Piiride ületamine- ka kokkuleppimata piiride

Vaba jutt BDSMi teemadel.

 • Kõlab väga halvasti!!

  See ei ole bdsm vaid kokkuleppimatu vägivald. Võimalik, et situatsiooni selgitab: "nagunii tuleb tagasi"... ja sellest tulenev pseudoenesekindlus, kus reaalsus ja mäng on segi aetud.
  Tahtmata oma kodukanti kuidagi halvustada, pean tõdema, et siin Eestis kohtab ikka tõelisi bdsm anomaaliaid.

  Loodetavasti elu karistab neid, kes selliseid asju kokkuleppimatult teevad!
  Kasutaja avatar
  slave
   
  Postitusi: 277
  Liitunud: Dets 14th, '08, 16:05
  Asukoht: Tallinn


 • Teema on tõsine ja probleemne. Kuid tundub et alluv oli ka ise ehk süüdi. Vähemalt osaliselt. Kindlasti on alluv saanud suure trauma ja kindlasti ka ta mõttemaailm purustatud. Teemat ei saa eitada ega taunida.
  marty
   
  Postitusi: 5
  Liitunud: Jaan 2nd, '17, 02:56


 • Ta oleks võinud loobuda. Või vähemalt rohkem enne maad kuulata. Probleemi tõsidust ei saa eitada.
  marty
   
  Postitusi: 5
  Liitunud: Jaan 2nd, '17, 02:56


 • Kurvalt õpetlik lugu. Siit on näha, et alluv pool peaks lausa nõudma turvasõna kehtestamist. Kui seda eiratakse, on tegevus juba kriminaalne.
  Kasutaja avatar
  slave
   
  Postitusi: 277
  Liitunud: Dets 14th, '08, 16:05
  Asukoht: Tallinn


 • Väga nõme lugu. Igatahes kinnitan, et BDSM Estonia stuudios küll sellist asja pole juhtunud.
  Kasutaja avatar
  PrintsessLilian
   
  Postitusi: 45
  Liitunud: Okt 10th, '12, 23:35
  Asukoht: Tallinn


 • Kahju et kannatanu ei avalda seda kes seda tegid. Need nimed või vähemalt miski inf neist oleks vaja ka siia üles panna et rohkem naljalt mõni veel nende sadistliku kuritegevuse ohvriks ei sattuks.
  muhemees
   
  Postitusi: 11
  Liitunud: Juun 23rd, '15, 23:49


 • DevGirl kirjutas:Kahjuks inimene keeldub mulle ütlemast kes need olid, sest ma hea meelega vaataks neile silma ja ütleks mõne "hea" sõna.  Väga kummaline juhtum.
  Tehtud ülekohtu puhul peaks selles alluvas tekkima viha, soov kätte maksta, karistada neid mingil viisil. See oleks nii inimlik, nii loomulik järgnev käitumine, ole sa kui alluv siis tahes, aga tema isegi ei ütle, kes need olid, et teised teaksid hoiduda?! Midagi jääb rääkimata?
  Ei võta enesele õigust kahelda alluva räägitus, aga selline käitumine on veider.
  Mr.X
   
  Postitusi: 38
  Liitunud: Nov 14th, '13, 18:06
  Asukoht: Tallinn


 • Hea mõte. Ehk peaks ta siin tõesti sõna võtma ja rääkima oma kogemustest. See oleks paljudele algajatele heaks õppetunniks.
  marty
   
  Postitusi: 5
  Liitunud: Jaan 2nd, '17, 02:56


 • Suurest traumast võib alluval praegu olla kaitsereaktsioon, et ta peab neid kaitsma (ning võib-olla tunneb endal süüd et see asi juhtus). Kindlasti ei tohi neid inimesi kaitsta vaid need inimesed tuleb välja tuua. Selline märgistamine on lubamatu.
  Insener
   
  Postitusi: 43
  Liitunud: Aug 15th, '13, 17:41
  Asukoht: Tallinn


 • Hea,et PrintsessLilian sõna võttis, sest muidu olekski hakanud arvama, et nemad.Aga tuleb välja nagu oleks Tallinnas veel üks stuudio vähemalt.
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • Usun et neid nn. stuudioid on nii siin kui ka seal mitmeid.. Osad on avalikud ja enamus rahvale teada. Kuid on ka neid millest eriti ei räägita või ei taheta rääkida.
  Näpp püsti
  Kasutaja avatar
  forever
   
  Postitusi: 39
  Liitunud: Jaan 7th, '17, 02:07
  Asukoht: Lõuna Eesti


 • Samas muidugi arvan, et üks asi on arutlemine mingite tõlgenduste jne üle.Teine asi on hinnangute andmine, puuduliku või puuduva info valguses.Ehk siis võib olla Stuudioid ja stuudioid mitmeid, kus toimetavad kaks naist.

  Nüüd aga kui võtta, et on olemas kaks naist, kes on teinud suure töö BDSM maailma tutvustamiseks,valatakse justkui sitaga üle. Et kuskil on mingi stuudio, kus kaks naist kõrvetasid kinniseotud orja,pole teada, kus linnas, mis piirkonnas, kas üleüldse Eestis.Ehk siis orjade "märgistamisest" olen välismaal küll kuulnud ja tean inimesi Fetlifest, kes seda ka nautinud on .Aga nüüd kui ainsateks tundemärkideks on kaks naist,kes võiksid olla ka üks blond ja teine brünett ning soust oleks täielik. :mrgreen:
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • Kas tahad öelda, et need kaks neiut või naist on tegelikult teada.Kus nendega tutvuti,siinses foorumis, kuskil mujal Internetis või toimus algne tutvus väljaspool netti.
  Pean silmas seda, et ühest küljest peaks kõigil teada olema, et enne tasub inimesi pikalt tundma õppida, enne kui mängima joosta .Nagu on domineerijate hulgas psühhopaate, võib neid olla ka allujate või allutamist soovijate hulgas.
  Ehk siis näinud küll ja veel selliseid, kes on valmis kõigi oma eelnevate Dominantide kohta midaiganes pajatama ning suht kindel on ka see, et vahet pole, kas jäädakse MInuga rahule või mitte, siis olen 99 protsenti kindel, et ka Minu kohta räägitakse fak seda teab,mida ainult.
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37Mine Üldine
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist