Millest me üldse julgeme mõelda?

Vaba jutt BDSMi teemadel.

 • Me ei tea tegelikult mida me elult tahame, sest meid on nii kasvatatud. Mõningaid asju olemegi hakanud mitte tahtma, kuna meisse on sisendatud, et see on vale ja see on vastik. Seepärast me ei julgegi proovida seda, millele mõeldes moraalitõrge kohe ette tuleb. Kui inimene oleks täiesti vaba oma tahtmistes ja tahtmiste piiramisest, siis teeksime me täiesti teistsuguseid asju võrreldes tänase päevaga. Muidugi teeksid erinevad inimesed täiesti erinevaid asju. Mida teeksid Sina? See on natuke nagu tutvumiskuulutuse moodi jutt noormeestele ja tütarlastele kes on küll julged oma fantaasiates aga pole siiani väga kaugele jõudnud kuid samas ka kutse jagada oma reaalselt läbiproovitut teistega. Muidugi ei kutsu ma üles kedagi nimepidi nimetama või muul viisil isikustama kuid põnev oleks teada, mis meil siinses „konnatiigiks“ kutsutavas väikeses kaksikmoraaliga ühiskonnas siiski toimub. Või kas ikka piisavalt toimub? Piiranguid väljendusvormidele ei sea.
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • Tead, minu meelest on keeruline või koguni võimatu tuletada,oletada ja arvata, mis on meie nõukogude ajast pärit mõtteviisi probleem ja mis oleks võinud olla teisiti kui oleksime sündinud niiöelda vabas maailmas . Heaks näiteks on Rootsis toimuvad arutelud intsesti ehk verepilastuse ja nekrofiilia ehk surnuga seksimise seadustamiseks . Saksamaal ja Tsehhimaal käivad arutelud zoofiilia seadustamise kohta,samas kui Taanis, kus oli zoofiilia pikalt seaduslik, otsustas mõni aeg tagasi, et kiimaseid loomi ihladavaid seksturiste välismaalt siiski ei oodata nende "kahtlase maine" tõttu .

  Kui võtta aluseks nekrofiilia,mis avaldub erinevates vormides,mille niiöelda kõige nõrgem aste on fantaseerimine surmast,võitlusest enne seksi ja kõige kõrgem aste reaalne seksuaalvahekord laibaga.Liberaalse mõtteviisi austajana ütleks, et so what, kui keegi sooviks enda keha ja maised jäänused mingile "kreisile" annetada või müüa,siis mis see teiste asi oleks .Konservatiivina samal ajal ütleksin, et kas jõuamegi kunagi evolutsiooniliselt sellesse punkti, kus mingeid tabusid ja piiranguid polegi lõpuks, sest kui võtta aluseks ükskõik millised hälbed või "hälbed", siis kuna kõik on kas keelatud või tabu, siis polegi võimalik uurida,kui levinud/vähelevinud mingid asjad on .http://www.ohtuleht.ee/721571/intsest-n ... eid-jatkub
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • Kindlasti on palju erinevaid arvamusi, kuhu see kõik viib ja kuhu välja jõutakse aga evolutsiooni olemasolu on siiski üsna tõenäoline. Pole just palju mööda ajast, kus abielulahutus tundus hullumeelne idee, eriti naise poolt algatatuna. See oli täiesti nii praegu elavate vanemate inimeste noorusajal. Veel natuke aega sellest tagasi veeti abielu rikkunud süüdlasi alasti mööda linna ringi ja linnarahvas sai avalikult neid pilgata ning näiteks tomatitega loopida. Tänapäeval ütleb petetud pool ilmselt teise kohta lihtsalt „mölakas“ ja sellega häbistamistseremoonia piirneb.
  Millele toetudes on alust arvata, et areng nüüd peatub? Miskipärast on ühiskonnad, kus seaduse järgi märksa enam lubatud kui meil ka muidu palju vabamad, inimesed õnnelikumad ja paremal järjel. Enamus asju, millest loobumist me absoluutselt ette ei kujuta on tulnud just nendest vabadest ühiskondadest. Seega isegi kui peaks seadustatama seks loomadega ei kuku ühiskond ilmselt kokku ega taandarene. Neid inimesi, kes seda harrastaksid on siiski niivõrd vähe (ja ega seadus neid juurde ka ei tekita), et me ei märkagi neid. Lisaks on nad ilmselgelt ka täna olemas ja harrastavad oma hobisid. Selge see, et suurem osa inimesi ei jõua tegudes iialgi sinna, mis ületaks tänase päeva „normaalsuse“ piirid aga huvitav oleks teada, kui palju kasvõi endamisi salaja julgetakse mõelda või tuleb seal ka kohe piir ette?
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • Eks põhiküsimus ole ilmselt selles, et ühest küljest on igasugu kiikse kümneid kui mitte sadu ja süsteem ei kukugi selles mõttes kokku . Samas kui võtta homoseksuaalsed ja LGBT,siis on neid ka suht väike osa ühiskonnast ja neil on oma esindusorganisatsioonid,kes nende huve kaitsevad,müüte ja stereotüüpe murravad jne .

  Aga kui siin foorumis olen ise või paar teist kasutajat teinud ettepaneku BDSM esindusorganisatsiooniks, kes murraks stereotüüpe,siis on ainult vingumist ja kiunu sellele järgnenud .Samas kui võtta aluseks,mis on BDSM niiöelda inimese jaoks tänavalt,siis ta ei teagi selle lühendi tähendust .Või arvab, et tegemist perevägivallaga,kus vägivaldne mees kolgib naisohvrit ja lõpuks lahendab kogu seda jama kohus .Olgugi et BDSM mõnes mõttes hoopis võitleb suvaliselt kolkimise vastu ja mitte bdsm pole põhjuseks,miks naiste varjupaigad eksisteerivad .
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • Ega esindusorganisatsioone ei oleks vaja kui poleks vastaspoolelt paanilist mittemõistmise soovi ning tahet, et kõik peavad elama täpipealt nii, nagu „enamus“ ja „normaalne“ on. Esindusorganisatsioone on vaja ikka siis, kui mingist grupist lihtsalt oma huvides või egoismis üle sõidetakse. Poleks ju näiteks tarvis mingit patsientide ühingut kui arstiteadus poleks orienteeritud vaid rahale ning arstid oma eksimusi probleemideta tunnistaksid. Muidugi nõuaks BDSM esindusorganisatsiooni loomine tänases Eestis väga tugevat närvi igas mõttes. Või lihtsalt merekonteinerite kaupa toorest julgust. Inimesed pole kooseluseaduse šokistki veel toibunud :)
  Mis aga puudutab demokraatiat ja vabadust üldse, siis õigusriigis on sellise asja nagu pedofiilia karistamine väga vastuoluline. Pedofiiliat käsitletakse meil täna siiski kui diagnoosi ja selle tõestus on ka see, et on vastu võetud seadus selle sundraviks. Ravida aga saab (meie tänases meditsiini õigusruumis) vaid ikka vaid diagnoosiga haiget. Aga kuidas saab olla demokraatlikus õigusriigis diagnoos karistatav? Isegi kui inimene tapab kellegi ja ta tunnistatakse meditsiiniliselt süüdimatuks, ehk talle pannakse diagnoos, siis kohus enam asja ei aruta. Miks pedofiiliaga teisiti on? Väga naljakas kui siinkohal nii tohib märkida :) Aga siinkohal küsin jälle, et kellel kõrgematest justiitsametnikest jätkuks julgust niimoodi mõelda ja juriidiliselt küsimus üles tõsta?
  Saan siinkohal ise rõõmustada ja kinnitada, et õnneks ma ise pedofiil ei ole ja see küsimus mind isiklikult ei puuduta ja sisimas mõistan pedofiilia siiski hukka, kuna sellel puuduvad need vajalikud vastastikused vabatahtlikud elemendid mida BDSM-i puhul vaja on aga teoreetiliselt on küsimuse üle huvitav mõelda.
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • ei läinudki kuigi kaua aega , kui taas on jõutud esindusorganisatsioonide juurde.
  piitsa
   
  Postitusi: 337
  Liitunud: Dets 18th, '08, 12:16
  Asukoht: tallinn


 • Kas juba hakkame pedofiile ka õigustama? Teeks ehk neile ka mõne "esindusorganisatsiooni"? Huvitav kas siin foorumis mõni elus moderaator ka veel on?
  Mendoza
   
  Postitusi: 126
  Liitunud: Dets 12th, '08, 22:00
  Asukoht: Tallinn


 • Pedofiiliat pole siin vast keegi õigustanud. Ütlen ju selgelt, et mõistan selle hukka. Küsimus on puhtalt selles, et kas seda peaks karistama või sundravima. Kui keegi selgitab kuidas demokraatlikus õigusriigis võib diagnoosi karistada, siis palun väga, tehke mõlemat korraga. Sundravi sildi all inimene lihtsalt ühiskonnast isoleerida on teatavate diagnooside puhul ilmselt üsna OK.
  Kui antud postitus kedagi nii tugevalt riivab, et on vaja moderaatorit, siis võin selle vabalt ka ise kustutada. Sel juhul on vastus küsimusele mõtlemise julgemise kohta tegelikult käes. Kõik mõtted ei peagi kunagi teoks saama, küsimus on lihtsalt mõtlemise julguses ja selles, et kas ka fantaasiatel, mis jäävadki vaid fantaasiateks on piirid
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • Mendoza,kust sa selle pedofiilia "õigustamise" tommi poolt välja lugesid .Ka mind huvitaks, et kustmaalt näiteks rollimängude puhul peaks enesetsensuuri peale mõtlema hakkama . Kui nüüd veel pedofiiliast rääkida, siis on olemas rollimängud ja fantaasiad, kus üks mängib alaealist . Või fantaseerib alaealisest, kuid ei asu tegutsema . MÕISTAME HUKKA .

  Ja piitsa, mis see võimalik BDSM esindusorganisatsioon jälle sulle ette jääb . Mina isiklikult oleksin valmis sinna juhatusse kuuluma ning oma "harrastustega" kapist väljuma . Lihtsalt juba mõnda aega häirib kui räägitakse perevägivallast,mille peale alati mingi tädike, kes on ka huvitatud osapool . Naiste varjupaiga töötajad, kelle jaoks "ohvrite" abistamine on lihtsalt äri .
  ( Pealegi tean vähemalt üht nime, kes on kohtulikult mitu korda karistatud ühe ja sama elukaaslase kallal vägivallatsemise eest . Aastas on mitu tüli, mis lõppevad politseis, kus ohver ei kavatsegi lahutust nõuda . Mõnes mõttes näeks antud juhul riigi ülelliigset tegutsemist, sest kui masohhistile ja sadistile meeldib koos elada, vahetevahel kakelda, siis mis poindiga riik sellistelt sadu eurosid trahviraha vägivallatsemise eest "koorib" . Tüüp nüpeldab ainult enda "omandit" ja mingeid suvalisi teisi ei puutu . ) :lol:
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • tead , .tegelikult tee ,mis tahad, aga tingimusel, et sind tõesti volitatatkse kedagi esindama, mina ei ole nõus, et sina hakkad mind esindama, ja enamus selle foorumi kasutajad vist ka mitte, muidu oleks sul ju see asi ammu tehtud, eks see karju kõige valjemini,kelle king kõige rohkem pigistab, minul pole vaja mingit esindajat , ja mina väljendan enda seisukohta ise,

  sul on ju vaba võimalus algatada niiöekda allkiijade kogumine ja kui mingi foorumi kooku saad, siis nendega siis lepidki kokku, kes ja mis te olema hakkate,

  Aga niimoodi lampi oma joru ajada on mulle alati jätnud mulje säravsilmsest toobalist, kes seosusetut jama suust välja ajab,

  ytlesin seda lihtsalt, demokraatlikult ja sõnavabadust kasutades, ei maksa solvuda , on sinul demokraatlik õigus oma esindusasja rida ajada , on minul õigus kritiseerida ja oma arvamust välja öelda,
  piitsa
   
  Postitusi: 337
  Liitunud: Dets 18th, '08, 12:16
  Asukoht: tallinn


 • salaseltsi tsitaat " Pealegi tean vähemalt üht nime, kes on kohtulikult mitu korda karistatud ühe ja sama elukaaslase kallal vägivallatsemise eest . Aastas on mitu tüli, mis lõppevad politseis, kus ohver ei kavatsegi lahutust nõuda . Mõnes mõttes näeks antud juhul riigi ülelliigset tegutsemist, sest kui masohhistile ja sadistile meeldib koos elada, vahetevahel kakelda, siis mis poindiga riik sellistelt sadu eurosid trahviraha vägivallatsemise eest "koorib" . Tüüp nüpeldab ainult enda "omandit" ja mingeid suvalisi teisi ei puutu . ) :lol:
  salaselts"

  Tead, ei olnud naljakas. Tean ka vähemalt ühte selllist paari ja sado-maso suhtega pole seal mingit seost, põhjuseid, miks ohver ei lahuta ja ära ei lähe, on väga palju ja erinevaid. Kirjutada, et las siis tüüp nüpeldab enda "omandit" on vastutustundetu. Ütleks, et näkku sülitamine, selle asemel, et ohvrit aidata. BDSM suhted ei lõppe politseis ja kui lõppevad, siis see pole BDSM vaid lihtlabane vägivald, mida ei saa õigustada.

  Tundub, et salaselt vaevleb mingi tunnustamispuuduse käes. Lapsepõlvetraumad? Jumala eest, tee oma esindusorganisatsioon, tule oma nimega kapist välja ja esinda seal iseennast. Jäta meid rahule. Meie enamus siin elame nii nagu meile meeldib. Vaata, kui palju leiad neid, kes sinu nn. organisatsiooni kuuluda tahaksid. Ma olen väga tolerantne kõige selle suhtes, mida kaks või enam täisealist ja täiemõistuslikku inimest vastastikusel kokkuleppel omavahel teevad, aga vaid kuni selleni, et nad ei hakka oma tõekspidamisi teistele pähe suruma või mingeid tobedaid teiste väärtushinnanguid solvavaid paraade pidama.
  Rahel
   
  Postitusi: 102
  Liitunud: Jaan 6th, '09, 10:33


 • salaselts kirjutas:Lihtsalt juba mõnda aega häirib kui räägitakse perevägivallast,mille peale alati mingi tädike, kes on ka huvitatud osapool . Naiste varjupaiga töötajad, kelle jaoks "ohvrite" abistamine on lihtsalt äri .
  ( Pealegi tean vähemalt üht nime, kes on kohtulikult mitu korda karistatud ühe ja sama elukaaslase kallal vägivallatsemise eest . Aastas on mitu tüli, mis lõppevad politseis, kus ohver ei kavatsegi lahutust nõuda . Mõnes mõttes näeks antud juhul riigi ülelliigset tegutsemist, sest kui masohhistile ja sadistile meeldib koos elada, vahetevahel kakelda, siis mis poindiga riik sellistelt sadu eurosid trahviraha vägivallatsemise eest "koorib" . Tüüp nüpeldab ainult enda "omandit" ja mingeid suvalisi teisi ei puutu . ) :lol:

  Kuidas palun? Sa tuled praegu siia ja väidad, et koduvägivald ongi BDSM?
  Palun mine siit ära ja ära mitte kunagi enam BDSM-i nimel sõna võta!
  Kui tülid jõuavad politseisse, siis on tegemist päris vägivallaga. Päris vägivald EI OLE BDSM. Saad aru? Koduvägivald ei ole BDSM!

  See väide, et meeldib, sest naine läheb tagasi, on lihtsalt nii rumal ja küündimatu, et. Tead, seal on absoluutselt teised psühholoogilised protsessid, mis toimivad. Ja see naine ei taha pekstud saada. See on vägivald.

  Palun, mine siit ära. Tee kuskil naisepeksjate esindusühinguid. Aga ära nimeta seda BDSM-iks. See ei ole seda. Sa teed oma lollusega meile halba. Ma ausalt loodan juba, et sind mõne naise peksmise eest kinni pannakse. Sa ei tee vägivallal ja BDSM-il vahet.
  aave
   
  Postitusi: 187
  Liitunud: Dets 15th, '08, 21:54
  Asukoht: Tallinn


 • Sul on tuline õigus aave!
  Koduvägivald pole bdsm. Paraku ei jõuagi väga paljud juhtumid ühe või teise poole allasurutuse tõttu politseisse, seda väga paljudel isiklikel ja tõesti psühholoogilistel põhjustel, nt. uhkus, häbi, hirm tuleviku ees, jne. mustmiljon põhjust.
  Õigustada seesugust käitumist pikkade triaadidega, otsides taguksi käitumisnormides, võib vaid psühholoogiliselt ebastabiilne ja eneses ebakindel inimene.
  Lugupidamine enese ja teiste vastu ennekõike. Onju.
  Mr.X
   
  Postitusi: 38
  Liitunud: Nov 14th, '13, 18:06
  Asukoht: Tallinn


 • 1) Moderaator ei näe siin pedofiilia õigustamist. Ka mulle endale on pähe torganud, et paarikuulise (sageli tingimisi!) vanglakaristuse asemel võix neile õnnetutele pakkuda pikemaajalist ravi.

  2) Moderaator näeb siin yht tõsise taipamishäirega kodanikku. Perevägivald tõepoolest ei ole naljakas ega seostu kohe kuidagi BDSM-iga.

  BDSM on vabatahtlik & kokkuleppeline. Abiellujad kirjutavad alla lubadusele teineteisele toex olla, mitte lepingule, kes keda kolkima hakkab, kui sageli & kui kõvasti.

  BDSM-is on enamasti kokku lepitud salasõna, mille väljaytlemine tähendab, et igasugune mäng lõpeb jalamaid. Perevägivallatsejat ei peata mingi sõna.

  BDSM on täiskasvanud täiemõistuslike inimeste meelelahutus, mida toimetataxe alaealiste silme alt eemal. Perevägivalda peavad sageli nägema & kogema ka peres kasvavad lapsed.

  & vastupidiste arusaamadega inimene kipub meid esindama? Erakordsete Eeslite Esindusyhing!

  (Kulla salaselts, palun võta seda hoiatusena. Noh, eeldusel, et Sul on vihjete mõistmisega raskusi.)
  'ganna
   
  Postitusi: 167
  Liitunud: Dets 12th, '08, 21:45 • Nojah, mina muidugi püüdsin küsida, missugused fantaasiad on siinsetel külastajatel võrreldes sellega, milleni päriselus jõutud on ja kui suur vahe tegudel ja fantaasiatel on. Ilmselt seda teemat tagasi rööpasse lükata ei õnnestu. Ei osanud ette näha, et kellegi personaalküsimuse lahkamiseni vaid jõutakse :(
  Arvasin, et kui inimesed oma fantaasiaid ja ka reaalseid tegemisi natuke valgustavad, siis saame mingi ettekujutuse, missugune see meie pealtnäha klants kuis sisimas silmakirjalik ühiskond välja näeb kuid läks teisiti.
  Aga võibolla on kogukonna kõik tegijad niikuinii omavahel tuttavad ja risti-rästi suhtes ja midagi uut poleks seeläbi välja koorunud. Kui nii siis nii, mis seal ikka.
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • Ei ole silmakirjalik ja pole mitte keegi mulle siin tuttav. Oma salafantaasiaid ei pea vajalikuks siin jagada, aga võin öelda, et maximumi nendest olen saanud omasuguse partneri(ehk ka de-)ga ellu viia.
  salaseltsi jahu viskab aga juba ammu üle. Esindagu ennast kui tahab. Viimane piisk oli siin koduvägivalla, mis on väga valus teema, õigustamine ning veel oma arust bdsm taha peitmine. Minu seisukoht ka, pigem kadugu siit!
  Rahel
   
  Postitusi: 102
  Liitunud: Jaan 6th, '09, 10:33


 • Ilmselgelt ebaõnnestunud teema oodatud tulemuse osas. Ainult vihakõned on veel puudu :) Kas kustutame kogu postituse?
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • tomm kirjutas:Ilmselgelt ebaõnnestunud teema oodatud tulemuse osas. Ainult vihakõned on veel puudu :) Kas kustutame kogu postituse?

  Vabandust, aga niikaua, kui salaselts kõikidesse teemadesse oma rumalusega sisse sõidab, me lihtsalt peame reageerima. See teema on foorumi üldises osas, osas mida saab lugeda sisselogimata. Seda võib lugeda kesiganes ja sellel juhuslikule nägijale ei tohi jääda muljet, et BDSM-i aktivistid, kelleks salaselts ennast siinsamas teemas nimetab, õigustavad perevägivalda. Seega me lihtsalt peame siinsamas ka selgelt välja ütlema, et vägivald ei ole ok.

  Su algsele postitusele on minul isiklikult hetkel raske vastata. Mu fantaasiad on õnneks üsna sellised, mis on ka teostatavad. Mis tähendab, et olengi enamuse oma asju ka läbi mänginud. Võibolla ma ei saa su küsimusest aru?
  aave
   
  Postitusi: 187
  Liitunud: Dets 15th, '08, 21:54
  Asukoht: Tallinn


 • See detail jäi mul kahjuks tõesti tähelepanuta, et see on avalik osa mis alati kõigile nähtav. Mõtlesin ju postitamise juures, et kuhu see küll panna ja silma jäi Arvamusplats, kuid see on mõtete avaldamise koht foorumi enda kohta, seega sinna ei sobinud. Niimoodi jõudiski siia.
  Oma algse mõtte täpsustamiseks. Pidasin silmas seda, et kas fantaasiate puhul tekivad meil sisemiselt samasugused piirid nagu päriselus, kus me ei lähe teostama selliseid asju, mis pole ühiskonnas tolereeritud (olgu selleks kasvõi seksimine poe riieteproovimise kabiinis) ning absoluutselt välistatud tegevuste hulka kuuluvad seadusega keelatud ning kriminaliseeritud tegevused (täiemõistuslik inimene ei tõsta iial kätt abikaasa vastu ega lähene iial seksuaalselt lastele).
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • Ilmselt päris samad piirid fantaasiates ja päriselus tõesti ei ole. Aga vähemalt minul on nad üsna ligilähedased. Kuigi mingi käärid on ka minul sees. Ikka on asjad fantaasiates kraadike kangemad, kui päriselus mängus välja minna tahan. Aga üldjoontes olen jah nii igav inimene, et ei fantaseerigi seksist keset rakeoja platsi või lennujaama ooteruumi. Ja natuke leebemad fantaasiad (no nt kiire ettevaatlik mäng tumedate klaasidega autos kuskil vaiksemas parklas) julgen juba enamvähem ka teoks teha :)
  Õnneks soovi lapsi või loomi oma mängudesse tuua ei ole mul ka fantaasiates mitte. Ja seda mitte ühiskonna tabude pärast, aga no ei ole minu teema.
  aave
   
  Postitusi: 187
  Liitunud: Dets 15th, '08, 21:54
  Asukoht: Tallinn


 • Selge. Seega fantaasiad reaalsuse piirides. Mõneti muidugi väga hea, sest nii saab fantaseeritu ka teoks teha ja tunda, kuidas see reaalsuses mõjub. Eks minulgi on selliseid fantaasiaid olnud ja nende teostamine on väga tore olnud. On muidugi ka selliseid fantaasiad, mis on küll teoks tehtud, kuid millest saab rääkida ikka vaid väga väikeses ringis. Mitte, et seal midagi keelatut oleks olnud aga väljaspool olijad tihti ei kannataks seda vist välja :) ja loomulikult on ka individuaalsel privaatsusel piirid. Kuna privaatsus puudutab ka kaasmängijat, siis ei olegi ju tegelikult mul õigust sellest kellelegi rääkida. Tihti tegelikult mitte tegude varjamine vaid kaasmängija isiku saladuses hoidmine on see mille kohta üksinda otsustamise õigus lihtsalt puudub.
  tomm
   
  Postitusi: 14
  Liitunud: Veebr 25th, '09, 22:40
  Asukoht: Tallinn


 • tomm kirjutas: Tihti tegelikult mitte tegude varjamine vaid kaasmängija isiku saladuses hoidmine on see mille kohta üksinda otsustamise õigus lihtsalt puudub.


  Selles osas olen täiesti nõus, et mitte kellegil nii Domineerival kui alluval poolel ei ole õigust oma partnerit või partnereid ka aastaid hiljem lubatud avaldada nii et nad ära tuntakse (pärisnimedega). Kuid fantaasiate jagamine on siiski lubatud ning igas kohas kus tunned et vat see detail on liiga reetev muuda see ära nt asukoht Võru asemel Tallinn või Ventspils ja nii edasi kuni jõuame selleni, et oma fantaasia saab ära rääkida kuid kõik isikustamist võimaldavad detailid on muudetud või eemaldatud.

  Nt mina töötan majas kus on suured garaazid ja oma hoov, mis üpriski eraldatud (kahjuks enamus kaamerate vaateväljas), kuid oma laos kus muidu hoian oma brigaadide materjali olen mõelnud välja mitu stsenaariumit kuidas alluvat toimetada keti otsas ühest hoonest teise ning kus teda tugevate rauast riiulite külge seada ja tegutseda.

  Kui võrrelda fantaasiaid ja reaalsust, siis jah nende vahele ei saa võrdusmärki lisada, sest hetkel ei saa ma piisavalt privaatseid olukordi luua kus seda kõike mis fantaasias tehtud järgi teha. Kuid fantaasia on alati aidanud - kas siis tööl väikse vahepalana, kus näha teatud ruumi või puuri ning vaimusilmas ette kujutada mis ja kuidas toimub. Või seda ära kasutades reaalsust värvikamaks muuta.

  Võttes nüüd asja seaduste poole pealt (mis tegevused on kriminaliseeritud ja mis mitte) siis mina ei lähe ei reaalselt ega ka fantaasias kuigi kaugele seadusi rikkuma. Ehk varba kastan küll teisele poole ära kuid ujumas ei ole käinud.
  Insener
   
  Postitusi: 43
  Liitunud: Aug 15th, '13, 17:41
  Asukoht: Tallinn


 • Mõnes mõttes on huvitav näha, kuidas minu subjektiivse arvamuse kohaselt üks huvitavamaid ja intrigeerivamaid teemasid inimesi trollima ajab ning "süüdlasi" otsima või koguni karistama . Kui räägime Reeglitest, siis on küsimus, mis osa Reeglitest on tõlgendatav üht või teist moodi, mis osa kohustuslik ja mis tuleneb otseselt riiklikest seadustest .

  Näiteks seks LLL-ga on arusaadavatel põhjustel kriminaliseeritud . Kuigi teoreetiliselt võib tekkida küsimus, millised kriminaliseeritud/kriminaliseerimata hälbed või kõrvalekalded ühiskondlikest normidest väärivad keelustamist ning riigipoolset karistust ja milliste puhul subjektiivselt suhtuda .

  Või milline näeb välja või peaks välja nägema BDSM maine,mille hoidmisest siin räägitakse .Kui me räägime konfidentsiaalsusest, siis kas räägime selles võtmes nagu on arsti-patsiendi,advokaadi-kliendi või kasvõi pihisaladuste vormis . No et kui "tuleks välja", et pereväärtusi kaitsvad X ja y on tegelikult iga suvalise seksiportaali püsipaarike, siis juhtuks loomulikult see, et "traditsioonilised pereväärtused" ei maksaks nende "kaasvõitlejatele" enam midagi . Samuti võivad "lahtiöelda" suhetest ka need paarivahetajad,kellega "traditsionaalid" kohtuvad .

  Selles mõttes kui meil oleks mingi registreeritud juriidiline ühing, siis oleks ka juriidiline alus taolistes konfidentsiaalsetes küsimustes . Või kui keegi sooviks kasutada oma firma territooriumi privaatseteks mängudeks, siis saaks lihtsalt valvureid taolistest tegevustest informeerida ja polekski kõrvaliste isikute teema .Ühtlasi oleks ka seaduslik alus kontrollideks, et kui mingeid üritusi BDSM-stiilis reklaamitakse nagu see Meritoni teema, et siis oleks ka BDSM, mitte roosid,lõhnavesi ja käerauad .
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • hakkab jälle pihta oma yhimgu loomise ja reeglitega, mine tee oma yhing, mine registreeri ära ja saadki yksi savisaarrt mängida,,, sinuga ei tule sinna nagunii mitte keegi ju ,,lõpeta juba kord see jahumine ära
  piitsa
   
  Postitusi: 337
  Liitunud: Dets 18th, '08, 12:16
  Asukoht: tallinn

Järgmine


Mine Üldine
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist