kui üldse? No näiteks oletades, et on uus partner, on kõik läbi räägitud, toimub esimene kohtumine. Kas pärast mängu veel räägite, et aru saada, mis meeldis, mis mitte? Ja kas näiteks järgmine päev on oluline partneriga vähemalt korra ühendust võtta, et aru saada, kuidas ta ennast tunneb, kas kõik ikka on hästi (Dom->sub suunal siis see ühendustvõtmine)? Minu jaoks on see viimane üsna oluline. St, kui on vana tuntud partner juba, mängitakse suht tavalistes piirides, siis pole selline enesetunde kontroll kuigi oluline, aga siis eeldatavasti toimub suhtlemine niikuinii piisavalt sagedasti. Aga kui on uus partner või on katsetatud mingeid uusi asju, siis minu meelest on üsna oluline pärast (kõige parem järgmisel päeval) ühendust võtta ja rääkida. Sel teisel päeval võib enestunne vahel ikka üsna kehvake olla ja on väga hea, kui huvi tuntakse. Isegi siis, kui on otsustatud, et rohkem ei mängita, võiks siiski? Olen naiivne, et seda oluliseks pean?
    aave

Apr 29th, '17, 21:08

• No arutleda võib ju mille üle iganes, kuid siiski leian, et vastastikune austus on oluline .Ehk siis kui ma Dominandina midagi teada soovin, siis ei käi arutlus selle üle, kas ja miks Ma midagi teadma pean või kuidas kõrvale hiilida, vaid siis vastused kas antakse või ei anta. Ja vastavalt sellele siis kas Mäng toimub või ei toimu.

See on umbes sama nagu kas ajad äri ehk siis kohtud suvaliste inimestega, kellega on ühine eesmärk ehk siis tahad midagi kas osta või müüa .Kõik,vsjoo,ei mingeid küsimusi, sest olekski väga veider teada põhjuseid, miks müüa või osta midagi soovitakse.

Umbes samamoodi lähenen ka Mina ehk siis kui teeniksin ütleme head raha või saaks mingi väärtusliku materiaalse kingituse, siis jah "äraostmine" on võimalik,sest Mina raiskan aega,pakkudes alluvale "teenust".Noh ja kui alluvale ei peaks meeldima või Mulle, siis aidaa,rohkem ei kohtu.

Noh ja loodna, et nüüd ei tule järgmist solvangut stiilis " siin ju domineerivad mehed kuulutavad aastaid ja et et peaksin leplikum olema,et üldse kellegagi mängida saaks". Sellise jutu peale ütleks, et kui ei tunneta enda üleolekut, vaid kõik käib küsimustele keerutavate vastuste andmises või üleüldse ignoreerimises, siis ei tunne nagunii, et Minust lugu peetaks.
    salaselts

Järgmine

Mine Üldine

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline