kaelapael kiisule

Koht oma murtud piitsadest ja üleliigsest 300m kanepiköiest lahti saamiseks.
Veebr 5th, '09, 22:29

• Kas keegi foorumirahvast oskab soovitada: tahaksin oma kiisule ilusat kaelapaela kinkida (jajah, sõbrapäev on tulekul). Sellist, millega võib julgelt ringi käia ilma kahtlusi äratamata, aga mida kandes mu kiisu tunneks kogu aeg, et ta on _minu_ oma. Inglise keeles on selle ehte, mida silmas pean, nimi vist "choker" ning välja näeb ta umbes selline:

must ja hõbe
    must ja roosa

eBayst võib ju alati tellida, aga kõige parema meelega ostaksin Eestis tehtud käsitöö - see oleks mitmel põhjusel eriti mõjuv. Olen siit-sealt ehtepoodidest vaadanud, kuid enamasti on pakkuda vaid peenikesi nahkrihmu, mis ei vasta kaugeltki minu soovidele. Samas ei taha kindlasti ka massivset needitud nahkvõru - see on teine teema.

Tänan vihjete eest
    Kasutaja avatar
    kassiahistaja

Veebr 6th, '09, 02:40

• Minu tagasihoidlikute silmakeste ja teadmiste juures, tundub mulle,et selle nädalakesega, mis sõbrapäevani jäänud on, meisterdaksid selle kauniduse naksti valmis. Enamikes Eestimaa linnades on olemas miskine käsitööpoeke, neilt on tihti saada ka igasugu ilupaelakesi ja kasvöi siis rahvuslikkust silmas pidades ka rahvariietevöösid saada. Paremini varustatud kauplustest önnestub kindlasti leida ka sobivad kinnitused. Internetiski on olemas tore lehekülg http://pood.helmehaldjas.ee näol. Natuke otsimist, kannatust ja käsitööd ja saabki Sinu kiisu omale unikaalse ja ainulaadse ning ainult temale möeldud paelakese.
    Jõudu ja osavust sörmedesse!:)
    See, et Sa võid, ei tähenda, et Sa pead.
    Kasutaja avatar
    Soteria

Veebr 6th, '09, 10:58

• Ise tehtud kingitus on muidugi kõige parem ja veel hiljuti võis näha mind näiteks krepp-paberist roosi kokku käkerdamas. Noh, tegelikult on veel paremad sellised kingitused, mis on mõeldud kiisuga koos või tema peal kasutamiseks.

Aga seekord tahan valmistoodet - tänud siiski soovituse ja viite eest.
    Kasutaja avatar
    kassiahistaja

Veebr 6th, '09, 13:27

• Lootes ehk mitte pälvida noomitust nagu piitsaga juhtus seal teemas, kus blondikene21 endale kaaslast otsis: (”Piitsa, ole hea ja vaata rubriiki , kuhu postitad. Siin teemas otsitakse ja leitakse !!! Siia küsimusi ei riputata.”) julgen suu lahti teha.

Aga minu küsimus ei puuduta sugugi mitte seda, kas kassiahistaja on endale (õigemini tema kiisule) juba sobiva kaelapaela leidnud või mitte. See pole tõesti minu asi uurida. Mul hoopis teine mõte.

Nimelt “choker”. Kui ma seda sõna kirjapildis näen, siis kujutan ette, et tegu on ikka tõepoolest “kägistajaga”. Kui vaatan, aga mida ehtepoodides, eriti just netis selle nime all müüakse ja loen veel kirjeldusi ka, saan aru, et see lihtsalt ilus rihm või kee, mis kaela pannakse, aga üldse ei poo. Kui panen otsijasse sõna “choker”, siis need leheküljed, mis vastuseks antakse on enamasti pettumus. Täitsa petukaup, ma ütleks, ei õigusta üldse oma nime.

Ja küsimus on, et kas keegi veel tunneb niimoodi?
    Olles põlvitava südamega Härra ees on minu alasti hing kui narts Tema poriste saabaste jaoks.
    riina

Veebr 6th, '09, 16:00

• Ma olen nõus, et "choker" on väga karm sõna sellise ilusa asja jaoks. Kägistada ma oma kiisut kindlasti ei tahaks, sest - kuidas ta siis nurruda saaks? Maitsekas kaelarihm, ilma ülearuste neetideta, on muidugi teine asi ja minu huvi leida kiisule kaelapeal ongi selles, et ta saaks seda kanda muretult ka väljaspool kodu.

Kägistajatest rääkimiseks ava, riina, palun uus teema. Siia ootan vihjeid otseselt mittekägistavate ehete kohta ;)
    Kasutaja avatar
    kassiahistaja

Veebr 9th, '09, 15:07

• Tänan DevGirl - see koht tundub lootustandev :)
    Kasutaja avatar
    kassiahistaja

Mine Ostame, müüme, vahetame, valmistame...

Teade/Info
  • Kes on foorumil
  • Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline