Raadiosaade

Vaba jutt BDSMi teemadel.
Juun 4th, '15, 22:33

Juun 5th, '15, 01:06

 • Ootasin midagi enamat. Väga ühekülgne ja BDSM kommertslikule poolele kalduv saade oli.
  Kasutaja avatar
  mees-a
   
  Postitusi: 27
  Liitunud: Dets 15th, '08, 23:00
  Asukoht: Tartu

Juun 20th, '15, 01:12

 • Kuulan seda saadet praegu taustaks :)

  Aga tõesti, millegipärast saavad avalikus ruumis intervjuudena sõna just Dominatrixid. See süvendab esiteks müüte ja teiseks lõhub natuke meie kogukonda, nagu foorumi postitustest näha.
  See on ilmselt ajakirjanike "teene" ja mingis mõttes levinud arusaam, kuid ei tähenda alati, et tasuline BDSM oleks otseselt paha.

  Mistress Mare küll märgib, et enamasti saavad mehed orgasmi tema juures (süvendab mõtet, et see on lihtsalt prostitutsioon) ja saatejuht tundub asjaga isegi rohkem kursis olema (et ei peagi alati saama) :)

  Tegelikult siis oleks tasakaalustuseks hea, kui keegi ka mittetasulises suhtes paarina suvatseks kuskil esineda, aga mõistetavalt puudub heas BDSM suhtes kodanikel otsene missioon ja vajadus Teema kohta avalikult kuskil rääkida.
  Kasutaja avatar
  slave
   
  Postitusi: 278
  Liitunud: Dets 14th, '08, 16:05
  Asukoht: Tallinn

Juul 1st, '15, 12:29

 • Tegelikult on mõnes mõttes mitu huvitavat aspekti, mille üle arutleda ja võimalik, et seda käsitletakse kunagi hiljem saadetes .

  Näiteks mida head või halba pakub tasuline Domina teenus kui välja jätta aspekt, et "milleks peaks maksma kui võiks tasuta saada".Hea on ilmselt see, et kui inimene teeb asja kirega ning ärgem unustagem, et näiteks Frankie ja Liliani Stuudios ( millest küll saates juttu polnud) on ikka ilmselt päris korralikult aega ja raha sisse pannud oskuste lihvimiseks,täiendamiseks jne.

  Selles mõttes see Mistress Mare, kellel vist pole oma blogi,kelle oskustest ei tea me muhvigi ja mida pakutakse samuti mitte . Lausa uskumatu jutt, et päevas tuleb mingi 8-14 klienti kui ma õigesti mäletan .Osad jätavad tulemata ka veel ja siis on blacklistis seetõttu.

  Lihtsalt minu jaoks on see väheke veider argument, et tasuline Dominatrixi teenus on seetõttu halb, et seda raha pärast tehakse .Kui võtta näiteks sissetulekute ja väljaminekute lahter, siis olen millegipärast kindel, et näiteks autoliising,Türgis või Egiptuses puhkamas käimised (õujee nägin kaameleid ja neid uhkeid püramiide õumaigaad").Kahjuks pole alluva loomuga, vaid Dominantne mees ja mind ei eruta naisele allumine ega ka välismaal puhkamine.

  Ja lisaks veel ka see teema, et vähemlevinum, kuid siiski eksisteeriv nähtus on "elukutselised alluvad". Kes lasevad raha eest endaga kõike teha-mille tõttu selline asi parem või halvem oleks. Või oleks pidanud saates mõni Isand rääkima, et feministid perevägivallast ja "ärakasutatud naistest" jahuda saaks.( Mitte et ma halvustada püüaks seda saadet või saate kohta arvamuse avaldajaid).

  Ma ei muretseks väga meie kogukonna pärast, sest erinevaid müüte ikka liigub ja kui pole esindusorganisatsiooni, mis nende müütide "lõhkumisega" tegeleks, erilist arengut kuskile poole ka väga näha polegi .
  salaselts
   
  Postitusi: 117
  Liitunud: Nov 2nd, '13, 18:37

Juul 2nd, '15, 05:54

 • Kuidas kyll mõni mees ikka ja jälle suudab suvalise teema taaskord viia esindusorganisatsioonini ?
  piitsa
   
  Postitusi: 337
  Liitunud: Dets 18th, '08, 12:16
  Asukoht: tallinn

Juul 5th, '15, 18:24

 • Eks me ise oleme siin teatavas mõttes "esindusorganisatsioon" :)
  Kasutaja avatar
  slave
   
  Postitusi: 278
  Liitunud: Dets 14th, '08, 16:05
  Asukoht: Tallinn

Juul 7th, '15, 19:07

 • Kulla salaselts, kõige selle peale ei oskagi ma muud öelda, kui palun võta oma päevased rohud ära! Piinlik fraas, ei arvanud, et ise seda kirjutan kunagi, aga tõesti. Me siin keegi ei vaja Sinu pakutud esindusorganisatsiooni.
  Rahel
   
  Postitusi: 102
  Liitunud: Jaan 6th, '09, 10:33

Juul 7th, '15, 21:03

 • Veelkord läbustan Salaseltsi rõõmuks seda raadiosaate teemat ja mainin, et:

  Niipea, kui hakkad kedagi esindama, kaasneb sellega ka vastutus. Mitte keegi ei suuda vastutada ja aru anda kõigi bdsm inimeste tegevuse eest! Ja kui seda ei suudeta, siis pole rohkem mõtet jaurata!
  Kasutaja avatar
  slave
   
  Postitusi: 278
  Liitunud: Dets 14th, '08, 16:05
  Asukoht: Tallinn

Jaan 14th, '18, 02:29

 • Mis sellest Marest saanud on ? Igalt poolt on maha võetud..
  piinapink
   
  Postitusi: 1
  Liitunud: Jaan 13th, '16, 21:39

Jaan 15th, '18, 10:22

 • Mis tast ikka saanud on. Ilmselt nagu suur osa inimestest on läinud ule lahe leiba ja pensioni teenima.( see on ainult oletus muidugi )
  piitsa
   
  Postitusi: 337
  Liitunud: Dets 18th, '08, 12:16
  Asukoht: tallinn

Jaan 17th, '18, 21:37

 • Tjah. Ei maksa asja ajada kommertsiks.
  Mõni teeb väiksed pepulaksud ka omaette ning avastab uusi perverssuseid omaette väga edukaltki.
  Piitsutamise monopol ei kuulu kellelegi ja bdsm pole kaubamärk ;)
  “To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”

  (O. wilde)
  Kasutaja avatar
  Dommin
   
  Postitusi: 10
  Liitunud: Jaan 10th, '11, 19:03
  Asukoht: Linnatulede särasMine Üldine
Teade/Info
 • Kes on foorumil
 • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist