Millest me üldse julgeme mõelda?

Vaba jutt BDSMi teemadel.

 • tomm kirjutas:Oma algse mõtte täpsustamiseks. Pidasin silmas seda, et kas fantaasiate puhul tekivad meil sisemiselt samasugused piirid nagu päriselus, kus me ei lähe teostama selliseid asju, mis pole ühiskonnas tolereeritud (olgu selleks kasvõi seksimine poe riieteproovimise kabiinis) ning absoluutselt välistatud tegevuste hulka kuuluvad seadusega keelatud ning kriminaliseeritud tegevused (täiemõistuslik inimene ei tõsta iial kätt abikaasa vastu ega lähene iial seksuaalselt lastele).


  Kui rääkida piiridest, mida katsetada ja ehk ületadagi siis kindlasti pole need piirid seadusega keelatud ega kriminaliseeritud. Nii tegude kui fantaasiate piirid jäävad ikka reaalsete seaduse piiridesse.
  Ja kui tehagi midagi, mis pole ühiskonnas tolereeritud,(poolavalikus kohas midagi siivutut) siis tuleks teha seda võimalikult varjatult.
  Kasutaja avatar
  orjatar83
   
  Postitusi: 37
  Liitunud: Jaan 5th, '13, 18:58
  Asukoht: Oslo


 • Äge teema, kus räägitakse tavalistest fantaasiatest ja ebatavalistest,kuid ei täpsusta keegi midagi ja ise ka mitte, sest oleks jabur ennast üleliia avada .Teen ettepaneku, et kui keegi tahaks millestki seaduslikust/ebaseaduslikust pihtida,siis mu postkast on avatud . Ega muidugi ei usu,et sinna midagi laekuks,aga siiski .

  Küsiks näiteks otse, et kuidas suhtute breathplaysse ja on kogemusi`? Lihtsalt kui lugeda välismaiseid foorumeid,siis näiteks Tumblris ja Redditis ning ka Fetlifes on massiivselt kasvanud breathplay,choking during sex ja hands on throat sisu . Ehk siis kui aastaid tagasi oli teema ja fetish vägagi haruldane,siis nüüd kipub justkui vägagi populaarseks saama alandusmängudes,lisaks niiöelda tavapärasele piitsutamistele jne .Ühest küljest muidugi ohtlik,sest peab oskama teha,kuid teisalt ka vägagi intiimne,sest sõltub osapoolte kommunikatsioonist ja ka alluva tervisest nagu ka domineerija omast .

  Lihtsalt vahemärkusena kui varasemates postitustes on mainitud mingeid haruldasi või postitaja meelest haruldasi "kiikse",siis ega ilmselt polegi võimalik kuidagi teaduslikult uurida,et mis "kiiksud" rohkem ja vähem levinud on,sest võidakse meeldivaks või ebameeldivaks panna kuhjaga fetisheid, mida ise proovinud ei oldagi .
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • salaselts kirjutas:Küsiks näiteks otse, et kuidas suhtute breathplaysse ja on kogemusi`? Lihtsalt kui lugeda välismaiseid foorumeid,siis näiteks Tumblris ja Redditis ning ka Fetlifes on massiivselt kasvanud breathplay,choking during sex ja hands on throat sisu . Ehk siis kui aastaid tagasi oli teema ja fetish vägagi haruldane,siis nüüd kipub justkui vägagi populaarseks saama alandusmängudes,lisaks niiöelda tavapärasele piitsutamistele jne .Ühest küljest muidugi ohtlik,sest peab oskama teha,kuid teisalt ka vägagi intiimne,sest sõltub osapoolte kommunikatsioonist ja ka alluva tervisest nagu ka domineerija omast .


  Mina loen breathplay ja choking ohtlikuks ning nendega ei tegele. Seal on väga kerge minna eriti erutatud seisus liiga kaugele ning pärast on probleeme liiga palju. Kuid kõrist kinni võtmine (mitte pigistamine) ja selle kaudu alluva juhtimine on kasutusel.
  Insener
   
  Postitusi: 43
  Liitunud: Aug 15th, '13, 17:41
  Asukoht: Tallinn


 • Insener kirjutas:
  salaselts kirjutas:Küsiks näiteks otse, et kuidas suhtute breathplaysse ja on kogemusi`? Lihtsalt kui lugeda välismaiseid foorumeid,siis näiteks Tumblris ja Redditis ning ka Fetlifes on massiivselt kasvanud breathplay,choking during sex ja hands on throat sisu . Ehk siis kui aastaid tagasi oli teema ja fetish vägagi haruldane,siis nüüd kipub justkui vägagi populaarseks saama alandusmängudes,lisaks niiöelda tavapärasele piitsutamistele jne .Ühest küljest muidugi ohtlik,sest peab oskama teha,kuid teisalt ka vägagi intiimne,sest sõltub osapoolte kommunikatsioonist ja ka alluva tervisest nagu ka domineerija omast .


  Mina loen breathplay ja choking ohtlikuks ning nendega ei tegele. Seal on väga kerge minna eriti erutatud seisus liiga kaugele ning pärast on probleeme liiga palju. Kuid kõrist kinni võtmine (mitte pigistamine) ja selle kaudu alluva juhtimine on kasutusel.


  Eks muidugi on ohtlik ja ise ka ei tegele, kuigi pean erutavaks .Samas näiteks maadluses,MMA-s ja niimoodi on sellised võtted kasutusel ja küsimus pigem selles, et kindlasti oleksid paljud selle õppimisest huvitatud .
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37


 • ''Kindlasti'' vist ei oleks paljud selle õppimisest huvitatud, sest see on ohtlik ka siis, kui ''osata''.

  Ehk, ma siis küsin, et kes on see autoriteet, kelle julgustamisel asud sa teise inimese eluga mängima? Ja kuidas ta vastutab, kui "oskamine" ei klapi millegipärast?
  Kasutaja avatar
  slave
   
  Postitusi: 277
  Liitunud: Dets 14th, '08, 16:05
  Asukoht: Tallinn

Eelmine


Mine Üldine
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline